Ekskluzywna zawartość dla powracających graczy GTA V na PS4, Xbox One i PC!

actual_1414503235

Rockstar Games zdradził szczegóły na temat ekskluzywnej zawartości do GTA V dla graczy, którzy przeniosą swoje statystyki z konsol starej generacji do PS4, Xbox One, lub PC. Jak się można było spodziewać, zawartość będzie niosła ze sobą masę pojazdów, broni, misji, oraz rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliście. Oto lista ekskluzywów, które zostaną dodane do paczki:

Nowe eventy i nagrody
Weź udział w nowych zdarzeniach, które porozrzucane będą na całej mapie San Andreas. Odblokuj dzięki nim nowe pojazdy takie jak Imponte Duke O’Death czy samolot Dodo.
Rozwiąż zagadkę tajemniczego morderstwa
Wciel się w postać Michaela i spróbuj rozwiązać tajemniczą zagadkę. Poskładaj do kupy wszelkie poszlaki, by potem odblokować nowe filtry Snapmatic, dzięki którym będziesz mógł na nowo poczuć magię edytowania screenów.

 

Nowe bronie
Poczuj się jak terminator i dopadnij karabin elektromagnetyczny, by rozwalać wszystko co wpadnie tobie na drogę! Możesz również udać się na strzelnicę i ćwiczyć strzelanie do celu. A może wolisz klimaty westernu? Jeżeli tak to toporek będzie doskonałym wyborem.
Fotografowanie podwodnego życia
Pod powierzchnią wody roi się od nowych gatunków zwierząt, a firma turystyczna szuka kogoś kto je wszystkie sfotografuje. Grając Franklinem będziesz miał możliwość wziąć udział w specjalnym wyzwaniu polegającym na skatalogowaniu wszystkich pływających tam żyjątek. A to wszystko z pomocą nowej łodzi podwodnej – Kraken Sub!

 

Nowe wyścigi
Weź udział w nowych wyścigach i wygraj stuningowane muscle bryki oklejone logami znanych firm z Los Santos.

 

Małpie graffiti
Pewien tajemniczy artysta na murach maluje graffiti przypominające małpie sylwetki. Znajdź wszystkie miejsca, gdzie one się znajdują i zrób im zdjęcia, by odblokować małpi strój (dostępny dla wszystkich trzech postaci) oraz specjalny wariant pojazdu Blista – Go Go Monkey.

 

Nowe pojazdy i wiele więcej
Rusz na autostradę, by dorwać tam zupełnie nowego monster trucka od firmy Cheval, Marshalla. Oprócz tego wzbij się w przestworza w szybszym i bardziej zwrotnym sterowcu – Xero. Powróci również cała flota pojazdów z poprzednich gier serii Grand Theft Auto. Gracze, którzy obecnie grają na PS3 lub X360 będą mogli bez żadnych problemów przenieść stany gry na PS4, X1 lub PC i tam kontynuować grę. Wymagane jest jedynie konto na Social Club.

 

Ponadto każdy, kto zamówi preorder otrzyma premię w wysokości jednego miliona dolarów (500 tyś dolarów do trybu singleplayer, 500 tyś dolarów do gta online). Gracze, którzy w poprzednim roku zakupili edycje specjalną, bądź kolekcjonerską na poprzednią generacje konsol otrzymają ponownie dodatkowe bronie i pojazdy na nowy system.

 

Oprócz tego Rockstar Games odpowiedział także na pytania fanów na temat owej zawartości:

Co w sprawie ekskluzywnej zawartości, którą dostałem w zamian za kupno specjalnej bądź kolekcjonerskiej edycji na PS3 lub X360? Czy będę zobligowany do posiadania tych przywilejów na PS4, XONE, czy PC?
Oczywiście, jeśli zakupiłeś specjalną, albo kolekcjonerską wersję GTA V i zakupisz edycję odświeżoną, automatycznie będziesz posiadał wszystkie te przedmioty na nowej konsoli, bądź komputerze. Bonusy, które dostajesz to: Próby czasowe samolotem, dodatkowe ubrania, tatuaże, pistolet .50, bezkolbową strzelbę i młotek. Wszytko to dostępne w trybie fabularnym, a bronie zarówno w nim, jak i w trybie Online. Dodatkowo masz możliwość wybrania specjalnych rodziców, którzy wystąpili w poprzednich osłonach GTA w trybie gry wieloosobowej.
Ponadto, jeśli przegapiłeś szansę na zakup specjalnej, albo kolekcjonerskiej edycji, sprawimy, że wszystkie powyższe bonusy będą dostępne dla posiadaczy PS4, Xbox One i PC do zdobycia razem z gotówką do wydania w GTA V i w GTA Online.

Czy cały progres danej postaci z GTA Online będzie można przesłać tylko raz?
Jeśli prześlę moją postać z GTA Online na nowy sprzęt, to czy będę mógł dalej grać na starym?
Tak, swoją postać można przesłać tylko raz. Po przesłaniu, dalej będzie możliwość gry na PS3/XBOX360, ale cały progres nie będzie współdzielony.

Czy ludzie grający na PC również otrzymają dodatkową zawartość jak Dodo czy Dukes?
Oczywiście! Cała ekskluzywna zawartość obejmuje wszystkie trzy platformy.

Czy któryś z tych bonusów stworzonych dla nowych platform będzie dostępny także na poprzednią generację konsol?
Upiększona grafika i wiele więcej dodatków dla rozgrywki są możliwe jedynie dzięki dużej mocy obliczeniowej nowych konsol i PC. Jeśli chodzi o bonusy w postaci nowej zawartości wymienionej wyżej są stworzone dla powracających graczy jako nagroda. Dlatego nie będą one dostępne na stary sprzęt. Jednakże bądźcie czujni i wyczekujcie więcej aktualizacji stworzonych z myślą o Grand Theft Auto Online na wszystkie platformy. Niedługo podamy więcej informacji.

Czy moja stworzona zawartość będzie mogła zostać przeniesiona na nowe systemy?
Tak, wszystkie akcje stworzone poprzez kreator, będą mogły zostać przeniesione na nowe platformy. Pamiętajcie, że wszystkie tablice wyników, zdjęcia Snapmatic, playlisty i zakładki są stworzone z myślą o poprzedniej generacji i nie przechodzą do nowych wersji. (Wszyscy miłośnicy fotografii w GTAV powinni się przygotować na robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości!)

Czy 30-osobowe sesje w GTA Online są możliwe w akcjach typu: Wyścig lub Deathmatch?
Tak! GTA Online w wersji na nowe platformy będą wspierać 30 graczy nie tylko w swobodnej rozgrywce, ale również w przeróżnych akcjach. (Oczywiście należy zapamiętać, ze nie wszystkie akcje są stworzone z myślą o takiej liczbie graczy) Liczymy na to, że kreatywność społeczności pozwoli na tworzenie akcji z o wiele większą ilością graczy.

Tłumaczenie: gta-five.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *