Nowe informacje o Grand Theft Auto Online!

gtaonline

Niecałe pięć dni przed premierą GTA Online Rockstar zdradził nowe szczegóły na temat tej platformy. Opisali wszystko, począwszy od tego jak będzie wyglądał dzień premiery, a kończąc na trybach rozgrywki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a sama gwiazda zaznacza, że platforma będzie cały czas aktualizowana by „nie wiało nudą”. Grunt to zdobycie reputacji, pieniędzy i oczywiście wydaniu ich na nasze największe zachcianki! Grand Theft Auto Online to będzie najbardziej rozbudowany tryb wieloosobowy jaki kiedykolwiek powstał, a sama podstawa (GTA V) mówi o jego ogromie! Przeczytajcie sami co nam oferuje Rockstar Games:


Na początek zobaczmy w jaki sposób będzie wyglądała premiera GTA Online a także pierwsze tygodnie sieciowych zabaw.

– GTA Online będzie dla nas czymś zupełnie nowym – w pełni zbudowany i żyjący świat dla wielu graczy, który będzie rósł i nabierał kształtu wraz z upływem czasu.
– Ostateczny kształt GTA Online będzie zależał w równie dużym stopniu od Was – graczy, jak i od naszej pracy. To co Wam się podoba i co się nie podoba, w co będziecie grać i czego będziecie oczekiwać – te czynniki zadecydują o tym w jaki sposób gra się będzie rozwijać.
– Wszystko co będziemy wprowadzać w przyszłości – od typów misji, po wszelkiego rodzaju inną zawartość, będzie tworzone na podstawie Waszych uwag.
– Planujemy stale ulepszać i rozbudowywać świat przez najbliższe tygodnie i miesiące.
– Przez pierwsze kilka tygodni chcemy skupić się na dopieszczaniu samej gry, po wypuszczeniu jej z fazy wewnętrznych testów na świat, gdzie grać będą miliony graczy. Chcemy wyeliminować wszelkie problemy charakterystyczne dla gier online. Mamy nadzieję, że wszystko zadziała niesamowicie gładko, ale prosimy – wytrzymajcie z nami jeśli będzie inaczej i pomóżcie nam naprawić te błędy.
– Po zakończeniu tych prac rozpoczniemy wypuszczanie nowej zawartości i damy Wam możliwość stworzenia własnej.

Wygląda więc na to, że Rockstar Games poważnie podchodzi do tego przedsięwzięcia i choć to prawie pewne, że na początku nie unikniemy typowych chorób wieku dziecięcego jak przeładowane serwery czy lagi, to koniec końców bez wątpienia otrzymamy mocno dopieszczony produkt.


 

Co zaoferuje nam GTA Online już w momencie premiery

Chaos i przestępczość w otwartym świecie

Będziemy mogli w pojedynkę, bądź z grupą znajomych odkrywać cały świat gry – możemy skoczyć na film, pojeździć na rowerach czy wybrać się na strzelnicę. Dla osób szukających wrażeń też się coś znajdzie – możemy napaść na sklep, wyeliminować inny gang czy obrabować opancerzony wóz zyskując w ten sposób nie tylko pieniądze ale i reputację.

Zadania

Los Santos i całe Blaine County są pełne okazji dla ambitnych przestępców. Możemy wziąć udział w szeregu misji bądź innych zadań zarówno samemu jak i razem ze swoją ekipą, a nawet dołączyć do grupy losowych ludzi i wraz z nimi dokonywać napadów i innych nielegalnych aktywności.

Wyścigi

Nie zabraknie również czegoś dla amatorów wyścigów. Od pojedynków na ulicach Los Santos, przez zabawę w trudnym terenie, wyścigi na otwartym morzu po zabawy w przestworzach – w GTA Online nie będziecie mogli narzekać na brak zajęć. Pojawi się także zupełnie nowy typ zabawy – Rajdy Samochodowe, w których na siedzeniu pilota będziemy mogli posadzić naszego znajomego.

Sport

Wraz z grupą znajomych bądź zupełnie obcych ludzi, będziemy mogli zagrać m.in. w tenisa, golfa czy wybrać się na skoki spadochronowe. Każda z tych aktywności może stanowić nie tylko dodatkowe źródło dochodu, ale także i reputacji.

Możliwości modyfikacji

GTA Online pozwala nam na stworzenie postaci przy użyciu rozbudowanego kreatora. To jednak nie koniec – za zarobione pieniądze możemy kupić nowe ciuchy! Oczywiście będą także dostępne modyfikacje samochodów czy broni.

Reputacja i pieniądze

Wszystko co będziemy robić w GTA Online przekłada się na poziom naszej reputacji. Wraz z kolejnymi poziomami otrzymamy dostęp m.in. do lepszych broni czy bardziej opłacalnych kontraktów. Zarobione pieniądze możemy wydawać na samochody, ubrania, broń, nieruchomości i wiele innych celów.

Pieniądze możemy zarobić wykonując różne zadania, bądź jeśli ktoś chce w momencie uzyskać duży zastrzyk gotówki, może skorzystać z mikrotransakcji.

Warto jednak zaznaczyć, że GTA Online zostało zaprojektowane w taki sposób, że absolutnie żaden element zawartości nie wymaga skorzystania z mikrotransakcji, a osoby decydujące się na skorzystanie z tej możliwości nie uzyskają wyraźnej przewagi nad innymi graczami.

Co czeka nas po premierze?

Wiemy już co otrzymamy w dniu premiery GTA Online, ale studio Rockstar Games zdradziło także jakie nowe elementy pojawią się już po premierze tego trybu w postaci darmowych dodatków.

Kreator zawartości dodatkowej – pozwoli na tworzenie własnych reguł dla trybów deathmatch oraz wyścigów.
Beach Bum Pack – cztery nowe pojazdy ukierunkowane na szaleństwa po plaży, a także ponad 300 nowych elementów garderoby oraz dwie nowe bronie.
Capture the Flag – klasyczny tryb CTF, który dodatkowo będzie można modyfikować przy użyciu Kreatora zawartości.
Napady – ta aktualizacja wprowadzi dostępne w trybie kooperacji napady na banki, które będą wymagały dokładnego zaplanowania, świetnej współpracy zespołowej i bezbłędnego wykonania. Dodatkowo w naszym mieszkaniu pojawi się specjalna tablica do planowana takich skoków.

Wiele godzin zabawy…

Nie oszukujmy się – jeśli tryb multiplayer będzie równie dobry jak kampania dla jednego gracza, to szybko Los Santos się nie wyludni. Dokładając do tego nową zawartość studio Rockstar Games zaserwuje nam wiele powodów do powrotu, nawet jeśli uciekniemy na chwilkę do Assassin’s Creed 4: Black Flag czy Watch Dogs.

Źródło: playingdaily.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *