20 tysięcy sprzedanych sztuk GTA V w Polsce!

875-1280

 

Grand Theft Auto V jest jedną z najdroższych produkcji na świecie (droższa jest tylko trzecia część Piratów z Karaibów), jednak wszystkie koszty z nią związane już się zwróciły ze sprzedanych preorderów na całym świecie! Dzisiaj Polacy też mogą świętować bowiem Cenega oficjalnie potwierdziła, że nowa gangsterska jumanka sprzedała się w 20 tysiacach egzemplarzy i przebiła swojego poprzednika, który taką wartość osiągnął w ciągu pierwszego miesiąca od premiery! Przeczytajcie ich oficjalne oświadczenie:

„[GTA V] No i mamy co świętować. Liczba zamówień przedpremierowych Grand Theft Auto V osiągnęła w Polsce wynik 20 000 sztuk.

Dla porównania – to więcej niż sprzedaż GTA IV w Polsce w ciągu pierwszego miesiąca od premiery (oczywiście również tylko na konsolach).

Przypominamy, że pudełkowe edycje przedpremierowe wciąż można nabyć w sieci sklepów Media Markt i Saturn, Empik, Tesco i Video World. Edycja przedpremierowa upoważnia do zakupu pełnej wersji gry Grand Theft Auto V ze zniżką, w miejscu zakupu pre-ordera oraz do odebrania darmowego plakatu z motywem z gry.

Cały czas można też zamawiać grę w sklepach internetowych, m.in. z darmową dostawą w muve.pl oraz sklep.cdaction.pl.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *