GTA Online: Wydarzenia trybu swobodnego już dostępne!

actual_1442351040

Aktualizacja wydarzeń trybu swobodnego Grand Theft Auto Online jest już dostępna do automatycznego pobrania dla PlayStation 4, Xbox One i PC. To zupełnie nowy rodzaj rozgrywki w GTA Online z szerokim wachlarzem szalonych atrakcji bez ekranów wczytywania czy lobby. Oto nowe tryby:

actual_1442327331

Odszukaj bestię
Wciel się w bestię – silniejszą, szybszą (i bardziej owłosioną) wersję Twojej postaci – i ucieknij niestrudzonej pogoni ścigającej Cię przez całe Los Santos i hrabstwo Blaine.

Król na zamku
Każdy sobie rzepkę skrobie. To wojna o teren, w której trzeba objąć panowanie nad terenem wyznaczonego „zamku”, a następnie obronić go przed zakusami reszty graczy.

Gorący towar
Przechwyć walizkę i wiej! Wskakuj do auta, myśliwca, na rower, łódź, motocykl bądź uciekaj na piechotę, oby tylko nawiać z kontrabandą. Trzech graczy, którzy najdłużej utrzymają się przy walizce, dostanie premie GTA$ i RP.

Ruchomy cel
Pierwszy gracz, który wejdzie do wyznaczonego pojazdu, staje się ruchomym celem i musi dotrzeć do wybranego miejsca. Wyznaczone pojazdy są wytrzymałe, ale i tak trzeba się nieźle postarać, żeby przeżyć ataki innych graczy i dojechać do celu w jednym kawałku.actual_1442327343

Punkty kontrolne
Rywalizuj ze wszystkimi graczami z trybu swobodnego w szalonej gonitwie przez południowe San Andreas. Kto zdoła najszybciej zaliczyć wszystkie punkty kontrolne, zdobędzie sławę, pieniądze i reputację.

Odstrzał i Rywalizacyjny odstrzał
Sięgnij po ciężką artylerię i daj popalić najemnikom z Merryweather Security. Każde zabójstwo zapewnia GTA$ i RP.

Dostawa
Walcz o cenną kontrabandę i dostarcz towar szybciej niż inni przemytnicy.

Pod kopułą
Gdy zobaczysz, że w Los Santos pojawiła się wielka fioletowa kopuła, wskocz do najbliższego wozu i dotrzyj do niej w wyznaczonym czasie. Po rozpoczęciu zabawy musisz pozostać w tej ruchomej i kurczącej się strefie, utrudniając to samo rywalom. Każdy, kto wypadnie spod kopuły na dłużej niż 7 sekund, wybucha. Czy zdołasz przetrwać do końca?

actual_1442327358

Demolka
Zaspokój tym wykwintnym daniem swój apetyt na nieskrępowaną demolkę. Chwyć ulubione narzędzie destrukcji i w określonym czasie dokonaj jak największych zniszczeń, bez obawy przed policją. Wynagradzane są wszystkie wystrzelone pociski i wywołane eksplozje, a wygrywa ten, kto rozwali najwięcej.

Ręce na kierownicy
Sanchez, wózek golfowy bądź inny skromny środek transportu staje się niezniszczalny – przejmij go, unikaj innych graczy i postaraj się siedzieć za kółkiem, gdy czas dobiegnie końca. Możesz dokonać tego samotnie, i zgarnąć całą nagrodę GTA$ dla siebie, bądź połączyć siły ze znajomym, który będzie Twoim strzelcem, i podzielić się łupem.

Próba czasowa
Wykręć najlepszy czas na (co tydzień innej) trasie i zgarnij GTA$ oraz RP za pokonanie wyznaczonego czasu bądź własnego rekordu. Jeśli uda Ci się ustanowić rekord świata, czeka Cię sowita nagroda.

actual_1442327370

Wyzwania trybu swobodnego
Rywalizuj w 19 wyjątkowych wyzwaniach przeciwko znajomym i rywalom z sesji trybu swobodnego. Sprawdź, m.in. kto najdalej skoczy, kto najdalej dojedzie bez kraksy, kto spadnie z największej wysokości bez złamania karku i kto otworzy swój spadochron najbliżej ziemi. Trzech najlepszych graczy zasłuży na nagrody GTA$ i RP.

DWA NOWE TRYBY ADWERSARZA

actual_1442327382

Aktualizacja trybu swobodnego wprowadza także dwa nowe emocjonujące tryby Adwersarza:

Przekrocz linię: Uzbrojone po zęby oddziały walczą w strefie neutralnej, a ich celem jest doprowadzenie wszystkich członków drużyny na terytorium wroga.

Gonitwa: Jedna drużyna osłania i próbuje dostarczyć zaminowany pojazd, który wybuchnie, jeśli będzie jechał zbyt wolno. Z kolei druga ekipa próbuje zatrzymać pojazd i spowodować jego zniszczenie.

EDYTOR ROCKSTAR JEST JUŻ DOSTĘPNY NA PS4 I XBOX ONE
Aktualizacja trybu swobodnego zawiera także edytor Rockstar na PS4 i Xbox One oraz wprowadza kilka nowych funkcji dostępnych na wszystkich platformach, m.in. dodatkowe efekty dźwiękowe, integrację Snapmatic, nowości trybu reżyserskiego i nowe czcionki.

AKTUALIZACJE KREATORA
Dzisiejsza aktualizacja wprowadza także nowe funkcje w kreatorze GTA Online, w tym łączenie i układanie rekwizytów jeden na drugim oraz zapisywanie szablonów rekwizytów do późniejszego wykorzystania. Sprytni kreatorzy mogą teraz z łatwością projektować megarampy, superpętle i genialne tory do parkouru.

OGRANICZONA CZASOWO PREMIA GTA$ I EKSKLUZYWNA KOSZULKA DO ODBLOKOWANIA
Ukończ 5 dowolnych nowych wydarzeń trybu swobodnego GTA Online między wtorkiem 15 września i niedzielą 20 września, aby zgarnąć w grze premię 50 000 GTA$ i ekskluzywną koszulkę Vapid (nagrody rozdane zostaną w piątek 25 września). Więcej informacji o premiach GTA Online w nadchodzącym weekendzie Social Club z wydarzeniami trybu swobodnego już wkrótce na Newswire.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *