GTA V w pierwszej osobie – nowe szczegóły od IGN

W niespełna dwa tygodnie dwa tygodnie przed premierą GTA V na konsole nowej generacji, IGN spędziło trochę czasu grając w nowe Grand Theft Auto V, w którym przede wszystkim testowali nową perspektywą – pierwszoosobową. Ekskluzywnie na PlayStation 4, Xbox One i PC, ten nowy tryb daje graczom możliwość zwiedzania Los Santos i Blaine County bezpośrednio z oczu swoich bohaterów, ukazując wszystkie nowe szczegóły świata w zupełnie nowy sposób. Po więcej nowych informacji o trybie pierwszoosobowym, zapraszamy tutaj: GTA V w nowej perspektywie.

„Wprowadzenie graczy do trybu pierwszej osoby i zrobienie tego jak należy, wymaga znacznie więcej niż zwykła zmiana położenia kamery. Rockstar North rozlegle dostosował GTA V w celu stworzenia niezależnie satysfakcjonującego i autentycznego doświadczenia pierwszoosobowego.”  

„W GTA V i GTA Online stworzyliśmy szereg nowych funkcji w nawiązaniu do tego trybu, na przykład nowy system osłon i chowania się za nimi dla widoku z pierwszej osoby, nowy system celowania, więcej tradycyjnych schematów kontrolowania FPS i integracje tysiąca nowych animacji w środek istniejącej gry.  Tryb jest dostępny poprzez naciśnięcie jednego przycisku, więc możesz w każdej chwili przełączać się między perspektywami.” – Rockstar Games

Oprócz trybu pierwszoosobowego, Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC dostarczy setki dodatków i ulepszeń w tym rozdzielczość 1080p w 30 klatkach (FPS) na PS4 i Xbox One (4K na PC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *