Nowe tło w stylu Red Dead Redemption na oficjalnym twitterze Rockstar Games!

Dzisiaj wydarzyło się coś czym nawet największy niedowiarek i przeciwnik wszelkich teorii nie wykaże grama zainteresowania. To właśnie dzisiaj około 8 milinów użytkowników twittera (7,48 mln obserwujących) przeżyło mini atak serca. I w tym gronie, znaleźliśmy się też my! O czym mowa?

cu5abbhw8aakgux-jpg-largeTo, że Rockstar lubi wymieniać swoją grafikę w mediach społecznościowych wiadomo nie od dziś. Na oficjalnym twitterze Rockstar Games dzisiaj też doszło do takiej zmiany. Nie było by nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie to, że nowe tło profilu iście przypomina kolorami i nie tylko, styl Red Dead Redemption. I temu nikt nie zaprzeczy! A na pewno nie zaprzeczy temu 140 tysięcy komentarzy, które brzmią bardzo podobnie: „Red Dead 2?”, „Red Dead Redemption Confirmed?”, „New tittle, RDR?”, „Red Dead for PS4 and Xbox?”.

Wszystko się zgadza, tło wywołało szum, hype się nakręca, tylko pytanie na co? Świetnie by było ujrzeć odświeżone Red Dead Redemption 1, jeszcze świetniej gdyby Rockstar przygotowywał się do zapowiedzi RDR 2, o którym mówi się po premierze GTA V. Być może Rockstar chce nas jeszcze bardziej zaskoczyć i chce zapowiedzieć całkowicie nowy tytuł. Pozostaje nam tylko czekać na reakcje gwiazdy i ewentualną zapowiedź, która najprawdopodobniej ukaże się na ich oficjalnej stronie (tak jak to było w przypadku GTA V).

rdrbg

Oj czekaliśmy na taki krok od dawna! Oby Rockstar odpowiedział szybko!

 

//Dopisek: Owa grafika wita nas także na głównej stronie Rockstar Games! www.rockstargames.com

//Dopisek2: Użytkownicy GTATurk znaleźli w kodach strony rockstargame.com wstawkę o nazwie Red Dead Retribution! Czyżby tak miałaby się nazywać kontynuacja RDR?
14695527_1103774553023906_8666934044044640764_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *