Nowe wyścigi kaskaderskie i pojazdy w GTA Online: Karkołomne wyczyny

actual_1468920743Premiera Karkołomnych wyczynów wywróciła wyścigi GTA Online do góry nogami, a w tym tygodniu pojawi się jeszcze sześć nowych emocjonujących wyścigów oraz trzy dodatkowe wyczynowe pojazdy.

SZEŚĆ NOWYCH WYŚCIGÓW
Superauta, samochody muscle, wozy sportowe, motocykle i terenówki mogą teraz rywalizować, skakać w powietrzu i przelatywać przez ogniste okręgi w nowej kolekcji wyścigów odbywających się w Los Santos i hrabstwie Blaine.

Dopalacz (motocykle)
W dawnych czasach wystarczyło skoczyć marnie skleconym chopperem przez krąg ognia, aby nawet najbardziej zblazowanym patriotom otworzyć dopływ krwi do pewnych części ciała. Te proste czasy już minęły, ale zasada wciąż działa. Zrób to samo w środku nocy 300 metrów nad miastem, a może coś się w kroczu ruszy. Spektakularny wyścig kaskaderski dla motocykli.

actual_1468920976Podwójna pętla (supersamochody)
Dobrego nigdy za wiele. Szczególnie gdy chodzi o łamiące prawa grawitacji pętle nad fortem Zancudo. Pocałuj na pożegnanie i tak już kruchą znajomość praw fizyki i weź udział w tym emocjonującym wyścigu kaskaderskim dla superaut.

Las (motocykle)
Wspaniałe lasy San Andreas są jednym z najpiękniejszych zasobów tego stanu i nieustannie zapewniają źródło chronionego drewna, kryjówki dla apokaliptycznych sekt i od niedawna trasy dla motocrossowców-samobójców. Wyścig kaskaderski dla motocykli.

actual_1468920983Wzlot (motocykle)
Czas zamienić prywatny odrzutowiec na motocykl i nauczyć się paru rzeczy o korpodominacji w wyścigu, który poprowadzi cię przez wszystkie wieżowce w centrum Los Santos, a także wkoło nich i nad nimi.

Rów II (muscle)
Miewasz napady paranoi? Czujesz się, jakby ściany miały cię zaraz zmiażdżyć? Masz czasem wrażenie, że jesteś w pułapce bez wyjścia? W takim razie zagraj w ten wyścig kaskaderski dla samochodów muscle i daj pożywkę swojej nerwicy.

Zebra (sportowe)
Olbrzymie skocznie i pionowe spadki przy górze Chiliad wywrócą ci żołądek na lewą stronę, więc lepiej nie siadaj za kółko po jedzeniu i zapakuj bieliznę na zmianę. Wyścig kaskaderski z punktu do punktu dla samochodów sportowych.

actual_1468920990TRZY NOWE POJAZDY
Flota maszyn w wyścigowym malowaniu rozszerzy się o pojazdy Ocelot Lynx, Declasse Drift Tampa i Western Cliffhanger z klasy sportowej, muscle i motocykli. Wielbiciele gry o wysokie stawki mogą zaangażować się w wyścigi premium, które sprawdzą Wasze najlepsze sportowe auta w Zebrze (szukajcie żółtego znacznika na Legion Square).

actual_1468921002ZNIŻKI DO 25 LIPCA
Rozszerzcie swoją kolekcję kaskaderskiej odzieży o srebrny kombinezon i pasujący do niego kask. Ten element do odblokowania jest w tym tygodniu bezpłatny i pojawi się w garderobie w sekcji elementów specjalnych, jeśli tylko zalogujecie się do 25 lipca.

W tym tygodniu obowiązuje również zniżka 20% na wszystkie garaże i nieruchomości z garażami – akurat żeby pomieścić 3 nowe pojazdy z tej aktualizacji. Jeśli brakuje Wam już miejsca w garażach, pamiętajcie, że zawsze możecie skorzystać z drugiej postaci (i współdzielonego rachunku bankowego), żeby otworzyć 5 nowych garaży i 50 dodatkowych miejsc parkingowych.

Premie zeszłego tygodnia dotyczyły głównie mocy, a w tym tygodniu wszystko kręci się wokół estetyki dzięki zniżce 20% na spojlery, koła, dym spod opon, wydechy i klaksony. Idealne dodatki, żeby odpicować nowego Ocelota Lynxa albo Declasse’a Drifta Tampę.

actual_1468941968

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *