Karkołomne wyczyny GTA Online już dostępne

maxresdefaultZapnijcie pasy i przygotujcie się na spojrzenie na San Andreas z zupełnie nowej perspektywy.

Już dzisiaj aktualizacja Karkołomne wyczyny wyniesie wyścigi GTA Online na zupełnie nowy, spektakularny poziom dzięki zestawowi szesnastu dynamicznych wyścigów kaskaderskich, w których znajdziecie wszystko od tub wijących się wśród najwyższych wieżowców Los Santos do technicznych tras wiodących kanionami, pustyniami i nad wodą. Wyścigi kaskaderskie wykorzystują skocznie, pętle, jazdę po ścianach, podwyższone tory i dynamiczne obiekty, aby diametralnie zmienić oblicze wyścigów GTA Online.

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście: tory wijące się ku przestworzom, skoki nad wieżowcami, dopalacze w śrubach na sześciu kilometrach… a do tego olbrzymie kręgle i płonące obręcze.

actual_1468310517WYŚCIGI KASKADERSKIE

Ścigać można się teraz w wyjątkowych zakątkach San Andreas, a tory pełne są wielkich przepaści, zawrotnych prędkości, oszałamiających fajerwerków, feerii barw i dźwięków oraz zakrętów wywracających żołądek do góry nogami. Wyścigi kaskaderskie stworzone przez Rockstar dostępne od razu:

Przez kanion | Lot nad miastem | Pętla w centrum | Pojedynek | Wybrzeże | Wjazd na bank | Życie nocne | W górę i w dół | Spadek | Wyścigowe kręgle | Rajd | Rozjazdy | Co do centymetra | Rów I | Turbina | W dół Vinewood

Aby uzyskać natychmiastowy dostęp do nowych wyścigów kaskaderskich i zmierzyć się z innymi kierowcami uzależnionymi od adrenaliny, wystarczy znaleźć na mapie różowy znacznik wyścigów kaskaderskich i wejść do niego.

actual_1468310525WYŚCIGI PREMIUM

Również najlepsi kierowcy szukający rywalizacji o najwyższe stawki znajdą w dodatku Karkołomne wyczyny coś dla siebie. Przygotowaliśmy dla Was wyścigi premium, w których zmierzycie się w walce o całą pulę z siedmioma rywalami. Przed wyścigiem gracze mogą obstawiać swoje zwycięstwo, co potencjalnie zapewnia najwyższe możliwe nagrody ze wszystkich wyścigów. Za drugie miejsce nie ma żadnej nagrody w postaci GTA$, ale za to wszyscy uczestnicy dostają potrójną premię RP za samo ukończenie wyścigu premium. Aby zapewnić uczciwe warunki rywalizacji, wyścigi premium zostały przypisane do jednej, konkretnej klasy pojazdów, którą muszą posiadać wszyscy uczestnicy. Są one też dostępne przez ograniczony czas, więc zerkajcie na Newswire, aby sprawdzić dokładny tygodniowy harmonogram. Do poniedziałku 18 lipca możecie wchodzić na żółty znacznik wyścigu premium na Legion Square, aby zapłacić wpisowe i zmierzyć się z siedmioma rywalami, którzy myślą, że są dość dobrzy, aby zwyciężyć w wyścigu dostępnym danego dnia.

  • Wtorek 12 lipca: Wjazd na bank (sportowe)
  • Środa 13 lipca: Pojedynek (muscle)
  • Czwartek 14 lipca: Rozjazdy (nowe auto – Brioso)
  • Piątek 15 lipca: W dół Vinewood (motocykle)
  • Sobota 16 lipca: Wyścigowe kręgle (sportowe)
  • Niedziela 17 lipca: Przez kanion (superauta)
  • Poniedziałek 18 lipca: Turbina (terenowe)

actual_1468310545NOWE POJAZDY, UBRANIA I WIELE WIĘCEJ

GTA Online to teraz nowy świat dla odważnych kaskaderów, więc przyda się Wam pod maską nieco więcej mocy. Na szczęście do akcji wkracza też kolekcja potężnych pojazdów, które zaspokoją wszystkie Wasze potrzeby: od awangardowej stylistyki RE-7B do nieskrępowanej brutalności Vapida Trophy. Nieważne, jak bardzo pokręcone są Wasze marzenia: u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Superauta: Annis RE-7B, Emperor ETR1, Progen Tyrus
Sportowe: Lampadati Tropos Rallye, Obey Omnis
Kompaktowe: Grotti Brioso R/A
Terenowe: Vapid Desert Raid, Vapid Trophy pickup
Motocykle: Nagasaki BF400, Western Gargoyle
Muscle: Burger Shot Stallion, Pisswasser Dominator, Redwood Gauntlet

actual_1468310551Sprzedawcy w Los Santos oferują teraz nową kolekcję ekstremalnej odzieży wyścigowej. Pokażcie swoje korporacyjne koneksje firmowymi strojami wyścigowymi, wyposażcie się od stóp do głów w wyścigowy sprzęt bądź pójdźcie na całość w stroju kaskaderskim. Na nagraniu pewnie i tak będziecie tylko rozmytą smugą, ale to wcale nie znaczy, że nie trzeba zadbać o swój wygląd.

Do tego dochodzi 50 nowych tatuaży oraz masa funkcji, m.in. nowe animacje szyby kasku oraz przeprojektowane menu interakcji z możliwością wybrania domyślnego stroju wyścigowego.

actual_1468310561A WKRÓTCE JESZCZE WIĘCEJ, MIĘDZY INNYMI KREATOR WYŚCIGÓW KASKADERSKICH

W ciągu najbliższych trzech tygodni w GTA Online w ramach dodatku Karkołomne wyczyny pojawią się kolejne pojazdy i wyścigi kaskaderskie. Wisienką na torcie będzie udostępnienie 2 sierpnia kreatora wyścigów kaskaderskich, który odda w ręce utalentowanej społeczności twórców niesamowite narzędzia do tworzenia kompletnie odjechanych torów.

actual_1468310576ATRAKCJE TYGODNIA 12-18.07

Oddajcie hołd złotym kaskaderskim czasom Jocka Cranleya i odblokujcie czarny strój z jego nazwiskiem. Wystarczy zalogować się w tym tygodniu do GTA Online, a strój automatycznie trafi do Waszej garderoby. To idealne ubranie, jeśli chcecie porazić wzrokiem rywali na polu startowym jednego z wyścigów kaskaderskich bądź przelecieć swoim Nagasaki BF400 przez ognistą obręcz.

Nowe pojazdy sprawią, że zapragniecie pewnie więcej miejsc garażowych. W tym tygodniu możecie skorzystać z 20% zniżki na kupno posiadłości z garażami oraz samych garaży. Dotyczy to wszystkich apartamentów i domów na palach, więc nawet jeśli nie skorzystacie z garażu, to zawsze będzie gdzie odwiesić kask. Dodatkowo oferujemy 15% zniżki na wybrane modyfikacje aut, w tym hamulce, zawieszenia i silniki. Zanim ruszycie na skocznię, upewnijcie się, że pod maską macie dość mocy.

Nadsyłajcie fotki Snapmatic z nowymi pojazdami i wyścigami, spośród których wybierzemy pięć zdjęć, które pokażemy w Rockstar Newswire oraz na oficjalnych kanałach Rockstar Twitter, Instagram, Facebook i G+. Pięcioro najlepszych fotografów zgarnie po 1 000 000 GTA$, które przydadzą się do kolejnych sesji zdjęciowych w grze. Prace oznaczone tagiem #stunts można zgłaszać w Social Club do poniedziałku 18 lipca. Aby zobaczyć nadesłane do tej pory prace, szukajcie według wskazanego tagu na stronach Snapmatic Social Club. Oficjalne zasady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *