Aktualizacja GTA Online: Motocykliści już dostępna


GTA Online: Motocykliści otwiera zupełnie nowy świat podziemnej działalności w GTA Online, wprowadzając do gry kluby motocyklowe i dynamiczny czarny rynek hrabstwa Blaine i Los Santos.

KLUBY MOTOCYKLOWE

Życie w klubie motocyklowym to coś więcej niż tylko flota błyszczących maszyn oraz imponujące skóry. Aktualizacja Motocykliści pozwala maksymalnie 8 graczom reprezentować barwy jednego klubu i zarabiać na nowe sposoby, rywalizując z konkurencyjnymi klubami oraz innymi grupami przestępczymi. Przedsiębiorczy gracze mogą zakładać swoje kluby i sprawować role prezydentów. Dołączający do klubów gracze otrzymają tytuł żółtodziobów, a jeśli pokażą się z dobrej strony, prezydent klubu może im przydzielić bardziej odpowiedzialną rolę: wiceprezydenta, kapitana, sierżanta i egzekutora. Każda funkcja w klubie zapewnia unikatowe zdolności: od przekazywania innym pancerzy do wzywania oddziałów zabójców, wybierania formacji i rozpoczynania wyzwań klubowych.

actual_1475585158SIEDZIBY

Twoja siedziba stanowi centrum działań klubu. Na nowej stronie Maze Bank Foreclosures wybierać możesz spośród 12 różnych miejsc: od słonych brzegów Paleto Bay do okolic Rancza. Każda siedziba zawiera własny bar, udogodnienia do rozrywek takich jak gra w rzutki czy siłowanie się na rękę, przeróżne murale i możliwość urządzenia warsztatu mechanika.

W każdej siedzibie znajduje się sala konferencyjna. Prezydenci mogą korzystać ze specjalnej ściany, na której wywieszone są zlecenia, czyli nowe misje w trybie swobodnym, które Wam i reszcie klubowiczów zapewnią solidny zarobek. Polegają one na robieniu szlachetnych uczynków: od siłowego wyzwalania niesłusznie osadzonych przyjaciół do klasycznego przemytu broni. Gangi mogą działać przeciwko innym frakcjom, szczególnie takim, które chcą przywłaszczyć sobie ciężko zarobione przez Wasz klub zyski.

actual_1475585167WYTWÓRNIE

Od teraz nie musicie się ograniczać do chodnika w Chumash. Zalogujcie się do tajemniczej sieci Open Road, aby uruchomić nowe (nieregulowane przez Izbę Handlową San Andreas) wytwórnie. Możecie wybrać, w jaki sposób Wasz klub będzie zarabiał pieniądze, bo klienci Open Road mają dostęp do rozlicznych możliwości: od podrabiania dokumentów i pieniędzy do produkcji narkotyków na dużą skalę. Właściciele małych wytwórni muszą je przygotować, zanim będą mogli ruszyć z produkcją. Wytwórnie można dalej rozwijać, robiąc ryzykowne dostawy zasobów i odpierając ataki agresywnej konkurencji. Gdy już będziecie gotowi, upłynnijcie towar i wykorzystajcie zdobyte fundusze na dalsze inwestycje w ochronę, pracowników i sprzęt.

actual_1475585178TRZYNAŚCIE NOWYCH POJAZDÓW

Na ulice wyjeżdża trzynaście nowych, imponujących maszyn, od ścigaczy po choppery, więc wszyscy spaliniarze będą mieli czym zapełnić garaż w siedzibie. Miłośnicy motocykli mogą w San Andreas Super Autos i Legendary Motorsports sięgnąć m.in. po neonowego Nightblade’a, charyzmatyczną, trójkołową Chimerę czy klasycznego i rdzewiejącego Szczura. Najczęściej wykorzystywany motocykl zyska status ulubionego i zapewni premie do regeneracji zdrowia i zadawanych obrażeń.

actual_1475585188NOWE UZBROJENIE I CIOSY

Motocykliści mogą teraz zadawać ciosy z siedzenia motocykla, a Ammu-Nation uzupełnia swój asortyment o topór, kij bilardowy oraz klucz, które pomogą szybko pozbyć się wszelkich natrętów. Wrogów możecie też poczęstować czymś mocniejszym: strzelbą automatyczną i kompaktowym granatnikiem.

actual_1475585200NOWE UBRANIA I TATUAŻE

Niezależnie od tego, w jakiej ekipie latacie, zawsze znajdziecie dla siebie odpowiedni styl, który będzie pasował do Waszego klubu motocyklowego. Do wyboru są nowe kamizelki, spodnie i kaski, a także szeroki wybór skór i dżinsów. Do tego możecie też dobrać najnowsze fryzury i tatuaże.

Prezydenci mogą również wybrać dla swoich podwładnych różnorodne emblematy (lub stworzyć własny), a członkowie do wyboru mają szereg strojów. Kreator emblematów został zaktualizowany, aby ułatwić personalizowanie klubów.

actual_1475585219NOWY TRYB ADWERSARZA: RAMIĘ W RAMIĘ

Trzymajcie się w grupie i razem zaliczajcie punkty kontrolne ścigając się do mety w nowym trybie adwersarza Ramię w ramię, który pojawi się dzisiaj w GTA Online jako część aktualizacji Motocykle. Udana walka o pozycję wymaga sprytnego wykorzystania cienia aerodynamicznego innych graczy, dopalaczy i wymierzonych ciosów, które strącą przeciwników z motocykli. Dostępnych jest siedem nowych tras.

actual_1475585230TYDZIEŃ PREMII MOTOCYKLOWYCH

Od dzisiaj do poniedziałku 10 października będzie trwał tydzień premii, podczas którego można załapać się na nagrody do odblokowania, jak i zniżki. Zagrajcie w tym tygodniu w GTA Online, aby odblokować odjazdową białą koszulkę z logo Western oraz bluzę z kapturem Nagasaki, do odebrania w każdym sklepie z odzieżą. Kolekcjonerzy mogą się połasić na czarny egzemplarz z logiem Western, który otrzymają nabywcy nowego Western Nightblade’a. Wasza ekipa zawsze będzie dobrze opancerzona i zaopatrzona dzięki zniżkom na kamizelki kuloodporne i amunicję, a do tego dochodzi jeszcze 25% zniżki na pojemne magazynki bębnowe i pudełkowe. Wisienką na torcie są przecenione malowania broni, które pomogą nadać ekipie wyjątkowy sznyt.

actual_1475585243WYŚCIG PREMIUM: RÓW I

actual_1475585253Bieżący wyścig premium o nazwie „Rów I” jest oczywiście przeznaczony dla motocykli. To około trzech kilometrów jazdy na łeb na szyję przez tunel wzniesiony na wysokości dziesiątego piętra nad pustynią Grand Senora. Trzej najlepsi kierowcy dostają nagrody GTA$, ale wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne nagrody RP.

KONKURS SNAPMATIC

Zapaleni fotografowie mający oko do pięknych motocykli oraz klubów jeżdżących w formacji powinni przygotować swoje najlepsze ujęcia, aby wziąć udział w naszym wyzwaniu Snapmatic #BIKERS. Szukamy pięciu najlepszych zdjęć, które zaprezentują atrakcje z aktualizacji GTA Online: Motocykliści, od najnowszych pojazdów do tętniących życiem klubów. Pięć zwycięskich zdjęć trafi tutaj, do sekcji Rockstar Newswire, a ich autorzy zgarną po 1 000 000 GTA$. Udział może wziąć każdy, kto do następnego poniedziałku 10 października oznaczy swoje zdjęcie w Social Club tagiem #BIKERS. Oficjalne zasady znajdziecie tutaj.

I NIE TYLKO…

Dzisiejsza aktualizacja nie tylko wprowadzi optymalizację oraz liczne poprawki i usprawnienia GTA Online, w tym opcje bezkontaktowych wyścigów kaskaderskich i wykorzystywania w wyścigach zniszczonych/odholowanych pojazdów, o które wielokrotnie prosiliście. Jak zwykle zapraszamy do lektury na stronie pomocy Rockstar pełnej listy zmian. Pamiętajcie też, aby nadsyłać swoje opinie na adres GTAOnline@rockstargames.com.

Wkrótce ogłosimy szczegóły odnośnie nadchodzącej w tym tygodniu transmisji z aktualizacją Motocykliści, która odbędzie się w serwisach Twitch oraz YouTube. Prowadzić ją będzie ekipa transmisyjna Rockstar wraz z gośćmi specjalnymi, których niedługo ogłosimy.

Oprócz tego zaglądajcie tutaj, aby dowiedzieć się więcej o pojazdach i nowych trybach aktualizacji Motocykliści oraz innej zawartości, którą udostępnimy w najbliższych tygodniach.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *