Czarny Piątek w Rockstar Warehouse i wyprzedaż w Święto Dziękczynienia

actual_1448475144W weekend Święta Dziękczynienia, od tego piątku aż do poniedziałku 30.11 w naszym sklepie pod adresem RockstarWarehouse.com czekać na Was będą świetne oferty na gry i akcesoria – w tym rzadkie przedmioty kolekcjonerskie Grand Theft Auto V, których do tej pory w ogóle nie było w sprzedaży.

40% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE GRY I AKCESORIA

Przez cztery dni od piątku 27.11 możecie liczyć na 40-procentową obniżkę cen wszystkich produktów w Sklepie Rockstar.

Nieważne, czy polujecie na Grand Theft Auto V na PS4, Xbox One bądź PC, czy chcecie pobrać klasyki Rockstar, w które nie mieliście okazji wcześniej zagrać, albo zdobyć Red Dead Redemption, Max Payne 3 lub płytę „Welcome to Los Santos” – dla siebie bądź znajomego fana Rockstar – teraz wszystkie te rarytasy dostępne będą 40% taniej. Promocja potrwa od piątku do poniedziałku.

Oprócz tego w Sklepie Rockstar po raz pierwszy znajdą się wyjątkowo rzadkie, limitowane przedmioty kolekcjonerskie Grand Theft Auto V. Wśród nich są m.in. koszulki polo, t-shirty, czapki i zmieniające się pod wpływem temperatury kubki spod szyldu Merryweather. Poza tym koszulki Snapmatic, napędy USB i kartki powitalne Najsamotniejszego Robota, przyciski do papieru programu Epsilon oraz ifruitowe podkładki pod mysz i obudowy do iPhone 6 w różnych kolorach. Te rarytasy jak dotąd dostępne były jedynie w rzadkich pakietach nagród rozdawanych podczas weekendowych wydarzeń Social Club. Od tego piątku wszyscy fani GTA z całego świata mogą uzupełnić swoją kolekcję (do wyczerpania zapasów!), a do tego skorzystać z 40-procentowej obniżki cen.

KUP GTA V NA PC I ZGARNIJ W GRZE 500 000 GTA$

Do końca tego poniedziałku kupienie w Sklepie Rockstar Grand Theft Auto na V PC (w wersji cyfrowej bądź pudełkowej) oprócz 40% zniżki zapewnia także premię 500 000 GTA$ w GTA Online. Osoby, które chcą głębiej sięgnąć do portfela, przez weekend mogą liczyć na promocję „2 w cenie 1” dotyczącą wszystkich kart gotówkowych Shark do GTA V na PC. Z takimi premiami łatwo osiągniecie swoje cele.

www.rockstarwarehouse.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *