Grand Theft Auto Online: Świąteczny Prezent od Rockstar Games!

Ślemy życzenia świąteczne z Los Santos! W czasie Bożego Narodzenia prosimy byście skorzystali z naszych prezentów świątecznych, które przekształcają Zachodnie Wybrzeże Grand Theft Auto Online w zimową kraine czarów.

Specjalne świąteczne akcesoria

Już teraz, znajdziesz specjalne świąteczne akcesoria dostępne w sklepach odzieżowych i na Vespucci Movie Mask, jak czapki Świętego Mikołaja, koszulki i buty Elfów, maski bałwana, poroża reniferów i wiele więcej! Wszystkie te elementy są dostępne do 5 stycznia.

actual_1387736986

Opady śniegu w San Andreas – to świąteczny cud!

Podróżujący do Los Santos i Blaine County w GTA Online zostaną przywitani rzadkim widokiem stanu San Andreas w puszystym śniegu. Jest też minus, panują niebezpieczne warunki na drogach!

Nowe filtry i wiele innych dodatków do Snapmatica jest także częścią świątecznego DLC!

Świąteczne przeceny na wybrane pojazdy, bronie, apartamenty i inne!

Mamy również specjalne świąteczne zniżki na wybrane pojazdy, apartamenty, bronie i inne, które pomogą Ci w wesołych zmaganiach w Grand Theft Auto Online.

  • Sprawdź czy masz granaty, gaz łzawiący i bomby samoprzylepne na swoim liście do Świętego Mikołaja, bowiem te dostęne są teraz w sklepach za pół ceny!
  • Możesz również uzyskać 30% zniżki na wybrane luksusowe sedany (śmieszny gigantyczny czerwony łuk nie jest wliczony w cenę) w tym Super Diamond, Vapid Fugitive, Benefactor Schwartzer i Ubermacht Zion.
  • Jeśli chcesz nowe mieszkanie by zrobić świąteczną imprezę dla swojej ekipy, dajemy Ci 30% zniżki na apartamenty Tinsel Towers 45 i 29!
  • Mamy też upusty na klaksony samochodowe, zielone i złote malowania broni, a żeby wam było ciepło w ten zimowy czas przygotowaliśmy zimowe czapki, berety, buty Hinterland i buty Yeti. Wszystko to możecie dostać za pół ceny!

actual_1387737005

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *