Napady w GTA Online! Nowe informacje i zwiastun!

Doczekaliśmy się! Długo wyczekiwane DLC do GTA Online właśnie zostało zapowiedziane. „GTA Online Heists” czyli dodatek otwierający możliwości rozgrywania napadów zostanie wydany już początkiem 2015 roku na wszystkie platformy począwszy od konsol starej generacji, przechodząc do nowej generacji i kończąc na PC. Z tego możemy wywnioskować, że DLC pojawi się po 27 stycznia czyli po premierze Grand Theft Auto V na PC. Dodatek oferuje tryb kooperacji dla 4 graczy, którzy będą mogli zaplanować, przygotować i wykonać wielowarstwowych napadów na terenie całego Los Santos i Blaine County. Od graczy będzie to wymagało perfekcyjnej komunikacji z drużyną, oraz po ówczesnym przygotowaniu – odwalenia roli, która na graczu będzie spoczywać, by krok po kroku osiągać kolejne punkty skoków, które będą przybliżać was do wybuchowego finału, który albo was obłowi, albo rozwali.

Więcej informacji o DLC przygotowało IGN, jednak do polskiej przetłumaczonej wersji tego artykułu zapraszam na gta-five.pl!

Zakończono korektę tłumaczenia L.A. Noire

10632630_542203735917138_3567766812497451619_n

Tak, to prawda. Tłumaczenie, które jest wyczekiwane przez masę polskich graczy, fanatyków Rockstar Games, właśnie przechodzi ostatnie szlify przed ujrzeniem światła dziennego. Spolszczenie do L.A. Noire było najpierw przygotowywane przez ekipę z lanoire.pl, dostaliśmy wiele filmików pokazujących pierwsze polskie napisy w grze. Projekt upadł, a inicjatywę przejęła ekipa z BDiP.pl w październiku 2012 roku. Do tego czasu mało było informacji o tłumaczeniu, jednak dzisiaj panowie z BDiP dali znać! W związku z wystartowaniem ich akcji charytatywnej „Tłumaczymy w rytmie serca”, ekipa zdradziła kilka informacji na temat swoich aktualnych projektów, a w tym najbardziej ciekawi nas sprawa L.A. Noire. Przeczytajcie sami:

Zakończyliśmy testy i korektę tłumaczenia L.A. Noire. Pierwsza korekta została wykonana „na sucho”, mieliśmy przed sobą tylko sam tekst. Kolejnym etapem było nagranie gry z polskimi napisami, przygotowane materiały wideo trwają łącznie ponad 50 godzin. Dzięki temu mogliśmy z łatwością poprawić błędy kontekstowe. Przy okazji zauważyliśmy, że część tekstur jest nieprzetłumaczona. Jeden z naszych programistów namierzył już odpowiedni kontener w plikach gry. Aktualnie pisane są narzędzia, którymi wypakujemy i spakujemy z powrotem wspomniane tekstury. Do rozwiązania pozostało też trochę innych problemów technicznych. Jest to ostatni etap prac nad lokalizacją L.A. Noire, na placu boju został tylko programista.

Natomiast o całej akcji przeczytacie tutaj: http://www.bdip.pl/zakonczylismy-korekte-tlumaczenia-l-noire/

30% zniżki na akcesoria w Rockstar Warehouse!

actual_1417018439

W związku z czarnym piątkiem i cyber poniedziałkiem, podczas których wszystkie sklepy wariują przebijając się zniżkami, Rockstar Games także przygotował obniżkę w Rockstar Warehouse. 30% zniżki na wszystkie akcesoria i kolekcje, w szczególności na kolekcje Grand Theft Auto V. Nie tylko fani GTA V będą zadowoleni, bowiem promocja obejmie także wszystkie rocznicowe kolekcje wielkiej trójki – GTA III, Vice City, San Andreas, oraz kolekcje Red Dead Redemption. Promocja rozpocznie się w ten piątek i potrwa do końca nadchodzącego poniedziałku czyli 1 grudnia. Łapcie za portfele, bo taka okazja może się nie powtórzyć. My natomiast będziemy was jeszcze informować o promocjach gier Rockstar Games, które na pewno pojawią się na platformie Steam.

Grand Theft Auto V jest już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One!

actual_1416329420

Grand Theft Auto V jest już dostępne w zupełnie nowej generacji dla graczy PlayStation 4 i Xbox One. Gracze odwiedzając Los Santos i Blaine County w PS4 i XOne będą mieli okazje doświadczyć nowego trybu pierwszoosobowego , wsparcia dla rozgrywki 30-osobowej w GTA Online, jak również szeroki wachlarz zmian wizualnych i dodatków technicznych w tym nowe bronie, pojazdy i aktywności, dodatki przyrodnicze, gęstszy ruch uliczny, oraz ulepszone efekty pogodowe i uszkodzeń. Ponadto zaktualizowano soundtrack o 100 nowych utworów i wiele więcej.

W nawiązaniu do zwiększonej liczby graczy, Grand Theft Auto Online zawiera wszystkie wydane dodatki (DLC) od czasu premiery na PS3 i Xbox 360. Gracze, którzy posiadają konta na poprzednich konsolach, mogą przenieść swoje postacie i statystyki na PS4 i Xbox One jeśli tylko zechcą, dodatkowo uzyskają dostęp do nowej ekskluzywnej zawartości w GTA V i GTA Online.

By zamówić swoją kopie, odwiedź www.rockstargames.com/V/order.

Grand Theft Auto V na PC zadebiutuje 27 stycznia 2015 roku!

GTA V z PS3 do PS4 – porównanie

Grand Theft Auto V w wersji na PlayStation 4, Xbox One i PC daje nam szansę by wykorzystać moc tych platform aby poprawić każdy aspekt tej gry. W nawiązaniu do wczorajszej informacji o nowej perspektywie pierwszoosobowej, konwersja gry na nowe platformy oznacza duże zmiany techniczne, takie jak zwiększenie ogólnej rozdzielczości i ponad dwukrotne zwiększenie dystansu rysowania, a także zastąpieniu każdej tekstury w grze na nową, ładniejszą, wydajniejszą, która pozwoli oddać piękno świata, które stworzył Rockstar Games.

By podkreślić jak wielkie zmiany zostały wprowadzone w otoczeniu graficznym Rockstar przygotował porównanie wersji przeniesionej z PS3 na PS4