30% zniżki na akcesoria w Rockstar Warehouse!

actual_1417018439

W związku z czarnym piątkiem i cyber poniedziałkiem, podczas których wszystkie sklepy wariują przebijając się zniżkami, Rockstar Games także przygotował obniżkę w Rockstar Warehouse. 30% zniżki na wszystkie akcesoria i kolekcje, w szczególności na kolekcje Grand Theft Auto V. Nie tylko fani GTA V będą zadowoleni, bowiem promocja obejmie także wszystkie rocznicowe kolekcje wielkiej trójki – GTA III, Vice City, San Andreas, oraz kolekcje Red Dead Redemption. Promocja rozpocznie się w ten piątek i potrwa do końca nadchodzącego poniedziałku czyli 1 grudnia. Łapcie za portfele, bo taka okazja może się nie powtórzyć. My natomiast będziemy was jeszcze informować o promocjach gier Rockstar Games, które na pewno pojawią się na platformie Steam.

Grand Theft Auto V jest już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One!

actual_1416329420

Grand Theft Auto V jest już dostępne w zupełnie nowej generacji dla graczy PlayStation 4 i Xbox One. Gracze odwiedzając Los Santos i Blaine County w PS4 i XOne będą mieli okazje doświadczyć nowego trybu pierwszoosobowego , wsparcia dla rozgrywki 30-osobowej w GTA Online, jak również szeroki wachlarz zmian wizualnych i dodatków technicznych w tym nowe bronie, pojazdy i aktywności, dodatki przyrodnicze, gęstszy ruch uliczny, oraz ulepszone efekty pogodowe i uszkodzeń. Ponadto zaktualizowano soundtrack o 100 nowych utworów i wiele więcej.

W nawiązaniu do zwiększonej liczby graczy, Grand Theft Auto Online zawiera wszystkie wydane dodatki (DLC) od czasu premiery na PS3 i Xbox 360. Gracze, którzy posiadają konta na poprzednich konsolach, mogą przenieść swoje postacie i statystyki na PS4 i Xbox One jeśli tylko zechcą, dodatkowo uzyskają dostęp do nowej ekskluzywnej zawartości w GTA V i GTA Online.

By zamówić swoją kopie, odwiedź www.rockstargames.com/V/order.

Grand Theft Auto V na PC zadebiutuje 27 stycznia 2015 roku!

GTA V z PS3 do PS4 – porównanie

Grand Theft Auto V w wersji na PlayStation 4, Xbox One i PC daje nam szansę by wykorzystać moc tych platform aby poprawić każdy aspekt tej gry. W nawiązaniu do wczorajszej informacji o nowej perspektywie pierwszoosobowej, konwersja gry na nowe platformy oznacza duże zmiany techniczne, takie jak zwiększenie ogólnej rozdzielczości i ponad dwukrotne zwiększenie dystansu rysowania, a także zastąpieniu każdej tekstury w grze na nową, ładniejszą, wydajniejszą, która pozwoli oddać piękno świata, które stworzył Rockstar Games.

By podkreślić jak wielkie zmiany zostały wprowadzone w otoczeniu graficznym Rockstar przygotował porównanie wersji przeniesionej z PS3 na PS4

GTA V w pierwszej osobie – nowe szczegóły od IGN

W niespełna dwa tygodnie dwa tygodnie przed premierą GTA V na konsole nowej generacji, IGN spędziło trochę czasu grając w nowe Grand Theft Auto V, w którym przede wszystkim testowali nową perspektywą – pierwszoosobową. Ekskluzywnie na PlayStation 4, Xbox One i PC, ten nowy tryb daje graczom możliwość zwiedzania Los Santos i Blaine County bezpośrednio z oczu swoich bohaterów, ukazując wszystkie nowe szczegóły świata w zupełnie nowy sposób. Po więcej nowych informacji o trybie pierwszoosobowym, zapraszamy tutaj: GTA V w nowej perspektywie.

„Wprowadzenie graczy do trybu pierwszej osoby i zrobienie tego jak należy, wymaga znacznie więcej niż zwykła zmiana położenia kamery. Rockstar North rozlegle dostosował GTA V w celu stworzenia niezależnie satysfakcjonującego i autentycznego doświadczenia pierwszoosobowego.”  

„W GTA V i GTA Online stworzyliśmy szereg nowych funkcji w nawiązaniu do tego trybu, na przykład nowy system osłon i chowania się za nimi dla widoku z pierwszej osoby, nowy system celowania, więcej tradycyjnych schematów kontrolowania FPS i integracje tysiąca nowych animacji w środek istniejącej gry.  Tryb jest dostępny poprzez naciśnięcie jednego przycisku, więc możesz w każdej chwili przełączać się między perspektywami.” – Rockstar Games

Oprócz trybu pierwszoosobowego, Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC dostarczy setki dodatków i ulepszeń w tym rozdzielczość 1080p w 30 klatkach (FPS) na PS4 i Xbox One (4K na PC).