Grand Theft Auto V zawędruje na PS4, Xbox One i PC tej jesieni!

I stało się – Grand Theft Auto V zostało oficjalnie zapowiedziane na konsole nowej generacji, oraz PC! Na dzisiejszej konferencji Sony podczas targów E3 przedstawiciel koncernu powiedział jak wielkim szacunkiem darzy pewną firmę i jak zadowolony jest z owoców ich współpracy. Następnie oczom wszystkich reporterów ukazał się ten śliczny zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej. Grand Theft Auto V zadebiutuje jeszcze tej jesieni, a sam Rockstar Games napisał o tym tak:

„Grand Theft Auto V będzie w pełni wykorzystane przy mocy PlayStation ® 4, Xbox One i komputera na całej linii graficznych i technicznych ulepszeń, dostarczając oszałamiający nowy poziom szczegółowości. Zwiększony draw distance, drobniejsze szczegóły tekstur i gęstszy ruch będą działać razem, aby tchnąć nowe życie w miastach, miasteczkach, pustyniach i oceanach od Rockstar North – epickiego remake’u Południowej Kalifornii.

Przełącz się między życiem Michaela, Trevora i Franklina, rozpoczynając serię napadów na terenie Los Santos i Blaine County w największym, najgłębszym i jeszcze bardziej bogatszym w doświadczenie otwarty świat, gdzie ulepszenia przyrody obejmują nowe uszkodzenia, efekty, zmodernizowaną pogodę i szereg nowych szczegółów do odkrycia.

Nowe aktualizacje również przedłużą Grand Theft Auto Online, stale rozwijające się uniwersum Grand Theft Auto. Niech wzrosną rangi kryminalisty w zespole, aby razem zakończyć zlecenia za pieniądze, nieruchomości, pojazdów i dodatki dla postaci – rywalizując w tradycyjnych trybach konkurencyjnych, lub tworząc własną zawartość do gry i dzielić się nią ze społecznością Grand Theft Auto.

Każda nowa zawartość gry począwszy od uruchomienia Grand Theft Auto Online, w tym szerokiej gamy nowych miejsc pracy (rabunki, napady), arsenał nowych broni, dziesiątki nowych pojazdów, nowych właściwości i dostosowania postaci będą również dostępne dla systemu PlayStation ® 4, Xbox i PC i wiele więcej w przyszłości. Ponadto obecna społeczność graczy będzie miała możliwość przeniesienia ich do Grand Theft Auto Online na PlayStation ® 4, Xbox One lub PC.

W Grand Theft Auto V na PC znajdzie się również edytor wideo, przeznaczony do zaawansowanego tworzenia filmów z gry!”

Chwila Grand Theft Auto V podczas konferencji Sony:

Tłumaczenie: gta-five.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *