GTA Online: Poniżej pasa i Grotti X80 Proto już dostępne

W Poniżej pasa, nowej aktualizacji Grand Theft Auto Online na PlayStation 4, Xbox One i PC, przedmioty rozmieszczone na mapie potrafią zmienić oblicze starcia, dając graczom i ich sojusznikom zdolności specjalne oraz krzyżując plany rywalom.

Efekty tych sześciu modyfikatorów są krótkotrwałe i przy korzystaniu z nich przyda się dobre wyczucie czasu. Wśród nich znajdują się:

Bestia: zmieńcie się w bestię i korzystajcie ze zdolności specjalnych typu niewidzialność, superskok i supersiła.
Spowolnienie: spowolnijcie wszystkim czas, dając snajperom taktyczną przewagę nad nieosłoniętymi przeciwnikami.
Odurzenie: odurzcie rywali, którzy wszędzie zobaczą zieloną mgłę. Dzięki temu spokojnie się do nich zakradniecie…
Szał: niech cała drużyna zasieje zniszczenie dzięki zwiększonym zadawanym i zmniejszonym otrzymywanym obrażeniom.
Odwrócenie: zasiejcie chaos w szeregach wrogów dzięki odwróceniu u rywali sterowania kamerą i powodując bałagan na drużynowym czacie.
Mrok: ukryjcie swoją drużynę i wyprowadźcie skryty atak.

Każdy gracz może w danej chwili korzystać tylko z jednej modyfikacji rozgrywki, ale ich uruchamianie warto koordynować z resztą drużyny, bo otwiera to wiele możliwości taktycznych. Wypróbujcie ten nowy tryb adwersarza za pośrednictwem menu akcji bądź zabierzcie ze sobą na pole bitwy najlepszych strzelców i taktyków, aby do maksimum przez cały tydzień korzystać z podwójnych premii GTA$ i RP za listę gier Poniżej pasa.

Tutaj możecie też zaznaczyć trzy akcje Poniżej pasa:
Poniżej pasa I (lotniskowiec) | Poniżej pasa II (plaża Vespucci) | Poniżej pasa III (więzienie Bolingbroke)

NOWY SUPERSAMOCHÓD: GROTTI X80 PROTO

Dzisiejsza aktualizacja dodaje superszybkiego Grotti X80 Proto do oferty Legendary Motorsport. Kosmiczna technologia, niska sylwetka i potężny silnik gotowy dominować szosy – ta maszyna idealnie nada się do błyskawicznego dostarczania specjalnych ładunków. Uciekanie przed policją jeszcze nigdy nie wyglądało tak zgrabnie.

actual_1466522721PODWÓJNE GTA$ I RP ZA LISTĘ GIER PONIŻEJ PASA, KOSZULKA GROTTI DO ODBLOKOWANIA I INNE

Uczcijcie tydzień Poniżej pasa i załapcie się na podwójne premie GTA$ i RP w liście gier z akcjami Poniżej pasa, którą można uruchomić bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V (oraz w sekcji list gier menu pauzy GTA Online). Premie są dostępne do 27 czerwca włącznie. Nieważne, czy jesteście nowymi dumnymi właścicielami X80, czy po prostu zazdrosnymi gapiami – nowa koszulka Grotti może być Wasza, wystarczy w tym tygodniu zalogować się do GTA Online.

actual_1466523459Zapraszamy także do korzystania ze zniżek na liczne pojazdy naziemne i latające. Morskie wilki powinny sięgnąć po luksusowego Lampadati Toro, a ambitni prezesi (i inni przestępcy) mogą wykorzystać przewagę w powietrzu dzięki zniżce na Valkyrie i wszystkie trzy warianty Buckinghama Swifta. Te maszyny są w tym tygodniu dostępne bez wymaganych napadów. Wisienką na torcie jest zniżka 33% na wyrzutnię namierzającą, która pomoże chronić wasze specjalne ładunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *