Nowa muzyka w Grand Theft Auto V na PC

actual_1425655389

W związku z premierą Grand Theft Auto V na PC nie może zabraknąć też wyjątkowych zawartości ekskluzywnych. I tak na pierwszy ogień pada ścieżka dźwiękowa, która zostanie zaktualizowana o nowe utwory amerykańskich kompozytorów The Alchemist i Oh No. Album stworzony na potrzeby gry The Alchemist and Oh No presents: Welcome to Los Santos wniesie do gry wiele nowych kawałków stworzonych przy współpracy Woodym Jacksonem i Tangerine Dream z gościnnym udziałem takich artystów jak:  Earl SweatshirtLittle DragonPhantogramFreddie GibbsPopcaanKiller MikeTunde Adebimpe i Samuel T. Herring (z Future Islands).

Muzyka z „Welcome to Los Santos” zadebiutuje w nowej radiostacji prowadzonej przez The Alchemist i Oh No o nazwie „The Lab”. Radiostację będzie można odbierać w całym Los Santos! Oprócz tego muzyka z owego albumu będzie mogła zostać wykorzystana w Rockstar Editor podczas kręcenia klipów. Album Welcome to Los Santos na fizycznych i cyfrowych nośnikach zostanie wydany 21 kwietnia.

Owoc tej pracy możecie posłuchać już teraz w kawałku „Play it Cool” nagranym z gościnnym udziałem Samuela T. Herringa i Earla Sweatshirta.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/194417467″ params=”color=ff5500″ width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *