Lekcje życia pokazane przez Grand Theft Auto!

Jeśli nie będziemy brać pod uwagę wszystkich wybuchów to Grand Theft Auto będzie bardziej przypominało realne życie niż grę wideo. Sprawdźcie te prawdziwe lekcje życia, które zafundowała nam seria Grand Theft Auto!

life-lessons-taught-by-grand-theft-auto-

Kiedy opuścić nasz samochód

Dla jasności, w GTA twój samochód może przyjąć bardzo dużo obrażeń przez co będzie mocno uszkodzony, jednak będzie jechał tak długo jak pod jego kołami będzie ziemia. Natomiast jeśli stanie w płoniach – to czas by go szybko opuścić! Oczywiście w realnym życiu lepiej miej nadzieję, że masz dobre ubezpieczenie.


life-lessons-taught-by-grand-theft-auto939778772-dec-8-2013-1-600x400

Twoje decyzje zawsze mają konsekwencje

Grając w GTA, gra uczy nas, że nie możesz robić cokolwiek zechcesz i nie poniesiesz za to konsekwencji. Jeśli popełnisz przestępstwo, policja prędzej czy później po ciebie przyjdzie. Wszystko ma swoje konsekwencje.


life-lessons-taught-by-grand-theft-auto-336777819-dec-8-2013-1-600x400

Ciężka praca zostaje wynagrodzona

Pewnie, że kradzież samochodów i bycie płatnym zabójcą nie jest najbardziej honorową pracą jaką mógłbyś mieć. Jednak bohaterowie GTA zadowoleni żyjąc w Amerykańskim śnie. Nawet jeśli twoja postać  przybyła do miasta z niczym, jeśli pracowała ciężko, pod koniec gry mogła sobie kupić na co tylko miała ochotę!

Czytaj dalej

Wiosenne nowości w Grand Theft Auto Online

actual_1396451170

Tej wiosny Rockstar Games zapowiada masę nowości, które przewrócą świat GTA V do góry nogami! 3,5 miliona osób korzystało z kreatora zawartości do tworzenia trybów wyścigowych i deathmatchy. W nowym DLC do kreatora zostanie dodana możliwość tworzenia trybu Capture, który jest tak uwielbiany przez większość graczy. Oczywiście te najbardziej wartościowe kreacje będą dodawane do gry przez Rockstara.

Drugą nowością będzie The High Life DLC, w którym zostaną dodane nowe apartamenty, w których z kranów leci Johnny Walker, nowa potężna broń Bullpup Rifle, jak zawsze – nowe elementy garderoby, motocykl Dinka Thrust, oraz trzy nowe samochowy – w tym super samochód Pegassi Zentorno. Owy dodatek przyniesie też debiut kilku posiadłości, co oznacza, że teraz gracz będzie mógł posiadać dwie nieruchomości (z garażami). 

Napady – długo wyczekiwany tryb zadebiutuje już tej wiosny! Drużyna złożona z członków twojego gangu, lub przypadkowych graczy będą współpracować ze sobą w kooperacyjnych misjach by zdobyć chwałę i zysk. Więcej informacji na temat tego dodatku pojawi się wkrótce.

Jeszcze w tym roku wyczekujcie nowych dodatków to Grand Theft Auto Online i Grand Theft Auto V, w tym bardzo gorącym DLC od trybu fabularnego!

actual_1396301035

Nadchodząca aktualizacja przyniesie też masę poprawek, w których możecie oczekiwać: 

  • dodania opcji "Bez-dotyku" dla wyścigów. To pozwoli na odtworzenie standardowych wyścigów z wyłączonymi kolizjami pomiędzy samochodami graczy. Inni gracze będą wyświetlani jako półprzezroczyści, lecz wciąż będziesz mógł zderzać się z pojazdami nie biorącymi udziału w wyścigu, strukturami i dekoracją, ale ten tryb – dla tych którzy chcą w niego grać – eliminuje "tarcie wyścigowe", którego niektórzy chcą uniknąć.
  • gracze będą mogli dzwonić do Lestera i poinformować go, że jego niebiescy przyjaciele mają przymknąć oko do jakiegokolwiek przestępstwa jakie gracz popełni przez krótki okres czasu.
  • w nagrodę za zawodników, którzy zostawią opinię dla misji, otrzymają bonusowe RP przyznane jako premia za każdym razem, kiedy gracz polubi bądź nie polubi treści po zagraniu w nią.
  • wypłaty GTA$ zostaną zwiększone po ukończeniu skoków spadochronowych, wyścigów, deathmatchy i misje LTS z mniej niż 4 graczami.
  • jako część naszego nieustającego dążenia do powstrzymywania oszustów i utrzymywania gry fair jak to tylko możliwe, zamykamy premie RP i będą otrzymywane sumy RP tylko tym, o których wiemy na pewno że nie zdobywali RP poprzez oszukiwanie. Twoje RP zostanie zdjęte tylko, jeśli brałeś udział w modowaniu gry, hackowaniu, przekierowywaniu DNSów, manipulacji plikami w chmurze i innym podobnym zachowaniom. Jeśli szlifowałeś krótkie, legalne misje lub w inny sposób zyskiwałeś niewielką ilość RP bez moddingu, Twój RP nie powinien mieć wpływu na korekty z naszej strony.
  • będziemy naprawiać problem, gdzie gracze którzy zmodernizowali swój osobisty pojazd przed aktualizacją 1.10, byli wstanie sprzedać go tylko za $10.000.

Pamiętajcie także, że wy też tworzycie GTA Online, więc jeśli macie jakąś ciekawą sugestię, lub coś was denerwuje nie krępujcie się o tym poinformować Rockstar Games.

Kij golfowy, pendrive i nowa koszulka trafiają do kolekcji GTA V na Rockstar Warehouse

actual_1372463904

Na Rockstar Warehouse pojawiły się trzy nowe fanty, które prawdziwy fan Grand Theft Auto chciałby posiadać. Kwotę 63 euro (około 260 zł) będziecie musieli zapłacić za limitowaną edycje kija golfowego GTA V Iron, którego sztuk jest jedynie tysiąc. Jeśli jesteście zapalonymi fanami "piątki", a do tego gracie w golfa to radzę szybko łapać za portfele, bo kij może jeszcze szybciej zniknąć z półek! Drugim fantem jest Pendrive o pojemności 2GB, który wygląda jak sztabka złota. Jako posiadacz takiego cacka muszę powiedzieć, że robi niesamowite wrażenie i jest wart swojej ceny – 13 euro (około 55 zł), mimo, że jego pojemność nie powala. Nie mogło zabraknąć też koszulki, która jest własnością firmy Trevor Philips Industries. Ciekawy jest napis T.P.I, który wygląda bardzo podobnie do znanego każdemu napisu F.B.I. Za koszulkę zapłacicie standardową cenę 22 euro, czyli około 90 zł. Zobaczcie jak nowa dostawa się prezentuje:

actual_1392825788 actual_1392825810 actual_1392825831