GTA Online: Nowe aktualizacje niedługo

actual_1462821388Mamy nadzieje, ze w pełni korzystacie z najnowszych aktualizacji w GTA Online jak wiosenna dostawa podrasowanych lowriderów i ostatnio dodanych trybów do gry. Przygotujcie się na więcej w nadchodzących tygodniach i miesiącach, w tym masywne, na bogato, aktualizacje w GTA Online:

  • Po udanych kradzieżach i transakcjach w dodatku Szefowie i inni przestępcy, czas poszerzyć horyzonty na dalsze przygody w finansach i przestępczym półświatku, gdyż wasza Organizacja wstępuje w niebezpieczny świat handlu kontrabandą. Będziecie bardziej pracować ze swoją drużyną z bogatszym wachlarzu dużych, nowych apartamentów, które posłużą zarówno jako główne siedziby waszych Organizacji jak i za magazyny dla waszego gorącego dorobku. Zarządzajcie inwentarzem bezpośrednio z centrali, organizujcie zakupy od biżuterii po odbiór narkotyków i medykamentów od różnych niecnych dostawców skończywszy. Spodziewajcie się niespodziewanego gdy wyruszycie ze swoją ekipą po każdy odbiór towaru. Trzymajcie rękę na pulsie na giełdzie by utrzymywać wartości i sprzedawać je z zyskiem – i uważnie rozglądajcie się za nalotami na wasze magazyny pomiędzy wysyłkami!

actual_1462821404

  • Pomysłowe stunty: dla szalonych samochodowych akcji nadchodzi ważna aktualizacja do dzikiego świata wyścigów i stuntów w GTA Online, która wprowadzi nową rzeczywistość kreatywnej i śmiesznej rozgrywki.
    Spodziewajcie się mnóstwa nowych kaskaderskich pojazdów i sprzętu – natchniony Kreator otrzyma ogromny zestaw nowych rekwizytów aby stunting, wyścigi i próby czasowe przeszły ewolucję, a możliwości rozgrywki zaprzeczyły wyobraźni.

I WIĘCEJ…

Oczekujcie pojawienia się innych dodatkowych aktualizacji, w tym więcej nowych i zabawnych trybów adwersarza. Dla ostatniego trybu adwersarza Wpad i wypad pojawią się wkrótce nowe mapy. Bądźcie w pogotowiu na większą dawkę informacji na inny rodzaj rozrywki w konkurencyjnych zespołowych trybach.

actual_1462821422SPECJALNE BONUSOWE TYGODNIE

Z pewnością zauważyliście niektóre z naszych tygodniowych promocji i bonusów, które mogły przyspieszyć zakup pożądanego pojazdu, broni i innych przedmiotów z wyprzedaży bądź zgarnąć niezłą sumkę bonusowych punktów RP i GTA$.

Zwracajcie na nie regularnie uwagę gdyż prezentują szeroką gamę różnej zawartości gry do zakupu w obniżonej cenie, niedawno wydane tryby, misje i trochę klasycznej zawartości w którą być może jeszcze nie graliście. Będą pojawiać się playlisty z podwójnymi punktami RP i z szansą na podwójne bonusy GTA$, duże obniżki na samochody, apartamenty i wiele więcej wydarzeń, które będą się cyklicznie pojawiać. Skorzystajcie z tych specjalnych nagród kiedy gracie, aby zwiększyć swoją reputację GTA Online, przy okazji również saldo w waszych bankach i zgromadźcie cenioną kolekcję samochodów oraz inne łupy z sukcesu w oszczędzaniu.

Tłumaczenie: Cysiek (gta-series.pl)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *