Kolejne dodatki do Grand Theft Auto Online w drodze! Kreator Zawartości już jest!

actual_1386036983

Aktualizacja: Kreator zawartości jest już dostępny do pobrania. Przypominamy, że ów dodatek jest w wersji BETA i o wszystkich błędach prosimy informować Rockstar Support!


Bądźcie gotowi na masę nowych dodatków, które zmierzają bezpośrednio do Grand Theft Auto: Online jak i Grand Theft Auto V! Już w tym tygodniu czeka was premiera Kreatora Zawartości (Deathmatch i Wyścigów), a później trybu "Zdobądź" jakiego jeszcze nigdy nie widzieliście, natomiast po nowym roku – napady w GTA: Online, oraz dodatki fabularne do trybu jednoosobowego! Sprawdźcie sami z czym to się je!

Kreator Deathmatchy i Wyścigów (Beta)

Gracze wreszcie dostaną możliwość stworzenia własnych misji, w które następnie będą mogli pograć i opublikować społeczności Social Clubu. Kreator będzie zwierał te same narzędzia, które posłużyły Rockstarowi przy tworzeniu "piątki". Możecie tworzyć krwawe i brutalne strzelaniny, ostre i szybkie wyścigi, epickie bitwy powietrzne i wiele więcej. Wszystkie wasze wytwory będą regularnie sprawdzane przez "gwiazdę", a najlepsze z nich będą publikowane całej społeczności GTA Online. Dodatek bedzie w pełni darmowy, by go pobrać wystarczy jeśli zalogujecie się na wasze konta Social Club połączone z Gamertagiem Xbox Live lub PlayStation Network ID. Kreator będzie dostępny w wersji beta, dlatego Rockstar prosi żeby wszystkie błędy im natychmiast zgłaszać. Na początek kreator będzie zawierał tryby: Deathmatch, Team Deathmatch, Race, GTA Race, Rally Race (wyścigi rajdowe)! 

actual_1386037024

Tryb "Zdobądź"

Masz dość nudnego trybu Capture the Flag, w którym jedynym celem było przejęcie flagi wroga? Rockstar Games wychodzi z nową inicjatywą i teraz nie będzie żadnej flagi, a ów tryb będzie nosił nazwę po prostu "Zdobądź" (Capture Mode), gdzie grając w czterech grupach będziecie musieli ukraść towar, ciężarówki, autobusy czy cokolwiek innego z bazy przeciwników używając przy tym szybkich samochodów, materiałów wybuchowych i pracy zespołowej! Będziecie mieli do czynienia z infiltracją terytoriów oraz nową formą zdradzania swoich zespołów, a sam tryb przyniesie nowe misje do GTA: Online. Macie do dyspozycji cztery wariacje, w których możecie rozgrywać pojedynki –  ‘Raid’ (Nalot), ‘Contend’ (Spór), ‘Hold’ (Utrzymanie) i ‘GTA’. Więcej informacji w kolejnym tygodniu!

W 2014 roku nadejdą!

  • Napady w GTA: Online – wiemy jak bardzo społeczność GTA Online jest zachwycona debiutem kooperacyjnych napadów. Te zaś są już prawie gotowe, jednak jeszcze chwilę potrwa proces dostosowywania ich do genialności! Więcej zobaczycie po nowym roku!
  • Dodatki fabularne do GTA V – dla tych którzy chcą wrócić do Michaela, Trevora i Franklina, Rockstar Games przygotował dodatek, w którym nasza trójka bohaterów będzie miała mase roboty w południowym San Andreas!

To jednak nie wszystko, bowiem masa ciekawych rzeczy wciąż czeka na swoją zapowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *