Halloween w GTA Online!

actual_05b38e3e36e4c91f758cc6044c19b5ba5a775accZasiejcie strach w sercu każdego, kto podczas Halloween wejdzie Wam w drogę w GTA Online, dzięki motocyklowi LCC Sanctus i przywróćcie równowagę wszechświatowi w nowym trybie adwersarza Zagubieni kontra Potępieni. Oprócz tego, czeka Was wiele innych emocjonujących premii i atrakcji.

NOWY POJAZD: MOTOCYKL LCC SANCTUS

Bądźcie wierni halloweenowej tradycji i przestraszcie wrogów maszyną zaprojektowaną specjalne w tym celu. Sanctus to charakterystyczny i zabójczy motocykl o czerwonych oczach, który wygląda, jakby miał zaraz przywołać jakieś mroczne zło.

NOWY TRYB ADWERSARZA ZAGUBIENI KONTRA POTĘPIENI

Nowy tryb Zagubieni kontra Potępieni opowiada historię starcia prawych ze zdeprawowanymi, w którym anioły toczą z diabłami ostateczną batalię o dusze. Podczas każdej rozgrywki co 60 sekund na zmianę zapada noc i dzień, co wpływa na regenerację pancerza i zdrowia oraz rodzaj uzbrojenia dla jednej ze stron – dzień pomaga aniołom, a noc diabłom. Punkty dostaje się za zabójstwa dokonane wtedy, gdy drużyna jest silniejsza, więc trzeba dobrze korzystać z otrzymywanych możliwości.

actual_0d050f2a06413b012d6916fa293f47a20557fcaeAby pomóc Wam rozkręcić się w nowym trybie adwersarza, do poniedziałku 7 listopada granie w Zagubieni kontra Potępieni przyniesie podwójne premie GTA$ i RP. Walczcie z dobrem (bądź złem) i przy okazji po brzegi wypchajcie sobie portfel.

KOSZULKI DO ODBLOKOWANIA W GRZE

Jeśli szukacie odpowiedniej okolicznościowej odzieży, to koszulki Nóż zmierzchu i Rzeź i inne rozrywki będą w sam raz. Wystarczy zalogować się do GTA Online do piątku 11 listopada, aby odblokować swoje bezpłatne horrorowe koszulki filmowe.

Oprócz tego, jeśli do poniedziałku 7 listopada dorzucicie do swojej kolekcji Sanctusa, to odblokujecie też koszulkę Masakra cheerleaderek 3 – idealny dodatek do każdej halloweenowej garderoby.

actual_9c7e6df41f70cf45cb0cfada88e3ab2a258dd3dePODWÓJNE PREMIE GTA$ I RP W TRYBACH OPRAWCA, BESTIE KONTRA OPRAWCY I ZABAWMY SIĘ

Korzystajcie podczas Halloween ze specjalnej listy gier z podwójnymi premiami GTA$ i RP zawierającej klasyczne horrorowe tryby Oprawca, Bestie kontra oprawcy oraz Zabawmy się. Lista dostępna jedynie w poniedziałek 31 października. Na ekranie wczytywania GTA V naciśnijcie odpowiedni przycisk, aby od razu dołączyć do przerażającej rozgrywki.

PONADTO…

Jeśli powyższe nowości Wam nie wystarczą, to możecie jeszcze sięgnąć to znane i popularne pojazdy Lurcher i Fränken Stange, które wracają wraz z szerokim wachlarzem przerażających masek, malowań twarzy, figurek bobblehead i klaksonów. Wszystko będzie dostępne do 15 listopada.

Pamiętajcie też, że trwają promocje z okazji trzecich urodzin GTA Online – ze zniżką 30% na wybrane pojazdy, uzbrojenie i nie tylko. Poza tym do poniedziałku 7 listopada można brać w Wyścigach premium. Tutaj znajduje się pełne zestawienie rocznicowych atrakcji i premii.

OFICJALNA TRANSMISJA HALLOWEENOWEGO WEEKENDU ROCKSTAR GAMES: DZIŚ O 16:00 ET

Zajrzyjcie dziś o 22:00 czasu polskiego na oficjalne kanały Rockstar Games na Twitchu i YouTube, aby zobaczyć transmisję Rockstar z halloweenowego weekendu. Do ekipy transmisyjnej Rockstar dołączą goście specjalni. Zapowiada się taka zabawa, że aż ciarki przejdą Wam po plecach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *