Aplikacja iFruit wędruje na urządzenia mobilne!

Wraz z premierą GTA V Rockstar wprowadził na rynek darmową aplikację – iFruit, która zadebiutowała na urządzeniach  mobilnych z systemem iOS, a niedługo powędruje także na Androida i Windows Phone, oraz w formie pulpitowej aplikacji – na PC, oraz MAC! Aplikacja została stworzona po to byś mógł doświadczyć najlepszych wrażeń i doświadczeń związanych z grą! I wszystko to zostało opatrzone w polskie napisy!


Grand Theft Auto: iFruit – wraz z Los Santos Customs i Chop the Dog

Darmowa aplikacja iFruit bezpośrednio podpina się pod Twoje Grand Theft Auto V i dodaje:

Los Santos Customs – aplikacja oferuje graczom swobodę w tworzeniu najlepszego pojazdu w GTA V z każdego miejsca na świecie. W barze, na plaży, a nawet w toalecie. To jest przyszłość, jesteśmy tego pewni. Możesz nawet tworzyć własne tablice rejestracyjne i rezerwować je zarówno do GTA V jak i GTA Online. Zamów swoje ulubione blachy nim będzie za późno! Wybierz również zmieniać kolor auta, zaciemnienie szyb, kolor dymu z wydechu, koła, maski i spojlery. Ulepsz silnik, hamulce, wydechu, zawieszenie, dodaj nowe lampy, klakson, opony i pancerz. Zamów samochód marzeń, by potem móc go odebrać w grze, gdy zadzwoni do ciebie mechanik. Każdy w Los Santos coś robi, nie bądź gorszy!

Chop the Dog – głębokie treści, wysokie wartości produkcji, defekacja. Wszystko to znajduje się w tej aplikacji. Dlaczego by nie mieć wirtualnego zwierzaka? Chop to psi towarzysz Franklina w GTA V. Opiekuj się nim w appce, a uzyskasz korzyści grając Franklinem w grze. Głaszcz go, karm i pój go, baw się w „przynieś patyk” oraz przeciąganie liny. Ucz go trików. Za dużo bądź za wiele aktywności spowoduje, że Chop będzie smutny, a nikt nie lubi smutnych rottweilerów. Wyprowadzaj go na spacery, by mógł zrobić, co trzeba, zaznaczyć swój teren, bronić kobiet, odstraszać członków gangu, a nawet chronić skąpo ubrane panie na plaży.

Grand Theft Auto V: Instrukcja – jako że GTA V jest największą jak do tej pory grą od R*, nie mogliśmy zmieścić wszystkich informacji o niej w tradycyjnej instrukcji, więc pomyśleliśmy, że zrobimy coś nowego. Informacje dotyczące gry będą dostępne w formie aplikacji na smartfony i tablety, a liczyć będą aż sto stron. Znajdziecie w niej wszystko, co potrzebne, od praktycznych info na temat przycisków, cech gry aż do creditsów i wycieczce po aktywnościach, sklepikach i markach obecnych w grze. Co więcej, dostępna również będzie elektroniczna wersja mapy, którą można przybliżać w dowolnym punkcie.

The iFruit Mobile Application
Dostępna na iOS w App Store.
Niedługo również na androida poprzez Google Play jak i na Windows Phone, PlayStation Mobile i Vitę.

Grand Theft Auto V: Instrukcja
Będzie dostępna nieco później, ale w dzień premiery na iOS w App Store.
Niedługo też na androida poprzez Google Play i Windows Phone oraz PC i Maca.

Kliknij tutaj, aby pobrać na iOS!

Tłumaczenie: Eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *