Kolejna aktualizacja przewodnika i parę nowych screenów!

 

Interaktywny przewodnik po Los Santos i Blaine County kolejny raz został wzbogacony o trzy nowe sekcje. Chcecie bezpiecznie przetransportować jakiś ładunek? Może macie konflikt na mieście i kilka osób czyha na odpowiedni moment by wepchnąć wam srebrny, bardzo ostry nóż w brzuch? Lepiej nie zwlekać i od razu wynająć prywatnych ochroniarzy, którzy słyną z profesjonalnego podejścia do problemu. W sumie nie ma się co dziwić, chodzą pogłoski, że to byli wojskowi, którzy swoimi umiejętnościami biją na głowę wszystkich policjantów w mieście! Jeśli o policji mowa, to chyba każdy z was zna LSPD! To jedna z najlepszych i najagresywniejszych formacji na świecie. Paralizatory i mocne rewolwery zastępują im głupkowate pałki i ostrzeżenia. Gdybyś chciał złamać prawo – pamiętaj z kim możesz mieć do czynienia!

Ludzie mówią, że fitness i relaks w tych czasach nie ma racji bytu. Człowiek przychodzi zmęczony po pracy i jedyne o czym marzy to usiąść na fotelu przed telewizorem i otworzyć butelkę dobrego piwa. Ale przecież my jesteśmy w gorącym L.A.! Mamy kasy jak lodu, najlepszą furę i zajebistą wille z basenem! Nasza praca opiera się na kradnięciu coraz to większej ilości pieniędzy, którą później i tak wydajemy na jeszcze lepsze rzeczy. Więc zakładaj obcisłe gatki i wskakuj na rower – przejedź się po okolicach L.A. lub po mieście, dołącz do wyścigów kolarskich i zgarnij jeszcze więcej kasy! Dla osób chcących być sam na sam z naturą polecamy wspinaczki po okolicznych górach – tylko uważajcie żeby nie spaść (byłoby szkoda). Triathlon? Najlepszy sposób na pokazanie innym swojej siły i wytrzymałości! Zaczynasz na nogach, wskakujesz do wody, a następnie na rower wprost do mety! Są też inne rozrywki, o których dowiesz się odwiedzając travelogue!

Nikt nienawidzi głuchej ciszy! Kiedy stoimy w korku, bądź idziemy pieszo przez miasto mózg potrzebuje odrobiny muzyki. Nie czekaj i włącz swoje ulubione radio! Szeroki zakres fal pozwala na słuchanie wszystkich gatunków muzyki jakie stworzył człowiek! Od topowego popu przez elektronikę, dubstep, rap, dance, funk, a kończąc na ostrym brzmieniu gitary – czyli wszystkich gatunków rocka i metalu! Sprawdźcie dostępne stacje na oficjalnej stronie Grand Theft Auto V już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *