Cztery ostatnie pozycje w Travelogue i kolejna porcja sreenów!

 

Przyjeżdżacie do Los Santos, stajecie w samym środku tego pięknego miasta, rozglądacie się na boki i patrzycie na wspaniały urok Miasta Aniołów. Moglibyście stać tak cały czas, jednak nadchodzi noc i pasowałoby znaleźć odpowiednie zakwaterowanie. Na dłuższą metę hotel wam nie wystarczy, więc trzeba będzie pomyśleć o własnym lokum, odrobinie przestrzeni należącej tylko do was. Czy kupicie mały domek jednorodzinny w mieście, czy skromną przyczepkę mieszkalną na wsi, czy też ogromną wille na okolicznych wzgórzach Rockford – ważne jest to by mieć gdzie spać, więc od zaraz szukajcie dobrych ofert sprzedaży i otwórzcie swój portfel na swój wymarzony dom!

To co najbardziej wkurwia ludzi w dużych miastach? Przeklęci celebryci i ich przeklęte wariacje, na które każdy magazyn i telewizja odpowiada! W LS znajdziecie mnóstwo tych ludzi, a co najlepsze – to oni zapewniają miastu dochody. Ciągłe imprezy, wpadki, afery są na porządku dziennym, natomiast jeśli chcecie przyjrzeć się temu bliżej to zapraszamy na zwiedzanie Vinewood i miasta, podczas którego nudny przewodnik opowie wam o wszystkim co tyczy się celebrytów!

Podczas twojej przechadzki po Los Santos oraz Blaine County znajdziesz mnóstwo sklepów otwartych zawsze kiedy tylko potrzebujesz coś kupić!  Zatrzymaj się przy jednym ze sklepów 24/7 czy też stacji benzynowej by odchudzić swój portfel o parę papierowych.

Na koniec mała uwaga. Łowcy okazji to najbardziej ambitni ludzie jakich mogła ziemia LS wydać na świat. Nazywani „królami forsy” – władają wszystkimi przedsiębiorstwami w tym mieście. Jeśli chcesz im dorównać, a nawet stać się lepszy – musisz zapoznać się z ich zasadami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *