Grand Theft Auto V z wielką obsuwą premiery!

 

„Drodzy fani,

Dzisiaj możemy podzielić się z wami oficjalną datą premiery: Grand Theft Auto V pojawi się w sklepach 17 września 2013 roku.

Wiemy, że jest to o około cztery miesiące później niż pierwotnie planowano i wiemy, że to krótkie opóźnienie może rozczarować wielu z was. Jednak uwierzcie nam, że to opóźnienie będzie tego warte. GTA V jest olbrzymią, ambitną i skomplikowaną grą, oraz potrzebuje więcej czasu na dopracowanie jej w taki sposób, byście wszyscy byli zadowoleni.

Do wszystkich fanów Grand Theft Auto, prosimy o przyjęcie naszych przeprosin za tą obsuwę i dajemy słowo, że cała drużyna pracuje bardzo ciężko, aby gra była jak najlepsza. Robimy wszystko co możemy, aby wrzesień spełnił wasze oczekiwania lub nawet je przekroczył. Dziękujemy za wsparcie i cierpliwość.

Pozdrawiamy,
Zespół GTA”

 

Premiera Grand Theft Auto V nie jest jedyną obsuwą o której zostaliśmy poinformowani. Nie spodziewajcie się dziś premiery oficjalnej okładki do gry, bowiem i ta pojawi się „nieco później”. Rockstar Newswire wrze i poleciało kilka banów, bowiem parę osób zapomniało o oficjalnych regułach komentowania 🙂

 

Tłumaczenie: gta-five.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *