32,5 miliona egzemplarzy GTA V na sklepowych półkach!

ku-bigpic

Podczas prezentowania raportu finansowego za trzeci kwartał roku fiskalnego, Take-Two poinformowało, że Grand Theft Auto V zostało sprzedane do sklepów w liczbie 32,5 miliona egzemplarzy! Niestety nie ogłoszono ilości pudełek, które trafiły do graczy, jednak 32,5 miliona w sklepach to nie są małe liczby i jesteśmy przekonani, że te małe liczby nie tyczą się także kopii kupionych przez konsumentów. Oprócz tego, firma wydawnicza oznajmiła, że wysoką popularnością cieszy się też GTA Online, w które grało ponad 70% nabywców. Niestety przez początkowe problemy z uruchomieniem usługi Take-Two poniosło jawne straty, jednak firma nie pragnie tego odrobić, a stara się zapewnić graczom to by jeszcze lepiej bawili się na ulicach wirtualnego "miasta aniołów".

Rockstar Games nadal bije rekordy sprzedaży i możecie być pewni, że jeszcze raz podbije wszystkie te liczby. GTA V na PC i konsole nowej generacji czeka, a z tym czekają duże ilości zielonych, które firma ponownie zarobi!

2 komentarze

    • Ja natomiast mam cholerną nadzieję, że na tym PC się pojawi. Konsol nie można rozbudować , a PC można co pozwala na większą jakość graficzną owego tytułu. I PC, które w dobrej jakości obsłuży GTA V jest droższe od teraźniejszych konsol, więc nie wiem czemu PeCetowców nazywasz biedakami 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *