Konkurs edytora Rockstar #CEO w GTA Online

actual_1466097893Czas pogonić działy PR Waszych organizacji GTA Online do pracy nad filmową propagandą, którą będzie można puścić na walnym zgromadzeniu oraz pokazać akcjonariuszom i partnerom. Bezczelnie banalne filmy rodzin machających do obiektywu i pracowników ściskających sobie dłonie może i są tradycyjnym podejściem do tematu korporacyjnych materiałów, ale my szukamy czegoś, co dokładniej odzwierciedli agresywny kapitalizm, w którym specjalizują się Wasze firmy. Każdy prezes, który pokaże szerszej publiczności siebie i swój apartament, ma szansę na nagrody, które spodobają się nawet grubym rybom. Zbierzcie swoich zaufanych pracowników i zaprezentujcie najlepszą stronę swojej organizacji.

WPROWADZENIE

Z uwagi na premierę GTA Online: Więcej zbrodni i finansów oraz Szefowie i inni przestępcy szukamy krótkich filmów stworzonych wyłącznie w edytorze Rockstar, które przedstawią kryminalne podboje Waszych organizacji. Może to być konkretna opowieść, fragment akcji dokumentujący wrogie przejęcie bądź dynamiczny teledysk w stylu „Push it to the limit”, w którym pokażecie, jak dominować w tej bezwzględnej i ryzykownej branży. W każdym razie – puśćcie wodze fantazji! Pamiętajcie, żeby zawrzeć w materiale zawartość z GTA Online: Więcej zbrodni i finansów oraz/lub Szefowie i inni przestępcy, a także spełnić inne wymagania przedstawione poniżej.

NAGRODY

Zdobywca pierwszego miejsca zdobędzie trzy ekskluzywne nagrody z naniesionym identyfikatorem Social Club. Po raz pierwszy wręczymy nagrodę edytora Rockstar z logiem edytora, którą reżyser będzie mógł sobie postawić nad kominkiem obok przyszłych nagród BAFTA, Oskarów i Złotych Palm. Jakby tego było mało, zwycięzca będzie mógł kręcić kolejne arcydzieła, siedząc wygodnie w spersonalizowanym krześle z naniesionym identyfikatorem Social Club i logiem edytora. Oprócz tego do wygrania jest ultrarzadka kurtka GTA V, którą będzie można założyć podczas zdjęć w plenerze. Ona także zawierać będzie identyfikator Social Club i specjalną naszywkę potwierdzającą ekskluzywny status właściciela bądź właścicielki.

Nagrody za drugie i trzecie miejsce to karty podarunkowe do sklepu Rockstar warte po 100 USD, specjalne pakiety gadżetów GTA V i wzmianka w Rockstar Newswire.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Wzięcie udziału w konkursie jest dziecinnie proste. Wystarczy stworzyć w edytorze Rockstar na PC, PS4 lub Xbox One film i udostępnić go w Rockstar Games Social Club za pomocą menu w grze. Pamiętajcie też, aby oznaczyć go tagiem „#CEO”, bo tylko wtedy zostanie wzięty pod uwagę. Tag można wprowadzić w grze bądź w Social Club za pomocą strony Moje filmy. Pamiętajcie, że:

  • Na filmie musi być zawartość z GTA Online: Więcej zbrodni i finansów oraz/lub Szefowie i inni przestępcy.
  • Film musi trwać od 2 do 5 minut.
  • Film musi zostać udostępniony w Rockstar Games Social Club i oznaczony tagiem „#CEO”. Należy to zrobić do 18 lipca 2016 r. do godz. 23.59 (czasu ET).
  • Film należy stworzyć wyłącznie przy użyciu edytora Rockstar. Zdajemy sobie sprawę, że wielu zaawansowanych użytkowników edytora lubi wspomagać się zewnętrznymi programami do edycji filmów, ale chcemy, aby wszyscy mieli równe szanse. Dlatego też podczas tworzenia materiału wideo można korzystać tylko i wyłącznie z edytora Rockstar.

Po przeanalizowaniu wszystkich nadesłanych materiałów przedstawiciele Rockstar Games wybiorą zwycięzcę, biorąc pod uwagę wierność powyższym wytycznym oraz interpretację, wartość rozrywkową i artystyczną filmów, jakość montażu, a także ogólną kreatywność. Zapraszamy do odwiedzania strony konkursu Social Club, aby zobaczyć, co inni członkowie Social Club myślą o Waszym dziele. Wyniki ogłoszone zostaną latem.

Nie dotyczy określonych państw oraz miejsc, gdzie jest to zabronione. Oficjalne zasady i zasady uczestnictwa na stronie: www.rockstargames.com/socialclub/events/contests.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *