Aktualizacja Brudny Szmal cz. 1 już dostępna w GTA Online

actual_1433943254

Masz już na sumieniu parę grzeszków, których skutkiem są spuchnięte konta i ból głowy instytucji finansowych rezydujących w San Andreas. Co robić z tym nowo zdobytym bogactwem? Rozsądne, pewne inwestycje i spokojna emerytura? Skusisz się na wygodny i nie rzucający się w oczy styl życia?

Tak właśnie myśleliśmy. Łupy przypadają w udziale zwycięzcom. Wszyscy, którzy opływają w gotówkę zdobytą podczas napadów w GTA Online, powinni przygotować się na grube zakupy. Superauto z pionowo otwieranymi drzwiami? Ostentacyjnie ekskluzywne okleiny samochodowe? Złoty samolot i inne luksusowe towary? Żaden problem.

actual_1433943360

Aktualizacja Brudny szmal: część 1 do Grand Theft Auto Online jest od dziś dostępna na wszystkich pięciu platformach. Oprócz czterech nowych luksusowych samochodów (Pegassi Osiris, Albany Virgo, Benefactor Stirling GT oraz Enus Windsor) można nabyć nowy ekstrawagancki samolot i helikopter.

Nowy towar (stroje, naszyjniki, kolczyki i zegarki) pojawił się nie tylko na półkach eleganckich sklepów odzieżowych w Rockford Hills, ale także Ammu-Nation (peem do obrony osobistej PDW).

Najnowsze rzesze mieszkańców Los Santos mogą też przyozdobić swoje uzbrojenie i dodatki przy pomocy luksusowych grawerunków. Z kolei południowe San Andreas najlepiej podziwia się z pokładu luksusowego samolotu, sącząc szampana i ćmiąc cygara.

actual_1433943385

Częścią dzisiejszej automatycznej aktualizacji jest kamera w pierwszej osobie z maski samochodu dla wersji Xbox One i PS4 (dostępna wcześniej w wersji na PC). Udostępniliśmy także cały zestaw innych funkcji i ulepszeń, w tym nowe, łatwiejsze w użyciu strony pojazdów, nową opcję w menu „Na zawołanie” o nazwie „Sesja ze znajomymi” (pozwala automatycznie zapraszać wszystkich znajomych do akcji, do której pozostajesz na zawołanie) i wiele innych. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronie pomocy Rockstar. Do zestawu cyfrowych prac graficznych GTA V w postaci m.in. tapet, teł dla smartfonów i tabletów oraz awatarów dodaliśmy także najnowszą ilustrację z GTA Online, która znalazła się w piątkowym ogłoszeniu i ulotce informacyjnej z wydarzenia weekendowego.

Aby pobrać aktualizację, wystarczy uruchomić GTA V na konsoli podłączonej do internetu i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

actual_1433943410

 

Źródło: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *