Już w piątek: Walentynkowy Dzień Masakry w GTA Online!

actual_1391814603_11-02

Na walentynki Rockstar Games przygotował nowe DLC pod nazwą "The Valentine's Day Massacre Special", która dostarczy nowe atrakcje do GTA Online oraz do trybu fabularnego!

NOWA BROŃ: GUSENBERG SWEEPER
Nic i nikt nie mówi "Kocham Cię" tak jak ciepły drewniany uchwyt i zimna stalowa lufa karabinu maszynowego Gusenberg Sweeper. Nabyj ją w każdym Ammu-Nation w mieście zupełnie za darmo w cenie $13,432 (w Story Mode broń zostanie dodana automatycznie do spisu twoich broni).
 
NOWY POJAZD: ALBANY ROOSEVELT
Pomaluj miasto na czerwono razem z klasycznie-inspirowanym Albany Roosevelt. Ta opancerzona limuzyna z lat 20' jest idealnym pojazdem dla gangsterów i ich kobiet. Siadaj w fotel kierowcy, a swoim kumplom każ wychylić się przez okna z karabinem i siejcie amok na ulicach Los Santos. Roosevelt będzie automatycznie dodany do twojego garażu w trybie fabularnym, oraz będzie dostępny za darmo w cenie $750,000 pod adresem legendarymotorsport.net w GTA Online.
 
NOWA ODZIEŻ
Dzień zakochanych równa się dzień mody, a to oznacza sukienki rodem z lat 20', piękne kobiece ciała zakryte seksowną bielizną, oraz maski dzięki, którym te panie staną się incognito. Będą też nowe koszulki, czapki i inne dodatki w sklepach Los Santos. Dodatkowo fryzjer może zrobić wam fryzurę zwaną "Flapper Bob" – wyłącznie dla pań.
 
10 NOWYCH ZADAŃ
The Valentine’s Day Massacre również dostarczy 10 nowych zadań rozrzuconych jak kawałki złamanego serca po całym świecie GTA Online, w tym rozgrywki typu deathmatch, nowy skok spadochronowy,oraz lądowe, morskie i kolarskie wyścigi.
 
Wszystkie te atrakcje będą dostępne tylko na czas określony zaczynając od 14 lutego, jednak gdy tylko je aktywujesz lub zdobędziesz będziesz mógł je zatrzymać na zawsze. Niedługo spodziewajcie się wielu informacji na temat nadchodzących DLC: Dangerous Business Pack, Napady Online, dodatek do Kreatora Misji i wielu innych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *