Pięć nowych wyścigów kaskaderskich w GTA Online, nowe pojazdy, premie i wiele więcej

actual_1469533774Do zawartości z aktualizacji GTA Online: Karkołomne wyczyny dołącza dziś pięć nowych wyścigów. Wszyscy miłośnicy wysokich lotów i odważnych sztuczek będą mogli poszaleć na zróżnicowanych trasach wiodących od góry Chiliad do brzegów Vespucci. Z kolei w przyszłym tygodniu kreator wyścigów kaskaderskich wykorzysta potencjał drzemiący w niesamowitej społeczności twórców i wprowadzi nas w nową erę szalonych wyścigów tworzonych przez graczy. Zobaczcie poniżej krótkie zestawienie nowych wyścigów kaskaderskich oraz zapoznajcie się ze szczegółowymi informacjami na temat nowych pojazdów, premii i nie tylko.

Chiliad (superauta)
Góra Chiliad od pokoleń stanowi inspirację dla artystów, hipisów i kanibali, ale teraz ma też coś dla niezwykle ważnej części mieszkańców Los Santos: zuchwałych entuzjastów superaut. To wszystko dzięki trasie kaskaderskiej wznoszącej się nad najbardziej znanym szczytem San Andreas.

actual_1469533784H200 (sportowe)
Po długim dniu w biurze spędzonym na rozmyślaniach, czy aby firmowy informatyk nie sprawdzi historii przeglądania, nic tak nie ładuje baterii, jak muśnięcie oceanicznej bryzy i zapach słonej wody, która zalewa tor i Wasz silnik. Wyścig kaskaderski dla samochodów sportowych. Nasza wskazówka: załóżcie kąpielówki.

Nad mostem (motocykle)
Jasne, ścigaczy o pojemności 2000 cm3 nie zaprojektowano do latania nad dzielnicami przemysłowymi, ale krok ewolucyjny w nieznane zawsze jest dla pionierów trudny. Wyścig kaskaderski z punktu do punktu z wieloma skokami.

Vespucci (superauta)
Linia brzegowa Los Santos to nie tylko złocisty piasek, zanieczyszczona woda i sterydy. To także piękne tło dla krętych wyścigów kaskaderskich, gdzie jeden błąd kończy się zatopieniem superauta wartego miliony dolarów. Lepsza jazda niż na diabelskim młynie.

actual_1469533791Fala (motocykle)
Kto powiedział, że trzeba wyruszyć na środek Oceanu Atlantyckiego i trafić na wiatr dziewiątego stopnia w skali Beauforta, aby choroba morska odebrała Ci wszelką chęć do życia? To samo wyjątkowe uczucie dostępne jest na wyciągnięcie ręki, podczas nadmorskiego wyścigu kaskaderskiego dla motocykli.

actual_1469533799NOWE POJAZDY: BRAVADO SPRUNK BUFFALO, MTL DUNE I VAPID CONTENDER
Do GTA Online trafiły dziś trzy nowe pojazdy: Bravado Sprunk Buffalo, MTL Dune i Vapid Contender. Ruszcie na trasy wyścigów kaskaderskich w Buffalo z dumnie namalowanym logo Sprunk lub przedzwońcie do znajomych z Pegasusa i zamówcie sobie MTL Dune do śmigania bezdrożami hrabstwa Blaine. Contender oferuje solidne rozmiary i zrównoważone zawieszenie, które poradzi sobie z każdym terenem. Z pewnością przyda się każdemu prezesowi i VIP-owi.

WYŚCIG PREMIUM: H200 (piątek 29.07 – niedziela 31.07)
W tym tygodniu wyścigiem premium zostaje H200, wyścig kaskaderski dla samochodów sportowych. Staw czoła wyzwaniu i prześcignij wszystkich rywali, a zdobędziesz 100 000 GTA$.

actual_1469540974PREMIE: LISTA GIER Z PODWÓJNYMI PREMIAMI GTA$ I RP, BEZPŁATNY ZŁOTY STRÓJ I NIE TYLKO
Od środy 27 lipca do piątku 29 lipca WSZYSTKIE wyścigi kaskaderskie zapewnią podwójne premie GTA$ i RP. Do zawodów możecie wskoczyć za pomocą różowego znacznika serii wyścigów kaskaderskich na mapie bądź bezpośrednio z poziomu ekranu wczytywania GTA V. Zawodnicy lubiący grać o wysokie stawki powinni zainteresować się w weekend wyścigami premium, w których można podbijać potencjalne nagrody i zgarnąć nawet 100 000 GTA$.

W tym tygodniu możecie też rozszerzyć swoją zjawiskową garderobę o złoty strój, który otrzyma każdy, kto zaloguje się do GTA Online w okresie od dziś do poniedziałku 1 sierpnia. To także dobry moment, aby nieco podkolorować swoją flotę pojazdów, bo dostępne są zniżki 20% na lakiery i neony. Warto też pamiętać, że Elitás Travel obniżyło cenę odrzutowca Buckingham Nimbus i śmigłowca Volatus aż o 30%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *