Miesiąc napadów zmierza na Cayo Perico. Do zdobycia statuetka pantery

Zdobądźcie kubańską koszulę Sinsimito i kapelusz Strickler, zgarnijcie podwójne nagrody za Ucieczkę z więzienia i Serię A: Fundusze oraz inne atrakcje

Odwiedźcie tropikalne wybrzeże Cayo Perico, żeby skorzystać z obniżonych o połowę kosztów przygotowania napadu na skąpaną w słońcu cytadelę Juana Stricklera oraz zgarnąć rzadką statuetkę pantery do 21 listopada. Członkowie GTA+ mają zagwarantowane bliskie spotkanie ze statuetką pantery w wewnętrznym sanktuarium El Rubio każdego tygodnia podczas napadów do 12 grudnia w ramach członkostwa GTA+. Seria na Cayo Perico zapewnia też podwójne nagrody, a za znalezienie ukrytych skrytek w południowym San Andreas można zdobyć dodatkowe premie.

Jeśli nie maczaliście jeszcze palców w wyspiarskim napadzie, odwiedźcie klub Music Locker w kasynie Diamond, żeby go rozpocząć. Z kolei jeśli ponownie wykonacie napady Ucieczka z więzienia i Seria A: Fundusze, zdobędziecie podwójne nagrody za finały tych napadów do 21 listopada.

Dowiedzcie się więcej i zajrzyjcie tu we wtorek 22 listopada, bo zbliża się kulminacja miesiąca napadów: wyzwanie społeczności.

2x GTA$ i RP za przygotowanie klasycznych napadów oraz 1,5x GTA$ i RP za misję w terenie ze Skoku na koniec świata

W ramach trwającego miesiąca napadów ukończenie przygotowań klasycznych napadów zapewni podwójne nagrody, a ukończenie misji w terenie ze Skoku na koniec świata zapewni uczestnikom 1,5x GTA$ i RP. Zdeterminowani śmiałkowie, którzy ukończą wszystkie finały napadów do 24 listopada, zdobędą też za swoją nieustępliwość i odwagę aż 2 000 000 GTA$ (nagroda zostanie przekazana w ciągu 72 godzin od ich ukończenia).

Zdobądźcie kubańską koszulę Sinsimito i kapelusz Strickler

Udana ucieczka po ukończeniu finału napadu na Cayo Perico zapewni rzadką kubańską koszulę Sinsimito. Wszyscy, którzy ukończą finał napadu na Cayo Perico, korzystając z pojazdu Velum, dostaną w nagrodę kapelusz Strickler. Zostanie on dodany do waszej garderoby przed 2 grudnia.

Zaloguj się, aby otrzymać zestaw rzadkiej odzieży

Zagraj Play GTA Online w dowolnym momencie do 21 listopada, aby otrzymać koszulkę z kastetem oraz koszulkę z kijem bejsbolowym i uczcić 25-lecie istnienia Grand Theft Auto. Następnie sprawdźcie, czy nie czujecie ukłucia tęsknoty za prostszym życiem. Cała przyjemność po naszej stronie.

2x GTA$ i RP za serię na Cayo Perico

Dajcie czadu na zakurzonych szlakach i nadbrzeżnych terenach wyspiarskiego raju w serii na Cayo Perico, żeby w tym tygodniu zdobyć 2x GTA$ i RP za sam udział.

2x GTA$ i RP za wyścigi kaskaderskie

Unikajcie pojazdów na ziemi i wykonujcie śmiertelnie niebezpieczne manewry w powietrzu podczas wyścigów kaskaderskich, gdzie przepisy ruchu drogowego i podstawowe prawa fizyki lecą do śmieci niczym papierek po Cluckin’ Bellu. Do 21 listopada możecie zdobyć podwójne nagrody za wszystkie wyścigi kaskaderskie.

Premia GTA$ za znalezienie 30 skrytek

Powierzchnia Oceanu Spokojnego błyszczy i lśni w słońcu, ale w głębinach czeka mnóstwo tajemnic. Użyjcie sonaru, który można zamontować w Kosatce, Avisie lub Toreadorze, żeby zlokalizować i zebrać 30 skrytek, a otrzymacie w nagrodę 100 000 GTA$.

Źródło: Rockstar Newswire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *