Nowa strona Grand Theft Auto V, dużo smaczków i paczka nowych screenów!

 

Dzisiaj wystartowała nowa strona Grand Theft Auto V, która już na początku zlewa nas masą informacji, przewodników i ciekawych smaczków odnośnie gry. Całość jest podpięta pod fajny i całkiem przejrzysty styl (przypominający menu Start w Windows 8), a tytuł mówi że mamy do czynienia z internetowym przewodnikiem po grze – „Odwiedź Los Santos i Blaine County!” Sami zapoznajcie się z nową stroną, natomiast pod spodem znajdziecie opisy poszczególnych kwadracików (przetłumaczone przez Eucliwood), które pozwolą wam zapoznać się z atrakcjami czekającymi na was podczas gry w Los Santos, a jeszcze niżej paczkę nowych screenów:

  • Szybkie samochody na wyciągnięcie ręki: Jeżeli jesteś gotowy uderzyć na autostradę w wypasionym wozie lub ujeżdżać muldy piachu w Blaine County, unikaj bezczelnych sprzedawców samochodów i wybierz samochód z szerokiej gamy pojazdów online.
  • Prosperująca ekonomia i handel: Każdego dnia giełda przyciąga milionerów, którzy wiedzą jak działa rynek. Zainwestuj swoje zyski w ciągle zmieniającym się rynku nieruchomości. By coś osiągnąć w tym mieście musisz kupić budynek.
  • Tania opieka medyczna: Dzięki najnowszemu ustawodawstwu ośrodki medyczne dzięki pieniądzom podatników w mgnieniu oka doprowadzą ciebie do stanu używalności. Od najmniejszego zadrapania aż po rany postrzałowe. Nie ma to znaczenia.
  • Zakłady tuningujące pojazdy: Mieszkańcy Los Santos są bardzo dumni ze swoich samochodów i spędzają w nich większość dnia. Kiedy będziesz gotowy odpicować brykę, odwiedź Zakłady LS. Neony to dopiero początek.
  • Zakupy i moda: Turyści przybywają z każdej strony świata, by doświadczyć zakupów w Los Santos. Począwszy od wysokiej klasy ubrań dla śmietanki miasta mieszkającej w Rockford Hills, a kończąc na hipsterskich ciuchach dla zaniedbanych narkomanów. Wybór jest ogromny, a sklepy czekają na ciebie.
  • Luksusowy transport powietrzny: Szeroka gama samolotów czeka, by zabrać ciebie na pokład i dostarczyć wszystkiego, co potrzebujesz. Zaloguj się na ElitasTravel.com i wykup luksusowy lot czarterem linii Luxor lub Shamal lub spraw sobie helikopter.
  • Możesz zaufać władzy: Do Los Santos dotrzesz akurat na wybory burmistrza. Sue Murry prowadzi polityczną kampanię przeciwko konserwatyście znanym z ekranów telewizorów, Jockowi Cranley’owi.
  • Plaże i sporty wodne: Nasze obszary nadbrzeżne, piękne jeziora oraz rzeki są spełnieniem marzeń dla tych, którzy są żądni podwodnej przygody.
  • Ogromne przestrzenie: Myśliwi i poszukiwacze przygód mogą sprawdzić swoje możliwości na terenie Blaine County. Weź strzelbę i zapoluj na zwierzynę, wspinaj się po górach pięknego łańcucha Mount Chilliad lub wynajmij samolot, by skoczyć z niego.
  • Przyjaźni sąsiedzi: Ulice pełne są ludzi, którzy odznaczają się między sobą niemal wszystkim, np. ubraniami. Zatrzymaj się i zagadaj do członka Programu Epsilon, by ciebie oświecił bądź zmierzaj ku Blaine County, gdzie ktoś zawsze wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *