GTA Online: Aktualizacja Import/Eksport już dostępna

Rozwiń skrzydła swojej przestępczej działalności, dominując w handlu kradzionymi luksusowymi pojazdami w Los Santos z aktualizacją GTA Online: Import/Eksport, która idzie śladami wielkich interesów wprowadzonych w Więcej zbrodni i finansów.

W Import/Eksport prezesi i ich organizacje ubrudzą sobie rączki, bo będą kraść i sprzedawać „znalezione” luksusowe auta w misjach dostawy pojazdów, a biura dostaną rozszerzenie w postaci garażu mieszczącego do 60 pojazdów. Oprócz tego udostępnione zostają rzadkie, niepowtarzalne i wysoce nielegalne pojazdy specjalne, które w wybuchowy sposób pomogą Waszym organizacjom.

Rozszerzona została nielegalna oferta SecuroServ dostępna na komputerze w biurze. Teraz można nabyć też magazyny pojazdów, aby przechowywać, modyfikować i sprzedawać znalezione w Los Santos i hrabstwie Blaine auta. Członkowie organizacji zostaną powiadomieni, gdy pojawi się dogodna okazja: kuszący Turismo R bez nadzoru; luksusowe auto, do którego klucze trzeba wykraść ochroniarzom na przyjęciu, lub złożone przedsięwzięcie wiążące się z kradzieżą policyjnego śmigłowca i wykorzystaniem pokładowego skanera do odszukania danego pojazdu

be2bebf5c70ba56236259be33698bc61ce40399bDo przeprowadzenia tych operacji wykorzystacie wszystkie dostępne możliwości, w tym zdolności i pojazdy prezesa. Kupcy nie zechcą przyjąć uszkodzonego towaru, a im sprawniejsza ucieczka, tym mniejsza opłata za naprawy. Skorzystajcie z limuzyny z wieżyczką lub Buzzarda dla osłony i sięgnijcie po przekupstwo, aby pozbyć się policji, lub ukrycie organizacji, aby chwilowo zniknąć z radaru. I mierzcie wysoko – wsparcie Cargoboba pomaga w szybkich ucieczkach i dostawach.

Na nowy asortyment czeka już cały zastęp kupców. Dzięki sieci Ad-Hawk Autos w swoim magazynie pojazdów nawiążecie kontakt z nabywcami, do których dostarczycie towar. Prywatni kupcy nie mają wielkich wymagań i szukają aut w specyfikacji fabrycznej, ale jeśli chcecie zwiększyć zyski, to spróbujcie trafić w gust przedstawicieli salonów samochodowych bądź dealerów, którzy dodatkowo dopłacą za odpowiednio zmodyfikowane auta.

a8773adee163438c05205a9f9cc029afffba1265Zarządzajcie swoimi działaniami eksportowymi i rozważnie oceniajcie ryzyko. Jednorazowo można dostarczyć do czterech pojazdów, ale należy uważać na wrogie organizacje i kluby motocyklowe. Upewnijcie się, że wasza drużyna jest dobrze przygotowana do swojego zadania.

Pozyskiwanie kolejnych pojazdów odblokuje misje na pojazd specjalny, czyli kooperacyjne działania, podczas których organizacja angażuje się w dynamiczne starcia w pojazdach. Ukończenie misji na pojazd specjalny udostępnia zniżki od SecuroServ na zakup własnych pojazdów specjalnych, które będą przechowywane na najniższym poziomie magazynu pojazdów, a ich nabycie uaktywni specjalne zadania VIP-a. To wyjątkowe i zróżnicowane środki transportu: od opancerzonych i uzbrojonych po amfibijne i latające.

4ddb22e15dce6fd1e5f16607544bd9555a6292d9Oprócz 8 nowych pojazdów specjalnych możecie sięgnąć po dwa nowe superauta: Pegassi Tempestę i Ocelota Penetratora, a także dwa nowe pojazdy, które da się zmodyfikować u Benny’ego: niestandardowy Principe Diabolus i niestandardowy Annis Elegy Retro. Właściciele biurowych garaży mogą zmieniać ich wystrój oraz dobudować własny warsztat, który pozwala na miejscu zmodyfikować i podrasować pojazdy.

Pojazdy specjalne
•    BF Buggy Ramp
•    JoBuilt Phantom Wedge
•    Karin Technical Aqua
•    Nagasaki Blazer Aqua
•    opancerzony Brute Boxville
•    MLT Wastelander
•    Imponte Ruiner 2000
•    Coil Voltic Rocket

Pojazdy
•    Principe Diabolus i niestandardowy Diabolus
•    niestandardowy Annis Elegy Retro
•    Pegassi Tempesta
•    Ocelot Penetrator

Nieruchomości
•    Magazyny pojazdów
•    Garaże biurowe

92f7e92a684f7f7115c1001d4a42f2b3be010ea2NOWY TRYB ADWERSARZA: WOJNA O TEREN
Dwie drużyny sięgają po szybkie wozy i walczą o teren. Aby oznaczyć pole swoim kolorem, trzeba nad nim przejechać, a na mapie strategicznie rozmieszczone są rakiety.

ZMIANA WYGLĄDU POSTACI
Nowe ciuchy, tatuaże, włosy, samochód, znajomi – ale wciąż odczuwacie nieznośny dyskomfort. Teraz dzięki aktualizacji Import/Eksport będziecie mogli dowolnie zmienić wygląd swojej postaci…

I NIE TYLKO…
Import/Eksport wprowadza też rekwizyty w trybie reżyserskim w edytorze Rockstar oraz funkcję wspólnej gry na PS4, która pozwala graczom z tej platformy na wspólne dołączanie do sesji GTA Online.

Aby wszystkie organizacje działały jak naoliwione maszyny, udostępniliśmy trwające do 19 grudnia strategiczne zniżki na kuloodporne opony, opancerzenie aut, pancerze i amunicję. Zapraszamy też do latania z biurowego lądowiska śmigłowcami SuperVolito, które są teraz tańsze o 25%, i korzystania z podwójnych premii GTA$ i RP za granie w tryb Wojna o teren, w którym drużyny walczą w pojazdach o przejęcie jak największego obszaru.

e0ef839717624c70d7cae79c3d9c73454cf94f93KONKURS EDYTORA ROCKSTAR ZE SPECJALNYMI POJAZDAMI #WARSTOCK
Supersklep z militarnymi zabawkami Warstock Cache & Carry szuka utalentowanych reżyserów chętnych rozreklamować jego najnowszy asortyment pojazdów specjalnych, po które mieszkańcy południowego San Andreas mogą sięgać już dziś. Mogą to być wybuchowe ujęcia w stylu vinewoodzkich filmów, sceny pokazujące emocje, nieprzewidywalność i wszechstronność związane z tymi pojazdami lub stworzenie czegoś zupełnie świeżego i oryginalnego. W każdym razie możliwości są nieograniczone. Najważniejszym warunkiem jest wyeksponowanie co najmniej jednego z pojazdów specjalnych.

Zwycięzcy lub zwyciężczyni w dowód uznania wręczona zostanie prestiżowa nagroda edytora Rockstar, a także spersonalizowane krzesło reżysera, na którym można dać odpocząć swoim utalentowanym pośladkom, i kurtkę GTA V ze spersonalizowaną naszywką reżysera. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają karty podarunkowe do sklepu Rockstar na kwotę $100 oraz pakiety oficjalnych nagród GTA V.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć w edytorze Rockstar na PC, PS4 lub Xbox One film i udostępnić go w serwisie Rockstar Games Social Club za pomocą menu w grze. Film musi zostać oznaczony tagiem #Warstock. Oto najważniejsze warunki.

  • Film musi zawierać dowolne pojazdy specjalne.
  • Film musi trwać od 2 do 5 minut.
  • Film musi zostać udostępniony w Rockstar Games Social Club i oznaczony tagiem „#Warstock”. Należy to zrobić do poniedziałku 9 stycznia 2017 r. do godz. 23.59 (czasu ET).
  • Film należy stworzyć wyłącznie przy użyciu edytora Rockstar. Zdajemy sobie sprawę, że wielu zaawansowanych użytkowników edytora lubi wspomagać się zewnętrznymi programami do edycji filmów, ale chcemy, aby wszyscy mieli równe szanse. Dlatego też podczas tworzenia materiału wideo można korzystać tylko i wyłącznie z edytora Rockstar.
  • Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszeń Rockstar Games wybierze zwycięzcę, biorąc pod uwagę zgodność z powyższym wprowadzeniem i jego interpretację, wartość artystyczną i rozrywkową materiału, jakość montażu i ogólną kreatywność pracy. Wypatruj ogłoszenia zwycięzców.

KONKURS SNAPMATIC #IMPORTEXPORT I LOTERIA SOCIAL CLUB
Pokażcie światu owoce swojej pracy w konkursie Snapmatic #IMPORTEXPORT. Złapcie w obiektyw to, co najlepiej oddaje wystawny i zdradziecki styl życia związany z nielegalnym handlem pojazdami w aktualizacji Import/Eksport, aby wygrać jedną z pięciu nagród w postaci 1 000 000 GTA$. Prace należy oznaczyć w Social Club tagiem #IMPORTEXPORT do godziny 23.59 (czasu ET) w poniedziałek 19 grudnia. Obszerny oficjalny regulamin można przeczytać tutaj.

Jeśli nie chcecie się tak angażować w GTA Online, pójdźcie linią nieco mniejszego oporu i weźcie udział w loterii Social Club Import/Eksport, aby wygrać imponujące fanty GTA V, które wręcz manifestują dobrobyt: elegancką chromowaną zapalniczkę Zippo GTA V, przenośną pamięć USB GTA V w kształcie sztaby złota dla VIP-owskiego dostępu do danych, stylowe koszulki GTA V Grotti i Merryweather oraz zestaw naklejek GTA V. Swój udział w loterii zgłaszać można do końca poniedziałku 19 grudnia na stronie wydarzeń Social Club.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *