MARVEL Max Payne 3 Comic Book Series

Przedstawiamy trylogię oryginalnych komiksów „Max Payne 3 Comic Book” stworzonych przez Marvel Custom Solutions przy współpracy z Rockstar Games!

 
Wersja angielska dostępna pod tym adresem!
Trzyczęściowa trylogia jest już dostępna w wersji polskiej (przetłumaczona przez nasz serwis).

Issue #1 After The Fall (Po upadku)

After The Fall rozpoczynające się od konfrontacji w barze Hoboken, który poznamy w Max Payne 3, opowiada historię trudnej młodości Maksa. Rzuca również nieco światła na najważniejsze wydarzenia, które pamiętamy z pierwszej i drugiej części serii.

Issue #2 Hoboken Blues

Tym razem poznajemy bliżej wydarzenia, które doprowadziły do konfrontacji z Tonym DeMarco. Przyjrzymy się bliżej życiu i pracy Maksa w policji, a także dowiemy się jak Payne poznał swoją żonę. Historię napisali ponownie do razem Dan Houser i Sam Lake, rysunki przygotował Fernando Blanco, a okładka jest autorstwa Jorge Moliny.

Issue #3 Fight & Flight (Walka i Lot)

W ostatnim tomie autorzy rzucają więcej światła na życie Maksa Payne’a w czasach akademii policyjnej. Dowiadujemy się jak wyglądały pierwsze, pełne ambitnych planów lata jego służby i pierwsze sukcesy. Wreszcie poznajemy zdarzenia, które doprowadziły Payne’a do szansy jaką okazało się spotkanie Raula Passosa w barze Waltona w czwartym rozdziale Max Payne 3.