Kaboom! Multiplayer Event! Ruszamy z nową odświeżoną edycją!!

kaboomlogo

Po roku ciszy, pytań i propozycji, po roku całkowitej pustki na oficjalnej stronie, niczym drugi zwiastun piątki – oficjalnie zapowiadamy drugą edycję „Kaboom! Multiplayer Event”! Spotkania Social Club Multiplayer Event odbywają się późno, lub ciężko Ci do nich dołączyć? Wychodzimy z pomocną dłonią i oferujemy Polakom podobne przeżycia! Oficjalne nagrody od Rockstar Games nie były łatwiejsze do zgarnięcia. Po co masz wydawać 100 zł na koszulkę z Rockstar Warehouse skoro u nas możesz dostać taką za darmo. Jedyne co będziesz musiał zrobić to pokonać innych! W związku z wrześniową premierą Grand Theft Auto V i jego dziecka – Grand Theft Auto Online pierwsze spotkania zostaną przeprowadzone właśnie w tej produkcji. To wy będziecie wybierać grę, oraz platformę! To wy kreujecie owe spotkania, my tylko dopilnujemy by wasza rywalizacja przebiegła sprawnie, miło i przyjemnie!

Tak jak w poprzedniej edycji – event jest organizowany przez naszą stronę, oraz zaprzyjaźnione forum – gta-five.pl!  Natomiast pierwszym patronem wydarzenia jest Gracjan (KeyHole) Krawczyk – polski artysta, którego prace będą drukowane i dodawane do waszych paczek z nagrodami! Spodziewajcie się też oficjalnego strumyka wideo (live) ze spotkań!

 

Zapraszamy na oficjalną stronę Kaboom! kaboom.rockstar24.eu – której premiera nastąpi 1 września i która będzie głównym źródłem informacji o wydarzeniu!

Oprócz tego polubcie naszą stronę na Facebooku by być na bieżąco, oraz dołączcie do naszego klanu na Social Clubie gdyż za pomocą tej platformy będziecie mogli dołączyć do naszych serwerów!

 

Spodziewajcie się więcej informacji w sierpniu – kiedy to zostanie nam przedstawione Grand Theft Auto Online!

 

Wracając do nagród – mamy ich trochę 🙂

Kaboom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *