LOS SANTOS DRUG WARS: OSTATNIA DAWKA UKAŻE SIĘ 16 MARCA

Sięgnijcie dna psychodelicznej króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych

Saga GTA Online: Los Santos Drug Wars wkracza w ostatnią fazę pośród wybuchów, halucynacji, porwań i zemsty w Ostatniej dawce. Dax od zawsze wiedział, że ludzie na szczycie zaczną stawiać opór, więc Fooligani będą potrzebować waszej pomocy.

Sięgnijcie dna psychodelicznej króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które pozwolą odkryć tajemnicę powiązań między rynkiem narkotykowym w Los Santos i przemysłem farmaceutycznym oraz zmierzyć się z dr. Isiahem Friedlanderem, który powraca, żeby siać chaos podczas obłędnego i zakręconego finału.

Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka od 16 marca będzie dostępna dla wszystkich graczy GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC.


Jeśli jeszcze nie zażyliście Pierwszej dawki, to spotkajcie się z „Nerwowym” Ronem Jakowskim oraz Fooliganami w hrabstwie Blaine. Wtedy będziecie mogli skorzystać z Freakshopu, zmienić Brickade’a 6×6 w porządną wytwórnię kwasu, zaznajomić się z barwnymi postaciami trupy oraz dokonać wielu podstępnych czynów i aktów sabotażu, których celem będzie zdominowanie rynku psychodelików w południowym San Andreas.

Zajrzyjcie na stronę GTA Online, żeby dowiedzieć się więcej o Los Santos Drug Wars i nie tylko.

Źródło: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *