GTA Online: Weekend kryminalnej ekspansji (3-6.06)

actual_1464970230W ramach przygotowań do premiery dodatku Więcej zbrodni i finansów, która zaplanowana została na wtorek, możecie podnieść status swojej organizacji dzięki tańszym pojazdom, uzbrojeniu i innym atrakcjom z dodatku Szefowie i inni przestępcy. Wszystko to w ramach Weekendu ekspansji kryminalnej w GTA Online, który potrwa do końca dnia w poniedziałek 6 czerwca. Więcej informacji poniżej.

JACHT ORION + ZNIŻKI NA MODYFIKACJE W DOCKTEASE

DockTease nieźle w ten weekend szaleje, oferując zniżkę 50% na jacht Orion.

Każdą luksusową jednostkę, niezależnie od modelu, można również zmodyfikować o 25% taniej.

Jeśli chcecie przenieść jacht w inne miejsce, aby być bliżej bądź dalej od akcji, do poniedziałku włącznie taka przyjemność będzie zupełnie bezpłatna.

ZNIŻKA 50% NA WSZYSTKIE SUPERVOLITO

Jeśli bardzo cenicie swój vipowski czas i musicie dostać się gdzieś wyjątkowo szybko, sprawcie sobie ekstrawaganckie SuperVolito bądź SuperVolito Carbon. W ten weekend Elitas Travel oferuje te maszyny za pół ceny.

ZNIŻKA 50% NA LIMUZYNĘ Z WIEŻYCZKĄ

Zapakujcie się całą ekipą do limuzyny z wieżyczką marki Benefactor, teraz dostępnej jedynie za pół ceny. Ten uzbrojony i opancerzony wóz od Warstock Cache and Carry zrobi swoje, np. jeśli będzie trzeba załatwić wrogą organizację w drużynowym deathmatchu bądź Wrogim przejęciu.

ZNIŻKI SECUROSERV

SecuroServ otworzy na weekend program lojalnościowy dla wschodzących przedsiębiorców. Oprócz nieograniczonego członkostwa VIP firma zapewnia usługi VIP-a za pół ceny – wszystko od zrzutów amunicji i pancerzy do zamawiania pojazdów. To idealny start dla każdego VIP-a.

ZNIŻKA 25% NA WYBRANE POJAZDY LEGENDARY MOTORSPORT

Wykorzystajcie w weekend w Legendary Motorsport zniżkę 25% na niektóre pojazdy z dodatku Szefowie i inni przestępcy. Przecenione są m.in. sportowy Verlierer, wszystkie warianty Benefactora Schaftera (opancerzony, opancerzony LWB, V12 oraz V12 LWB), a także cztery modele luksusowego Cognoscenti (standardowy, opancerzony, 55 oraz opancerzony 55).

ZNIŻKA 50% NA BROŃ Z DODATKU SZEFOWIE I INNI PRZESTĘPCY

Do przestępczej promocji przyłącza się również Ammu-Nation i ucina o połowę ceny ciężkiego rewolweru i sprężynowca. Zajrzyjcie do ich punktu sprzedaży i załatwcie sobie jedną z tych skutecznych zabawek.

ZNIŻKA 25% NA WYBRANĄ ODZIEŻ

Zarządzajcie swoim imperium w wygodzie i stylu dzięki zniżce 25% na wybraną odzież z dodatku Szefowie i inni przestępcy. Wszystkie punkty sprzedaży będą przez weekend uznawać zniżki na bonżurki, szlafroki i piżamy.

PODWÓJNE PREMIE RP ZA LISTĘ GIER

Przez cały weekend możecie zbierać podwójne premie RP w liście gier z trybami adwersarza. Jeśli naciśniecie na ekranie wczytywania GTA V odpowiedni przycisk, traficie od razu na specjalną listę z różnymi akcjami, takimi jak: Ewakuacja III, Krok po kroku IV i Wpad i wypad II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *