GTA Online: Bądź moją walentynką!

Zapraszamy do uczczenia tegorocznych walentynek w Los Santos z pakietem Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką, który dostępny jest na PS4, Xbox One i PC. Zostań moją walentynką wprowadza zaktualizowany model Albany Roosevelta, nowe ubrania i akcesoria, a także całą zawartość poprzedniej aktualizacji walentynkowej.

actual_1455113782NOWY POJAZD: ALBANY ROOSEVELT VALOR
Ten zaktualizowany model klasycznego Roosevelta ma większe osiągi i zestaw emocjonujących modyfikacji, które można zamontować w Los Santos Customs. Oryginalny Albany Roosevelt także wraca do gry, jeśli ktoś ma ochotę na nieco bardziej klasyczne walentynki.

actual_1455113797NOWA ODZIEŻ
W sekcjach odzieży męskiej i damskiej w różnych sklepach dodano nowe elementy ubioru, w tym nowe garnitury, kamizelki, sukienki, gorsety, bokserki, pończochy i nie tylko. Do asortymentu powróciła także zawartość zeszłorocznego dodatku z okazji walentynek, w tym Gusenberg w Ammu-Nation.

actual_1455113809DO GROBOWEJ DESKI
Co moje, jest twoje, a co twoje – moje, szczególnie w przeznaczonym dla par trybie adwersarza Do grobowej deski, który pojawi się już w ten piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *