[DLC] Painful Memories Pack już dostępne do pobrania!

 

Kolejny dodatek do trzeciej części Max Payna jest już dostępny do kupienia i pobrania na platformy Xbox360 (800 MSP) PlayStation 3 (około 31zł) i PC (około 31zł). Paczka zatytułowana „Bolesne Wspomnienia” zawiera cztery nowe mapy (CANAL DE PANAMÁ, MARTY’S BAR, ROSCOE STREET SUBWAY, SHOOT FIRST), nowe awatary, dwie nowe bronie (THE UAR-21 ASSAULT RIFLE z kolimatorem i tłumikiem; THE IMG 5.56 ASSAULT RIFLE z kolimatorem), trzy nowe itemy (kalkulator, piersiówka, koszyk z zakładami) oraz nowy burst – KAC – dzięki któremu gracze będą zachowywać się jakby mocno wczorajsi.

 

NOWY BURST:

 

NOWE ITEMY:

  1. Dużo więcej niż arytmometr, Kalkulator zamienia twoje statystki asyst na statystki zabić, co daje nam jedna statystyka zabić za dwie statystyki asyst.
  2. Zarabiaj pieniądze (z zakładów) za zabitych graczy przez swoich kolegów. Za każdym razem kiedy twój kolega zabije przeciwnika będziesz mógł dodać twoje fundusze do kasy.
  3. Piersiówka chroni od ognia snajperskiego i niweluje wszystkie skutki KAC Bursta. Za każdym razem (przez jedną rundę) kiedy się odrodzisz będziesz chroniony od wrogiego karabinu snajperskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *