Lowridery: Podrasowane klasyki już dostępne w GTA Online

Już od dziś możecie rozszerzyć swoją kolekcję lowriderów o nowe auta od Benny’s Original Motor Works, które zostają udostępnione jako część dodatku Lowridery: Podrasowane klasyki na PS4, Xbox One i PC. Sprawdźcie dwa nowe modyfikowalne auta muscle: Vapida Slamvana i Dundreary Virgo Classic. A to nie wszystko, bo Benny odświeża też klasycznego Willarda Faction i oferuje nowy styl ulepszeń, który pozwoli Wam patrzeć na wszystkich z góry!

actual_1458040568Nieważne, czy wolicie siłę rażenia, czy szybkostrzelność – w Ammu-Nation znajdziecie wszystko, czego Wam trzeba. Karabin kompaktowy jest idealny do strzelania w ruchu, a zalet dubeltówki nie trzeba chyba wymieniać – dwie lufy oznaczają dwa razy większą sieczkę.

actual_1458040581Uzupełnijcie swoją garderobę dzięki całemu zestawowi nowych elementów odzieży, które będą idealne na następny zlot samochodowy. Dostępne jest wszystko, od strojów lowriderowych do ubiorów roboczych. Aby być na bieżąco z najświeższymi trendami, możecie sięgnąć też po szesnaście nowych wzorów tatuaży i po trzy świeżutkie fryzury dla każdej z płci.

Rozwalajcie i obijajcie konkurencję w nowym trybie adwersarza Sumo, w którym trzeba współpracować z drużyną lub działać samodzielnie, aby wyrzucić rywali poza arenę. Rozmiar, szybkość czy zwrotność – wybierz pojazd, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry. Wygrywa ten, kto dotrwa do końca rundy i nie da się wypchnąć z areny.

actual_1458040633

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *