Nowy tryb adwersarza (Naboje na wagę złota) już dostępny w GTA Online

actual_1449586641Dwa naboje. Jedno życie. Zero litości. Zbiór trybów adwersarza GTA Online dla PS4, Xbox One i PC właśnie wzbogacił się o nowy tryb Naboje na wagę złota. To intensywny wariant podobny do LTS’a z wyjątkowymi regułami, które podkręcają atmosferę.

Czterej gracze stają do walki na ograniczonej przestrzeni i z ograniczonym uzbrojeniem – każdy dostaje pistolet wyborowy i tylko dwa naboje, a należy wyeliminować aż trzech wrogów. Po wyczerpaniu amunicji trzeba się uciec do podstępnych ataków w walce wręcz siekierą bądź maczetą, jeśli chce się liczyć na sukces.

actual_1449586651Zabij bądź daj się zabić. W tym trybie każdy na każdego należy wykazać się odpowiednimi umiejętnościami, w tym celnością, podstępem i wyczuciem czasu. Miłośnicy ukrywania się i siedzenia w jednym miejscu powinni uważać – tutaj 5 sekund bezruchu oznacza ujawnienie znacznika na mapie, co ułatwia innym, dynamicznie korzystającym z osłon, odstrzelenie takiego delikwenta.

Ten tryb rozgrywa się także w nowych punktach GTA Online, m.in. posiadłości Michaela w Rockford Hills i klubie nocnym Tequi-la-la.

Aby ułatwić Wam początek zabawy w nowym trybie, stworzyliśmy listę gier, która pozwoli rozegrać nowe mapy jedna po drugiej – wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk podczas wczytywania GTA V, aby wskoczyć bezpośrednio do akcji.

actual_1449586661Zobaczcie też, jak gramy w Naboje na wagę złota i inne tryby adwersarza podczas piątkowej transmisji na kanale twitch.tv/rockstargames bądź youtube.com/rockstargames. Początek o 17.00 czasu ET (23:00 czasu polskiego). Wkrótce zapowiemy też naszych gości specjalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *