GTA Online: Niespodzianka halloweenowa

actual_1446116968Do 16 listopada w GTA Online dla wszystkich mieszkańców Los Santos i hrabstwa Blaine z PS4, Xbox One i PC dostępne będą halloweenowe specjały. To nie żaden psikus – raz zdobyte zostaną w Waszym wyposażeniu na zawsze, nawet po 16 listopada.

actual_1446116984DWA NOWE POJAZDY: FRÄNKEN STANGE I KARAWAN LURCHER
Na ulicach Los Santos pojawiły się dwa nowe złowieszcze pojazdy, więc przejażdżki autostradą staną się jeszcze bardziej przerażające. Zaprezentujcie ciemną stronę swojej duszy i wsiądźcie do Fränken Stange’a bądź karawanu Lurcher. Oprócz tych dostępnych przez ograniczony czas pojazdów wprowadziliśmy także 20 nowych figurek, którymi można ozdobić modyfikowanego lowridera.

actual_1446117006NOWE MASKI I MALOWANIE TWARZY
Zasiejcie w sercach wrogów strach i załóżcie jedną z nowych przerażających masek dostępnych w sekcji Potwory sklepu Maski filmowe Vespucci. Jeśli będziecie robić napady, to do 16 listopada halloweenowe maski będą w nich domyślną opcją. Wejście w atmosferę Halloween ułatwi Wam też 30 nowych stylów malowania twarzy.

actual_1446117033TRYB ADWERSARZ – OPRAWCA
Wypróbujcie nowy emocjonujący tryb Adwersarza dla maksymalnie 8 osób, który rozgrywa się w zupełnych ciemnościach. Biegnijcie, kryjcie się i walczcie o przetrwanie w mroku, bo zapoluje na Was gracz wcielający się w oprawcę ze strzelbą. Do pomocy macie latarkę, ale uważajcie, żeby nie zdradzić swojej kryjówki. Jeśli przetrwacie 3 minuty, to też dostaniecie strzelby i będziecie mogli się zemścić.

actual_1446117072HALLOWEENOWE WYDARZENIE I TRANSMISJA
Wkrótce podamy szczegółowe informacje na temat związanego z Halloween wydarzenia weekendowego, w tym transmisji, która odbędzie sie w ten piątek 30 października o 17.00 ET i w której udział wezmą członkowie Rockstar i goście specjalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *