(Aktualizacja) Pierwsze darmowe DLC do Grand Theft Auto V!

GTAV_Beach_Bum_Screen_25-10

 

Aktualizacja (1 Listopad): "Obecnie spodziewamy się, że kolejna łatka (1.05) rozwiązująca problem związany z znikaniem postępów graczy będzie dostępna gdzieś na początku przyszłego tygodnia. Następnie pragniemy dostarczyć wam GTA$ Stimulus Package przed końcem przyszłego tygodnia. Ślemy wielkie podziękowania dla graczy GTA Online na całym świecie za waszą cierpliwość i zrozumienie. Nowe aktualizacje będziemy wam dostarczać na bieżąco." – Rockstar Games


Wraz z nową łatką do Grand Theft Auto Online, Rockstar zapowiedział pierwsze darmowe DLC do "piątki". Zgadza się to z ich wcześniejszymi słowami, w których padły jasne zapowiedzi darmowych dodatków do tejże części gry. Oprócz obiecanej paczki z kasą dla każdego gracza (500k $), którą dostaniecie już niedługo, firma przygotowała dwa nowe dodatki, które pojawią się także niebawem. Pierwsze DLC nazwane THE BEACH BUM PACK to zestaw dodający do naszej gry w GTA: Online, oraz GTA V zupełnie nowe pojazdy i bronie nawiązujące do zabawy na plaży. Paczka doda też nowe fryzury, ubrania, tatuaże i tym podobne rzeczy, które będą dostępne tylko w trybie sieciowym. 

 

Drugim dodatkiem jaki zostanie wydany, będzie Kreator Misji, którego wszyscy tak bardzo wyczekiwali. Jednak na początku do waszej dyspozycji będą oddane dwa tryby (klasyczny Deathmatch i wyścigi), a z czasem będą dodawane nowe by spokojnie zapoznawać was z opcjami dodatku. Kreator zawartości, bo taką nazwę posiada, jest dla nas bardzo dobrą nowinką, bowiem możemy zacząć przygotowania do pierwszego spotkania Kaboom!, które odbędzie się w Grand Theft Auto Online! Więcej informacji o naszym evencie po zapoznaniu się z owym dodatkiem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *