Nowy samochód Dewbauchee Seven-70 i nowe mapy trybu Poniżej Pasa w GTA Online!

actual_1467726087W tym tygodniu w GTA Online klasa samochodów sportowych wzmocni się o wyrafinowanego i stylowego Dewbauchee Seven-70, którego można nabyć w Legendary Motorsport. Do drużynowego trybu Poniżej pasa dodajemy także trzy nowe mapy. Walczcie na lotnisku Los Santos, w porcie Los Santos lub zasiejcie turbodoładowany chaos na brzegach Alamo Sea.

LISTY GIER Z PODWÓJNYMI PREMIAMI GTA$ I RP
Aby uczcić dodanie nowej zawartości z dodatku Więcej zbrodni i finansów, od dzisiaj do 8 lipca możecie korzystać z listy gier z podwójnymi premiami GTA$ i RP oraz trzema nowymi mapami trybu Poniżej pasa. Potem tuż przed weekendem pojawi się nowa lista gier z premiami GTA$ i RP, w skład której wejdą dwie mapy Poniżej pasa (Lotniskowiec i Więzienie Bolingbroke) oraz starcie w trybie Zamiana miejsc na torze Redwood Lights.

actual_1467726098ZNIŻKA 20% NA BIURA I ICH WYSTRÓJ
Aby wspomóc wschodzących prezesów w rozkręcaniu interesu, Dynasty 8 Executive oferuje zniżkę 20% na wszystkie biura i ich wystroje. W tym tygodniu dostępna jest też zniżka 15% na wszystkie ulepszenia stołu narzędziowego w magazynie.

ZNIŻKA 50% NA SAVAGE I 25% NA GARAŻE
Jeśli chcecie zaznaczyć swoją powietrzną dominację, to Warstock Cache & Carry ma dla Was śmigłowce bojowe Savage za połowę ceny. Dodatkowo możecie skorzystać ze zniżki 25% na garaże do składowania swoich najnowszych bryk.

actual_1467726109ZNIŻKA 25% NA ZAWARTOŚĆ ZESTAWU DNIA NIEPODLEGŁOŚCI DO 11 LIPCA
Chaotyczne alkoholowe imprezy na świeżym powietrzu dobiegły już końca, ale wciąż możecie świętować Dzień Niepodległości USA dzięki zniżce 25% na całą zawartość aktualizacji Dzień Niepodległości, w tym monster trucki Liberator, motocykle Sovereign, muszkiety, wyrzutnie fajerwerków i amunicję do nich, a także patriotyczne ubrania, np. czapki, koszulki i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *