LOS SANTOS DRUG WARS: OSTATNIA DAWKA JEST JUŻ DOSTĘPNA

Pomóżcie Fooliganom udaremnić psychodeliczny spisek, zdobądźcie nowy supersamochód Ocelot Virtue, zgarnijcie korzyści podczas ogromnego wydarzenia i nie tylko.

Ten szalony trip wychodzi na ostatnią, wybuchową prostą w Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka. Pięć nowych misji zaprowadzi was, Daxa i Fooliganów w głąb króliczej nory pełnej akcji, znajomych twarzy, najemników, sabotażu, porwań i nie tylko — a to wszystko pod wpływem niezwykle silnych psychodelików.

W Pierwszej dawce trupa poczęstowała mieszkańców Los Santos wyżymającymi umysł chemikaliami, a teraz, w ostatnim rozdziale tej dwuczęściowej sagi, chce rozwiązać zagadkę spisku przemysłu farmaceutycznego.

OSTATNIA DAWKA

Od dołączenia do Fooliganów podczas Pierwszej dawki pomogliście Daxowi, Luchadorze, Królikowi Doświadczalnemu i reszcie tej barwnej ekipy skasować konkurencję w walce o panowanie nad rynkiem psychodelików w południowym San Andreas – niwecząc działania rywali kradzieżą, eliminując wrogów stojących wam na drodze, a nawet na własnej skórze doświadczając tego odmiennego stanu umysłu.

Teraz w Ostatniej dawce niecna konkurencja wyprowadza kontruderzenie, więc musicie jeszcze raz pomóc Fooliganom w utrzymaniu się na szczycie nielegalnego farmaceutycznego łańcucha pokarmowego podczas pięciu misji, w których historia toczy się dalej. Poczekajcie na telefon od Daxa lub odwiedźcie Freakshop, żeby rozpocząć zabawę.

Jeśli jeszcze nie graliście w Pierwszą dawkę, spotkajcie się z „Nerwowym” Ronem Jakowskim w sklepie Liquor Ace w hrabstwie Blaine, żeby podjąć się pierwszych sześciu misji, w trakcie których uzyskacie dostęp do siedziby we Freakshopie, zorganizujecie przenośną wytwórnię kwasu i sprzedacie swój produkt w Los Santos, podkopując pozycję rynkową konkurencji.

Wisienką na torcie jest premia 2x GTA$ i RP, jaką do 29 marca uzyskacie za grę w Pierwszą dawkę oraz Ostatnią dawkę – wystarczy wskoczyć do nowych, zakręconych misji fabularnych w ramach Los Santos Drug Wars.

Zrzut ekranu z misji To jest interwencja z GTA Online

TO JEST INTERWENCJA

Udajcie się na miejsce corocznego spotkania Fooliganów, żeby wrócić do gry. Nic na pewno nie zepsuje dobrej atmosfery. Na imprezę zawsze miło przynieść jakieś przekąski, ale tutaj warto też zabrać gruby pancerz i broń automatyczną.

Zrzut ekranu z misji Nietypowi podejrzani z GTA Online

NIETYPOWI PODEJRZANI

Dax nie jest gościem, który mógłby puścić płazem porwanie kogoś z jego świty. Pokażcie Lostom i ich hipisowskim koleżkom, że taka napaść nie pozostanie bez odpowiedzi i przy okazji dowiedzcie się czegoś więcej o porywaczach Królika Doświadczalnego. W tej branży zastraszanie jest niezbędnym narzędziem, ale uważajcie, żeby nie zabić przywódców gangu, którzy mogą znać odpowiedzi na wasze pytania.

Zrzut ekranu z misji FriedMind z GTA Online

FRIEDMIND

Zaatakujcie siedzibę FriedMind Pharmaceuticals, żeby zdobyć parę tropów, uratować zaginionych członków trupy i dostarczyć ich w jednym kawałku do Freakshopu. Skryte podejście może być najrozsądniejsze, żeby wykonać zadanie bez wzbudzania alarmu, ale miejcie oczy dookoła głowy i patrzcie, co się dzieje, bo wystarczy jeden ochroniarz ze strzelbą, żeby odesłać was na tamten świat.

Zrzut ekranu z misji Wizyta lekarska z GTA Online

WIZYTA LEKARSKA

Odwiedźcie okoliczną placówkę odwykową, która prowadzi testy przy pomocy skradzionej receptury Królika Doświadczalnego. Tylko uważajcie, bo jeszcze zostaniecie obiektem testowym. Podczas wkraczania w oko cyklonu waszym priorytetem powinno być chronienie Daxa i Luchadory, więc ruszcie przodem i zlikwidujcie zagrożenie. Świeżaki, trupa na was polega.

Zrzut ekranu z misji BDKD z GTA Online

BDKD

Posypcie rany solą, niszcząc ostatnie linie zaopatrzeniowe konkurencji, i zniweczcie plany rywali raz na zawsze. Podręcznikowe zagranie Fooliganów. Już nic nie powstrzyma Daxa przed sięgnięciem po każdy okruch towaru, jaki tylko znajdzie. Tylko przygotujcie się, żeby ochronić go przed atakami, gdy nadejdzie odpowiednia chwila, i pamiętajcie, aby korzystać z osłon.

PRZYBYŁ DOKTOR

Dr Isiah Friedlander, znany w całym Los Santos psychoterapeuta, którego pacjentem w Grand Theft Auto V był sam Michael De Santa, ciągle próbuje zdobyć jeszcze większą sławę oraz kolejne zera na swoim koncie bankowym.

Doktor jest doskonale zaznajomiony ze skutecznością i popularnością substancji psychoaktywnych, a teraz dodatkowo nie stroni od pieniędzy, więc postanowił, że też wejdzie w branżę farmaceutyczną. Jego firma, FriedMind Pharmaceuticals, ma niezłą rozpoznawalność marki, ale jej produkt nie równa się z towarem, który można dostać na ulicy.

Friedlander posunie się do wszystkiego, żeby zdobyć przewagę na rynku, nawet do porwań, podawania narkotyków nieświadomym osobom czy wysyłania najemników, by wykonywali za niego brudną robotę. To wy będziecie musieli go powstrzymać.

Zrzut ekranu przedstawiający Ocelota Virtue

NOWIUTKI SUPERSAMOCHÓD OCELOT VIRTUE

Gdy ego zmieszamy z eko, powstanie nowiutki Ocelot Virtue (supersamochód), czyli całkowicie elektryczny hipersamochód gotowy do jazdy na torze, jak i po mieście. Teraz siedząc za tym samym kółkiem, możesz szpanować troską o klimat i statusem wygnańca podatkowego.

Zrzut ekranu przedstawiający Ocelot Virtue z oznaczeniem FriedMind

Badacze odmiennych stanów umysłu, którzy ukończą wszystki emisje Ostatniej dawki, mogą również zdobyć należącego do Friedlandera Ocelota Virtue z oznaczeniem FriedMind. Virtue można także wyposażyć w warsztacie pojazdów agencji w ulepszenia Imani, które zapewnią mu dodatkową ochronę.

Członkowie GTA+ mogą udać się na stronę Legendary Motorsport i kupić Ocelota Virtue już teraz.

Zrzut ekranu przedstawiający Willarda Eudorę

WILLARD EUDORA: OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

Kiedyś byliśmy pełni nadziei. Sądziliśmy, że ludzie zamieszkają na Marsie i każdy będzie dysponował robotem-przyjacielem. Cóż, nic z tego się nie sprawdziło, a wszystkie nasze wspaniałe marzenia legły w gruzach… z wyjątkiem jednego.

Przedstawiamy samochód muscle Willard Eudora. Iskierka nadziei rodem z epoki odrzutowców. Dostępny w Southern San Andreas Super Autos oraz w salonie Simeona Premium Deluxe Motorsport (ale tylko do 29 marca).

Zrzut ekranu przedstawiający postać z GTA Online w nowym markowym cardiganie i szerokich spodniach

NOWE CARDIGANY I SZEROKIE DESIGNERSKIE DŻINSY

Odświeżcie swoją garderobę, kupując nowe markowe cardigany lub szerokie spodnie (odpowiednio w sekcji topów oraz designerskich dżinsów) w różnych sklepach odzieżowych w całym mieście.

Zrzut ekranu przedstawiający czarną zdobioną maskę Enema

Czarna zdobiona maska Enema

Zrzut ekranu przedstawiający seledynową zdobioną maskę Enema

Seledynowa zdobiona maska Enema

Zrzut ekranu przedstawiający limonkową czapkę Slab w cętki i limonkowe płócienne buty Slab w cętki

Limonkowa czapka Slab w cętki i limonkowe płócienne buty Slab w cętki

Zrzut ekranu przedstawiający kwieciste klapki Güffy

Kwieciste klapki Güffy

Zrzut ekranu przedstawiający czarną zdobioną maskę Enema

Czarna zdobiona maska Enema

Zrzut ekranu przedstawiający seledynową zdobioną maskę Enema

Seledynowa zdobiona maska Enema

Zrzut ekranu przedstawiający limonkową czapkę Slab w cętki i limonkowe płócienne buty Slab w cętki

Limonkowa czapka Slab w cętki i limonkowe płócienne buty Slab w cętki

Zrzut ekranu przedstawiający kwieciste klapki Güffy

Kwieciste klapki Güffy

Zrzut ekranu przedstawiający czarną zdobioną maskę Enema

Czarna zdobiona maska Enema

Zrzut ekranu przedstawiający seledynową zdobioną maskę Enema

Seledynowa zdobiona maska Enema

Zrzut ekranu przedstawiający limonkową czapkę Slab w cętki i limonkowe płócienne buty Slab w cętki

Limonkowa czapka Slab w cętki i limonkowe płócienne buty Slab w cętki

Zrzut ekranu przedstawiający kwieciste klapki Güffy

Kwieciste klapki Güffy

OSTATNIA DAWKA

Wojna psychodeliczna i wszelkie narkotykowe przedsięwzięcia w ramach Los Santos Drug Wars – których kulminacją jest Ostatnia dawka – odcisną trwałe piętno na całych pokoleniach mieszkańców San Andreas. Z natychmiastowych konsekwencji można wymienić kolekcję rzadkiej odzieży i akcesoriów, jakie otrzymacie za pomoc Daxowi w rozwiązaniu zagadki jego najbardziej pokręconych tripów, a to wszystko w ramach uczczenia dzisiejszej premiery Ostatniej dawki:

  • Ukończcie misję Ostatniej dawki To jest interwencja, żeby otrzymać kwieciste klapki Güffy.
  • Uzupełnijcie zaopatrzenie wytwórni kwasu i ukończcie misję sprzedaży, żeby zdobyć czarną zdobioną maskę Enema.
  • Ukończcie dziuplę dnia, żeby otrzymać seledynową zdobioną maskę Enema.
  • Ukończcie wszystkie misje Ostatniej dawki, żeby zgarnąć limonkową czapkę Slab w cętki oraz limonkowe płócienne buty Slab w cętki.

Nagrody za Ostatnią dawkę można zdobywać do 29 marca. Prezenty zostaną przekazane w ciągu 10 dni od ukończenia zadania.

Grafika i logo zadań dla Fooliganów w GTA Online

1,5X GTA$ I RP ZA ZADANIA DLA FOOLIGANÓW

Brońcie honoru Fooliganów w Los Santos i zgarnijcie o 50% więcej GTA$ i RP – skontaktujcie się z Daxem i sabotujcie działania rywali trupy, kradnijcie, zatruwajcie ujęcia wody i nie tylko w ramach zadań dla Fooliganów w tym tygodniu.

Grafika i logo wytwórni kwasu w GTA Online

PODWOJENIE ZASOBÓW W MISJACH ZAOPATRZENIA WYTWÓRNI KWASU

Tutejsi mieszkańcy mają niepohamowany apetyt na psychoaktywne narkotyki. Sprostajcie popytowi, wykonując misje zaopatrzenia wytwórni kwasu – w ciągu następnych siedmiu dni zdobędziecie dwa razy więcej zasobów.

Tymczasem Kundel wie, że klienci krzyczą o więcej – czasem dosłownie – dlatego właśnie będzie działał na wyższych obrotach, produkując kwas 1,5x szybciejRzuty ze sztuczkami podczas dostawy towaru są opcjonalne, ale gorąco do nich zachęcamy.

Grafika przedstawiająca salon Premium Deluxe Motorsport

SALON PREMIUM DELUXE MOTORSPORT

Sprawdźcie wystawę salonu Premium Deluxe Motorsport, żeby z bliska obejrzeć ofertę tego tygodnia w tym nowego Willarda Eudorę (muscle), który będzie dostępny przez ograniczony czas. Zabierzcie pojazdy na przejażdżkę testową po okolicy lub od razu kupcie je od Simeona.

  • Willard Eudora (muscle)
  • Invetero Coquette D10 (sportowy)
  • Pegassi Toros (SUV)
  • Vapid Bullet (supersamochód)
  • Hijak Ruston (sportowy, 50% taniej)
Grafika przedstawiająca salon Luxury Autos

SALON LUXURY AUTOS

Po drugiej stronie ulicy od studia nagrań Record A znajduje się salon Luxury Autos, gdzie można obejrzeć dwa supersamochody na promocji w tym tygodniu: Överflöd Tyrant (supersamochód, 25% taniej) i Grotti X80 Proto (supersamochód).

INNE POJAZDY W OFERCIE W TYM TYGODNIU

Nagrodą główną koła fortuny w tym tygodniu jest kolekcjonerska perełka z klasy sportowych klasyków – Pegassi Infernus Classic.

Pojazd do wygrania: Zajmijcie co najmniej 3 miejsce w serii pościgów przez 3 dni z rzędu, żeby zdobyć pojazd do wygrania w tym tygodniu, czyli Coila Brawlera (terenowy).

Na torze testowymMaibatsu Penumbra FF (sportowy), Imponte Dukes – gruchot (muscle, 50% taniej) i Cheval Taipan (supersamochód, 25% taniej).

Tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Pojazd testowy premiumPrincipe Deveste Eight (supersamochód)

Próba czasowa HSWZ Textile City do Stab City

Zrzut ekrany przedstawiający tryb Sumo w GTA Online

2X GTA$ I RP ZA SUMO (REMIKS)

Ścigajcie ruchomą i kurczącą się strefę, wykazując się zimną krwią, instynktem i refleksem. Sumo (Remiks) do 22 marca będzie zapewniać uczestnikom 2x GTA$ i RP.

Zrzut ekranu i logo trybu Masowy skok na punkty w GTA Online

3X GTA$ I RP ZA MASOWY SKOK NA PUNKTY

Skakanie na spadochronie ku odległej strefie lądowania to tylko połowa zabawy w Masowym skoku na punkty. Drugą częścią jest walka o pozycję i zwodzenie przeciwników, żeby spadli do wody. Niezależnie od wyniku obie strony rywalizacji zdobędą w tym tygodniu 3x GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *