Nowe screeny i informacje od insidegamer.nl oraz gamer.nl

 

– Mapa pięciokrotnie większa od znanej z RDR.

– Dynamiczny świat z RDR był punktem zwrotnym dla wykreowania żyjącego świata w GTA V „Naszym celem jest prześcignięcie RDR” powiedział Dan Houser. 

– Więzienia i Kaniony zostały wymienione.

– W grze zobaczymy silne nawiązania do satyry Amerykańskiego społeczeństwa, takie jak np. “Hollywood – przemysł pornograficzy, przemycanie zioła, bezdomni ludzie, bankrutujący rząd”.

– Podwodny świat (i podwodne jaskinie) oraz sprzęt do nurkowania – potwierdzony.

– Houser powiedział, że misje podobne do kierowania Taksówką, Ambulansem i Policją powrócą, ale “prawdopodobnie nie identyczne do tych z poprzednich odsłon GTA, ponieważ nie pasują do osobowości 3 innych protagonistów, zatem każdy z nich będzie miał swoją, unikalną „pracę””.

– W kwestii umiejętności 3 protagonistów: Trevor będzie umniejętnym pilotem, Franklin kierowcą i snajperem, Micheal będzie potrafił umiejętnie panować nad trudnymi sytuacjami ogółem mówiąc będzie wszechstronny.

– Franklin szuka mentora i znajduje go w Michaelu po tym jak razem biorą udział w misji „windykatora?”.

– Trevor jest inspirowany typowym bohaterem GTA, który tylko włoczy się po mieście siejąc spustoszenie, śmierć i zniszczenie.

-Odwołując się do słów Housera, model misji będzie mniej więcej taki : “zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia, wybuchy , infiltracja, widowiskowość, rodzina, wtargnięcia, odbijanie zakładników, napady i kradzieże. Plus klasyczne misje znane z poprzednich odsłons lecz zaktualizowane i ulepszone.”

– Mechanika ukrywania się za przeszkodami została ulepszona i będzie ona miała duże znaczenie w trakcie rozgrywki.

– W kwestii ekonomii Houser powiedział: “będziecie mogli wydawać pieniądze na interesujące, zabawne rzeczy… drogie zabawki. Wciąż pracujemy nad ekonomią ponieważ jest to silny element w grze, a gracze będą chętnie zdobywać pieniądze by je wydawać. Coś w stylu – Zrobiłem to wszystko by zdobyć te pieniądze więc teraz zamierzam wydać je na tą szaloną rzecz.”

– Dynamiczna muzyka w trakcie misji.

– Brak trybu kooperacji w Singleplayerze. 

– Multiplayer jest opracowywany przez oddzielną ekipę, został potraktowany poważnie, cały zawarty w SP.

– Kooperacja potwierdzona w trybie Multiplayer.

via: gta-five.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *