GTA Online: Świąteczne niespodzianki w prezencie – śnieg w Los Santos, nowy niestandardowy Retro Comet, tryb Kolos, i wiele więcej

Dziś rano w południowym San Andreas pojawił się rzadki w tych stronach fenomen opadów śniegu, który wedle prognoz pogody potrwa do poniedziałku. W te Święta śnieg na pewno zaczerwieni się od krwi, bo udostępniony zostaje tryb adwersarza Kolos, w którym dwa opancerzone behemoty zetrą się w walce o dominację. Święty Mikołaj może i ma swój ulubiony środek transportu, ale renifery to nic w porównaniu z niestandardowym Retro Cometem, którego można nabyć w Benny’s Original Motor Works. Aby dodatkowo Was pokrzepić, wszystkim zapewniamy w prezencie podwójne premie GTA$ i RP, zniżki, uzbrojenie, stroje i akcesoria.

JUŻ DOSTĘPNY: NIESTANDARDOWY PFISTER RETRO COMET

Benny nie ma urlopu i ciężko pracuje, by wszyscy mogli cieszyć się w Święta nowym Pfister Cometem. Niegdyś stanowiący ulubioną zabawkę elity San Andreas, teraz zmienił się w wojowniczego, miejskiego dragstera, który idealnie nadaje się do ostrego driftowania po Los Santos. Udajcie się do Benny’s Original Motor Works lub osobistego warsztatu przy garażu, aby odpicować swoje sanie.

PODWÓJNE PREMIE GTA$ I RP W NOWYM TRYBIE ADWERSARZA, KOLOS

W najnowszym, pełnym adrenaliny trybie adwersarza GTA Online, Kolos, dojdzie do starcia dwóch gigantów. To brutalna wojna między drużynami dysponującymi kolosem będącym jednocześnie największym wsparciem, jak i ciężarem. Atakujący muszą połączyć siły i strategicznie podejść do zlikwidowania opancerzonego kolosa przeciwników, jednocześnie broniąc własnego. Jeśli Wasza drużyna nie jest w stanie na czas zdjąć kolosa, zacznie się dogrywka, podczas której każdy staje się kolosem. Pierwsze zabójstwo oznacza natychmiastowe zwycięstwo, więc zalecamy agresywne podejście.

Aby uświetnić premierę Kolosa, oferujemy za granie w ten tryb podwójne premie GTA$ i RP, dzięki którym rozlejecie trochę czerwonego i zgarniecie sporo zielonego. Załóżcie garniak i zasiejcie świąteczny strach. Oferta ważna do 1 stycznia.

ŚNIEG, ŚNIEŻKI I PREZENTY

Spełniły się marzenia o białych Świętach w Los Santos i hrabstwie Blaine, bo opady śniegu potrwają do poniedziałku 26 grudnia. To oznacza, że nie tylko będziemy mogli podziwiać w GTA Online piękne krajobrazy, ale czeka nas też niejedna bitwa na śnieżki. Wystarczy nacisnąć strzałkę w lewo na padzie kierunkowym, aby zebrać do 9 śnieżek. W prognozie pogody na kanale Weazel News zapowiedzieli, że w sylwestrowy weekend też będzie śnieżyć, ale zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji na bieżąco.

W pierwszy dzień Świąt będziemy obdarowywać maskami jednorożca oraz piżamami (białymi lub niebieskimi) każdego, kto zaloguje się do GTA Online. Do tego dorzucimy dość sprzętu i amunicji, aby przyozdobić Wasze ogromne choinki:

•    Maska jednorożca
•    Piżama (biała z nadrukiem lub niebieska w kratę)
•    Wyrzutnia fajerwerków + 10 pocisków
•    Karabinek + 200 nabojów
•    Karabin wyborowy + 200 nabojów
•    Kastet
•    25 bomb przylepnych
•    25 granatów
•    5 min zbliżeniowych
•    5 koktajli Mołotowa
•    Pełny zestaw przekąsek
•    Pełny zapas kamizelek

Gdy zalogujecie się w piątek 23 grudnia, w sobotę 24 grudnia lub w poniedziałek 26 grudnia, otrzymacie jeszcze jeden specjalny, wybuchowy prezent – wyrzutnię fajerwerków + 10 pocisków, a także okolicznościową koszulkę.

50% PREMII GOTÓWKOWEJ ZA WYBRANE ZAJĘCIA (24.12 – 25.12)

Jeśli nie traficie na listę grzecznych dzieci Mikołaja, to lepiej już w ogóle pójść w cug. Tylko w Wigilię i pierwszy dzień Świąt, otrzymacie 50% premii za następujące zajęcia:

•    50% premii GTA$ za eksport pojazdów
•    50% premii GTA$ za sprzedaż towaru z wytwórni
•    50% premii GTA$ za dostawę specjalnego ładunku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *