Nowe mapy trybu Zamiana Miejsc w GTA Online

Od premiery dodatku Więcej zbrodni i finansów Los Santos zalała cała masa dynamicznych prezesów i agresywnych start-upów, które chcą się wybić w świecie bezwzględnego i ryzykownego kapitalizmu. Jeśli w nawałnicy misji kupna i sprzedaży oraz zadań i wyzwań VIP-a umknął Wam nowy elektryzujący tryb Zamiana miejsc, w którym losy graczy zmieniają się jak w kalejdoskopie, to teraz jest dobra okazja, by go wypróbować. Dzisiaj dodaliśmy trzy nowe mapy do trybu Zamiana miejsc, w którym zwycięstwo wymaga taktycznego podejścia. Oprócz tego w przyszłym tygodniu dostępna będzie cała gama zniżek i ograniczonej czasowo zawartości do odblokowania. Więcej szczegółów poniżej.

actual_1465918673actual_1465845867TRZY NOWE MAPY W ZAMIANIE MIEJSC

Na trzech mapach dodanych dziś w GTA Online do trybu Zamiana miejsc, losy starcia mogą odwrócić się w mgnieniu oka. Do wyboru jest starcie w Małym Seulu na mapie Zamiana miejsc IV, bitka w kryjówce Lostów w Grapeseed w Zamianie miejsc V i strzelanina na placu budowy Harmony Place w Zamianie miejsc VI. Zaznaczcie je i wypróbujcie.

EKSKLUZYWNA ZAWARTOŚĆ DO ODBLOKOWANIA I OFERTY SPECJALNE DOSTĘPNE DO PONIEDZIAŁKU 20 CZERWCA

actual_1465925062W GTA Online od dzisiaj do poniedziałku 20 czerwca możecie korzystać ze zniżek na kuloodporne opony, opancerzenie samochodów, śmigłowce Annihilator, wybrane uzbrojenie i amunicję, a także stylową odzież sypialnianą.

ODBLOKUJCIE CZERWONE BONŻURKI I PIŻAMY

Gdy skończycie pracę, na pewno zechcecie zrelaksować się w biurze ze szklaneczką przemyconego Bleuter’d przy partyjce Nie przekrocz linii, a nic tak nie mówi „starczy na dziś” jak zestaw czerwonej piżamy i bonżurki w wiry w tym samym kolorze. Aby odblokować swoje wdzianka, po prostu zalogujcie się do GTA Online w dowolnym momencie do poniedziałku 20 czerwca.

50% ZNIŻKI NA KULOODPORNE OPONY I 25% NA PANCERZE SAMOCHODOWE

Pamiętajcie, że najłatwiej odebrać ładunek specjalny, przejeżdżając przez niego i nie zważając na nawałnicę ognia ze strony przeróżnych wywrotowców. To także najbezpieczniejsza opcja. W tym tygodniu możecie się dodatkowo zabezpieczyć kuloodpornymi oponami i pancerzem do Grotti Bestii, Pegassi Reapera bądź innych ekskluzywnych środków transportu.

25% ZNIŻKI NA ŚMIGŁOWCE ANNIHILATOR

Zainwestujcie w tym tygodniu w najlepszy sprzęt wojskowy od Elitas Travel dzięki zniżce 25%. To dobra oferta tak dla Waszych portfeli, jak i towaru w magazynie. Cztery działka obrotowe sprawią, że nikt o wrogich zamiarach nawet nie zbliży się do Waszego ładunku.

WYPRZEDAŻ W AMMU-NATION: 25% ZNIŻKI NA WYBRANE UZBROJENIE, AMUNICJĘ I SPADOCHRONY

W tym tygodniu Ammu-Nation oferuje zniżkę 25% na przeróżne uzbrojenie i pancerze, które przydadzą się na kolejnej rozmowie o pracę, gdy będziecie się ubiegać o stanowisko wspólnika którejś z szych w Los Santos. Zniżka 25% dotyczy:

  • karabinków, karabinów i karabinów kompaktowych,
  • pistoletów maszynowych,
  • SMG,
  • ciężkich strzelb,
  • PDW,
  • amunicji,
  • malowań broni i wykończeń,
  • pancerzy,
  • plecaków na spadochron i czasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *