Ekskluzywna zawartość dla powracających graczy GTA V na PS4, Xbox One i PC!

actual_1414503235

Rockstar Games zdradził szczegóły na temat ekskluzywnej zawartości do GTA V dla graczy, którzy przeniosą swoje statystyki z konsol starej generacji do PS4, Xbox One, lub PC. Jak się można było spodziewać, zawartość będzie niosła ze sobą masę pojazdów, broni, misji, oraz rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliście. Oto lista ekskluzywów, które zostaną dodane do paczki:

Nowe eventy i nagrody
Weź udział w nowych zdarzeniach, które porozrzucane będą na całej mapie San Andreas. Odblokuj dzięki nim nowe pojazdy takie jak Imponte Duke O’Death czy samolot Dodo.
Rozwiąż zagadkę tajemniczego morderstwa
Wciel się w postać Michaela i spróbuj rozwiązać tajemniczą zagadkę. Poskładaj do kupy wszelkie poszlaki, by potem odblokować nowe filtry Snapmatic, dzięki którym będziesz mógł na nowo poczuć magię edytowania screenów.

 

Nowe bronie
Poczuj się jak terminator i dopadnij karabin elektromagnetyczny, by rozwalać wszystko co wpadnie tobie na drogę! Możesz również udać się na strzelnicę i ćwiczyć strzelanie do celu. A może wolisz klimaty westernu? Jeżeli tak to toporek będzie doskonałym wyborem.
Fotografowanie podwodnego życia
Pod powierzchnią wody roi się od nowych gatunków zwierząt, a firma turystyczna szuka kogoś kto je wszystkie sfotografuje. Grając Franklinem będziesz miał możliwość wziąć udział w specjalnym wyzwaniu polegającym na skatalogowaniu wszystkich pływających tam żyjątek. A to wszystko z pomocą nowej łodzi podwodnej – Kraken Sub!

 

Nowe wyścigi
Weź udział w nowych wyścigach i wygraj stuningowane muscle bryki oklejone logami znanych firm z Los Santos.

 

Małpie graffiti
Pewien tajemniczy artysta na murach maluje graffiti przypominające małpie sylwetki. Znajdź wszystkie miejsca, gdzie one się znajdują i zrób im zdjęcia, by odblokować małpi strój (dostępny dla wszystkich trzech postaci) oraz specjalny wariant pojazdu Blista – Go Go Monkey.

 

Nowe pojazdy i wiele więcej
Rusz na autostradę, by dorwać tam zupełnie nowego monster trucka od firmy Cheval, Marshalla. Oprócz tego wzbij się w przestworza w szybszym i bardziej zwrotnym sterowcu – Xero. Powróci również cała flota pojazdów z poprzednich gier serii Grand Theft Auto. Gracze, którzy obecnie grają na PS3 lub X360 będą mogli bez żadnych problemów przenieść stany gry na PS4, X1 lub PC i tam kontynuować grę. Wymagane jest jedynie konto na Social Club.

 

Ponadto każdy, kto zamówi preorder otrzyma premię w wysokości jednego miliona dolarów (500 tyś dolarów do trybu singleplayer, 500 tyś dolarów do gta online). Gracze, którzy w poprzednim roku zakupili edycje specjalną, bądź kolekcjonerską na poprzednią generacje konsol otrzymają ponownie dodatkowe bronie i pojazdy na nowy system.

 

Oprócz tego Rockstar Games odpowiedział także na pytania fanów na temat owej zawartości:

Co w sprawie ekskluzywnej zawartości, którą dostałem w zamian za kupno specjalnej bądź kolekcjonerskiej edycji na PS3 lub X360? Czy będę zobligowany do posiadania tych przywilejów na PS4, XONE, czy PC?
Oczywiście, jeśli zakupiłeś specjalną, albo kolekcjonerską wersję GTA V i zakupisz edycję odświeżoną, automatycznie będziesz posiadał wszystkie te przedmioty na nowej konsoli, bądź komputerze. Bonusy, które dostajesz to: Próby czasowe samolotem, dodatkowe ubrania, tatuaże, pistolet .50, bezkolbową strzelbę i młotek. Wszytko to dostępne w trybie fabularnym, a bronie zarówno w nim, jak i w trybie Online. Dodatkowo masz możliwość wybrania specjalnych rodziców, którzy wystąpili w poprzednich osłonach GTA w trybie gry wieloosobowej.
Ponadto, jeśli przegapiłeś szansę na zakup specjalnej, albo kolekcjonerskiej edycji, sprawimy, że wszystkie powyższe bonusy będą dostępne dla posiadaczy PS4, Xbox One i PC do zdobycia razem z gotówką do wydania w GTA V i w GTA Online.

Czy cały progres danej postaci z GTA Online będzie można przesłać tylko raz?
Jeśli prześlę moją postać z GTA Online na nowy sprzęt, to czy będę mógł dalej grać na starym?
Tak, swoją postać można przesłać tylko raz. Po przesłaniu, dalej będzie możliwość gry na PS3/XBOX360, ale cały progres nie będzie współdzielony.

Czy ludzie grający na PC również otrzymają dodatkową zawartość jak Dodo czy Dukes?
Oczywiście! Cała ekskluzywna zawartość obejmuje wszystkie trzy platformy.

Czy któryś z tych bonusów stworzonych dla nowych platform będzie dostępny także na poprzednią generację konsol?
Upiększona grafika i wiele więcej dodatków dla rozgrywki są możliwe jedynie dzięki dużej mocy obliczeniowej nowych konsol i PC. Jeśli chodzi o bonusy w postaci nowej zawartości wymienionej wyżej są stworzone dla powracających graczy jako nagroda. Dlatego nie będą one dostępne na stary sprzęt. Jednakże bądźcie czujni i wyczekujcie więcej aktualizacji stworzonych z myślą o Grand Theft Auto Online na wszystkie platformy. Niedługo podamy więcej informacji.

Czy moja stworzona zawartość będzie mogła zostać przeniesiona na nowe systemy?
Tak, wszystkie akcje stworzone poprzez kreator, będą mogły zostać przeniesione na nowe platformy. Pamiętajcie, że wszystkie tablice wyników, zdjęcia Snapmatic, playlisty i zakładki są stworzone z myślą o poprzedniej generacji i nie przechodzą do nowych wersji. (Wszyscy miłośnicy fotografii w GTAV powinni się przygotować na robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości!)

Czy 30-osobowe sesje w GTA Online są możliwe w akcjach typu: Wyścig lub Deathmatch?
Tak! GTA Online w wersji na nowe platformy będą wspierać 30 graczy nie tylko w swobodnej rozgrywce, ale również w przeróżnych akcjach. (Oczywiście należy zapamiętać, ze nie wszystkie akcje są stworzone z myślą o takiej liczbie graczy) Liczymy na to, że kreatywność społeczności pozwoli na tworzenie akcji z o wiele większą ilością graczy.

Tłumaczenie: gta-five.pl

Promocje na mobilną trylogie GTA! San Andreas Anniversary

actual_1385081357

Świętuj 10-tą rocznicę wydania Grand Theft Auto: San Andreas przez ponowne odwiedzenie oryginalnego zachodniego wybrzeża w klasyku GTA na twoim telefonie z iOS, Android lub mobilnych urządzeniach Amazon. Skorzystaj z promocji trylogii GTA, której czas jest ograniczony.

San Andreas: 16,50 zł (obniżka 43%) – iOS | Android | Amazon | Windows Phone
Vice City: 12 zł (obniżka 40%) – iOS | Android | Amazon
GTAIII: 12 zł (obniżka 40%) – iOS | Android | Amazon

Promocja trwa do 9 listopada!

Odświeżone GTA: San Andreas zawita na Xboxie 360?

actual_1385081357

Już za 10 dni minie równo 10 lat od europejskiej premiery Grand Theft Auto San Andreas. Nie było by lepszej okazji do wydania klasyka serii w odświeżonej wersji na konsole poprzedniej generacji. 

Domysły i spekulacje pojawiły się wraz z pojawieniem się listy osiągnięć w San Andreas dla Xboxa 360. 33 osiągnięcia i 1000 punktów do zdobycia to namiastka tego co prawdopodobnie nas czeka w związku z wydaniem tej wersji. Rockstar Games na razie w żaden sposób nie odniósł się do tego faktu, pozostaje nam na tę informacje jeszcze chwilę poczekać. By dodać do pieca, internauci informują, że ze sklepów zniknęły cyfrowe wersje oryginalnego wydania – a to już jest kolejnym powodem, który wskazywałby na odświeżone San Andreas.

Nam pozostaje czekać do 29 października (lub 26 jeśli Rockstar weźmie pod uwagę premierę w Ameryce Północnej) i zacierać ręce, bo szykuje się ogromna rewolucja! Poza tym, nie przyszło mi na myśl, że to już 10 lat z San Andreas…

„The Last Team Standing” – nowe DLC do GTA Online już dostępne!

actual_1412244603

Nowe DLC do GTA Online zatytułowane „The Last Team Standing”  jest już dostępne na konsolach. Dodatek wprowadza nowe bronie, pojazdy i nowe funkcje do kreatora misji. Oprócz tego do naszej dyspozycji zostanie oddanych 10 nowych akcji, dzięki którym zapoznacie się z tytułowym trybem DLC! Dodatek nie jest duży, jednak wraz z nim został wprowadzony wielki patch naprawiający większość ostatnio zgłoszonych błędów. Całą listę nowych funkcji kreatora i naprawionych bugów będziecie mogli zobaczyć niżej.

Co zostało dodane:

  • nowe bronie: Heavy Shotgun i Marksman Rifle
  • trzy nowe pojazdy: Shitzu Hakuchou, LCC Innovation, Lampadati Furore GT
  • nowy tryb rozgrywki: The Last Team Standing

actual_1412244631 actual_1412244622 actual_1412244613

Czytaj dalej