2X GTA$ i RP przez cały tydzień za akcję w Pacific Standard

actual_1438618165 (1)

Dziś rozpoczyna się wielki finał podwójnie premiowanych (GTA$ i RP) napadów GTA Online, który do końca weekendu daje szansę na największy ze skoków: zuchwały napad na skarbiec banku Pacific Standard. W ramach przygotowań do skoku, gracze muszą m.in. ukraść motocykle Lostów, zniszczyć konwój Merryweather oraz odbić pewnego przestępcę z rąk policji, a wszystko to przyniesie podwójną liczbę GTA$ i RP. Premia ma także zastosowanie w przypadku elitarnych wyzwań, więc spróbujcie ukończyć finał napadu w mniej niż 10:15, uniknijcie wezwania NOOSE i nie dajcie się kropnąć, a zgarniecie nie lada nagrodę.

Podwójne premie RP dotyczą także różnych zajęć w GTA Online, dzięki czemu szybko rozwiniecie i wyszkolicie swoje postacie. Oto premiowane zajęcia:

  • Deathmatch: pierwsze 3 miejsca, rozjechanie przeciwnika pojazdem
  • Misje: premia za zachowanie wszystkich żyć
  • Wyścigi: czyste okrążenie, najszybsze okrążenie, całe okrążenie na prowadzeniu, zdobycie prowadzenia, 5-krotne wyprzedzenie gracza, 10-krotne wyprzedzenie gracza, 5-sekundowy cień aerodynamiczny
  • Zamówienia firmy eksportowej Simeona
  • Skoki kaskaderskie
  • Przetrwanie: zabójstwo przeciwnika, zniszczenie pojazdu

W tym tygodniu wypatrujcie również codziennych specjalnych zniżek w GTA Online, które ogłosimy na oficjalnych profilach Rockstar w serwisach Twitter, Facebook i Instagram.

via: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *