DLC „Wydarzenia trybu swobodnego” już 15 września w GTA Online!

To na co wszyscy czekali! Koniec denerwujących ekranów ładowania, koniec lobby. Po prostu wbijasz w sam środek akcji!

Wydarzenia trybu swobodnego Grand Theft Auto Online to nowa jakość w dziedzinie rozgrywki w otwartym świecie. Wykorzystując moc konsol najnowszej generacji oraz komputerów PC, otwierają graczom dostęp do wielu harmonijnie zintegrowanych gier oraz wyzwań w trybie swobodnym. Nie ma tu przeróżnych menu, ekranów lobby czy wczytywania – wszystko odbywa się płynnie w jednej otwartej sesji ze znajomymi, ekipą, rywalami i przypadkowymi ludźmi. Na graczy cały czas czekają chaotyczne, spontaniczne nowe gry i wyzwania.

Wydarzenia te mogą wystartować w każdej chwili w czasie gry swobodnej, ale możesz ustalić, które z nich będą się pojawiać w twojej sesji. Możesz dzięki temu zdecydować jak często chcesz grać w tę nową zawartość. Każde z wydarzeń może wystąpić w GTA Online w wielu różnych wersjach, dzięki czemu otrzymasz niezliczoną liczbę nowych doświadczeń oferujących świeże okazje do zarobienia GTA$ i RP.

Masz pod ręką mocne argumenty? Wypatruj trybu Król na zamku – wojnę o teren, w której będzie trzeba się wspiąć na „zamek”, zająć go, a następnie obronić przed najeźdźcami. Twórz kruche sojusze i współpracuj w trybie Odszukaj bestię, gdzie jeden ochotnik zmienia się w szybszego i silniejszego uciekiniera, który ucieka przed żądną krwi bandą. Wydarzenia trybu swobodnego mogą przyjąć też formę szalonych wyzwań, np. najdłuższej jazdy na jednym kole, najdłuższego skoku pojazdem lądowym bądź unikania zderzeń z innymi pojazdami przejeżdżając tuż obok nich.

Nadchodząca w następnym tygodniu aktualizacja wprowadzi też dwa nowe tryby Adwersarza. Po pierwsze – Gonitwa: Twoja drużyna ma za zadanie dostarczyć do celu pojazd, który jest zaminowany i wybuchnie, jeśli nie utrzyma określonej prędkości. Przeciwnicy z kolei starają się Wam przeszkodzić. Po drugie – Przekrocz linię: nowa zabawa, w której 4-osobowy zespół próbuje przedrzeć się przez linię wroga. Aktualizacja trybu swobodnego wprowadzi także na PlayStation 4 oraz Xbox One edytor Rockstar wraz z nowymi funkcjami (te trafią także na PC), m.in. biblioteką efektów dźwiękowych, integracją Snapmatic i zmianami w trybie reżysera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *