Odświeżone GTA: San Andreas zawita na Xboxie 360?

actual_1385081357

Już za 10 dni minie równo 10 lat od europejskiej premiery Grand Theft Auto San Andreas. Nie było by lepszej okazji do wydania klasyka serii w odświeżonej wersji na konsole poprzedniej generacji. 

Domysły i spekulacje pojawiły się wraz z pojawieniem się listy osiągnięć w San Andreas dla Xboxa 360. 33 osiągnięcia i 1000 punktów do zdobycia to namiastka tego co prawdopodobnie nas czeka w związku z wydaniem tej wersji. Rockstar Games na razie w żaden sposób nie odniósł się do tego faktu, pozostaje nam na tę informacje jeszcze chwilę poczekać. By dodać do pieca, internauci informują, że ze sklepów zniknęły cyfrowe wersje oryginalnego wydania – a to już jest kolejnym powodem, który wskazywałby na odświeżone San Andreas.

Nam pozostaje czekać do 29 października (lub 26 jeśli Rockstar weźmie pod uwagę premierę w Ameryce Północnej) i zacierać ręce, bo szykuje się ogromna rewolucja! Poza tym, nie przyszło mi na myśl, że to już 10 lat z San Andreas…

„The Last Team Standing” – nowe DLC do GTA Online już dostępne!

actual_1412244603

Nowe DLC do GTA Online zatytułowane „The Last Team Standing”  jest już dostępne na konsolach. Dodatek wprowadza nowe bronie, pojazdy i nowe funkcje do kreatora misji. Oprócz tego do naszej dyspozycji zostanie oddanych 10 nowych akcji, dzięki którym zapoznacie się z tytułowym trybem DLC! Dodatek nie jest duży, jednak wraz z nim został wprowadzony wielki patch naprawiający większość ostatnio zgłoszonych błędów. Całą listę nowych funkcji kreatora i naprawionych bugów będziecie mogli zobaczyć niżej.

Co zostało dodane:

  • nowe bronie: Heavy Shotgun i Marksman Rifle
  • trzy nowe pojazdy: Shitzu Hakuchou, LCC Innovation, Lampadati Furore GT
  • nowy tryb rozgrywki: The Last Team Standing

actual_1412244631 actual_1412244622 actual_1412244613

Czytaj dalej

Widok z pierwszej osoby w Grand Theft Auto V? Rockstar Games przypadkowo zdradziło szczegóły!

actual_1410520962

Rockstar Games przypadkowo zdradził szczegóły na temat nowej możliwość w Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC. Nowina jak szybko się pojawiła tak szybko znikła, jednak internet nigdy nie zapomina i dzięki rejestrom Google, możemy przeczytać o co w tym wszystkim chodzi!

Mowa oczywiście o dodatku w postaci widoku z pierwszej osoby dla wersji na konsole nowej generacji i PC. Wiadomość pojawiła się na oficjalnej stronie Rockstar Support. Pewien użytkownik zapytał „gwiazdę” jakie nowości ujrzymy w nowej wersji „piątki”, po chwili Rockstar Games odpisało dość sporo. Oprócz podstawowych informacji, o których wszyscy wiemy (jak nowe bronie, pojazdy itp.), możemy przeczytać o specjalnych ulepszeniach w tym pierwszoosobowy widok postaci w pojazdach, oraz pieszo.  Pełny przetłumaczony artykuł możecie przeczytać poniżej:


„Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta możliwości PlayStation 4, Xboksa One i komputerów osobistych, przynosząc ogromną liczbę usprawnień graficznych i technicznych, wynoszących ją na nowy, nieosiągalny wcześniej poziom szczegółowości. Zwiększony zasięg rysowania, lepsza jakość tekstur, większe natężenie ruchu i zwiększona rozdzielczość. Wszystko to współpracuje ze sobą dając nowe życie miastom, miasteczkom, pustyniom i oceanom z dzieła Rockstar North.

Cała nowa zawartość stworzona od premiery Grand Theft Auto Online, wliczając w to poszerzony wybór zajęć, nowy arsenał, zestaw samochodów, posiadłości do kupienia i przedmiotów dla naszych postaci będzie dostępne na PS4, Xboksie i PC. To, i dużo, dużo więcej. Dodatkowo, obecni gracze dostaną możliwość przeniesienia swoich postaci z GTA Online na wybraną przez nich nową platformę.
Grand Theft Auto V dla komputerów osobistych zostanie również zaopatrzone w edytor materiałów video.
Ponadto, pojawią się następujące ulepszenia:

  • Całkowicie nowy system widoku z pierwszej osoby dla pojazdów, który pokaże ich wnętrze, a nawet w pełni funkcjonalne prędkościomierz, obrotomierz, podświetlane zegary itd.
  • Tryb pierwszoosobowy poruszając się na pieszo
  • Multum nowych easter eggów i losowe wydarzenia dla kampanii fabularnej
  • Nowe zwierzęta zamieszkujące Los Santos
  • Gracze przenoszący postacie z PS3 lub Xboksa 360 otrzymają darmowe bronie i garaż w GTA Online
  • Przebudowany ekran wyboru postaci”

Szykuje się wielka rewolucja w historii Grand Theft Auto. Prawdopodobnie więcej informacji o tych ciekawych rozwiązaniach zobaczymy niebawem. Przypominamy, że Grand Theft Auto V zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One już 18 listopada 2014 roku, natomiast na wersję PC poczekamy do 27 stycznia 2015 roku!

Więcej czasu dla wersji PC Grand Theft Auto V – Rockstar Games wyjaśnia!

actual_1410520799

Po poznaniu dat premier Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji, oraz PC wiele osób zaszokowało to jak wielką rozbieżność między premierami na konsole i komputery osobisty zapodał nam Rockstar Games. Nie minęło kilka dni, kiedy „gwiazda” już ustosunkowała się do tak opóźnionej premiery i wszystko tłumaczy tym, że firma potrzebuje więcej czasu, by dopracować wersje GTA V na PC w jak najlepszy sposób – mówiąc inaczej, Rockstar Games chce pokazać piękno świata gry w najlepszej okładce graficznej jakiej widział świat. Oświadczenie możecie przeczytać poniżej.

Cieszymy się, że tak wielu z was ekscytuje się nadchodzą premierą nowych wersji GTA V. Nie możemy się już doczekać momentu, w którym zdradzimy bliższe szczegóły w tej kwestii. Jesteśmy także nieprawdopodobnie podekscytowani przeniesieniem GTA V na PC. Gra w tej wersji wymaga jednak trochę więcej czasu na produkcję. Jest on potrzebny, by upewnić się, że wydanie to jest tak niesamowite i dopracowane, jak to tylko możliwe.

Miejmy nadzieję, że Rockstar Games nie postawi tylko na grafikę i porządnie zajmie się optymalizacją gry,  bo chyba wszyscy nie chcemy powtórki z wpadki jaką był port GTA IV na komputery osobiste. Jeśli gra będzie tak dobrze zoptymalizowana jak Max Payne 3, to śmiem twierdzić, że każdy z PeCetowców będzie zadowolony! Pozostaje nam czekać do stycznia!