Pierwsze darmowe DLC do GTA Online pojawi się w najbliższy wtorek!

Bądźcie gotowi na przemierzanie wybrzeży i chodzenie po gorącym piasku gdyż pierwsze darmowe DLC do Grand Theft Auto Online zatytułowane Beach Bum Pack pojawi się już 19 listopada czyli w najbliższy wtorek. Paczka zostanie dodana w kolejnej łatce (1.06) i będzie zawierała dwie nowe bronie, kilka nowych pojazdów lądowych jak i wodnych (oczywiście służących do zabawy), wiele nowych misji, oraz masa nowych opcji kustomizacji postaci! Sprawdźcie co dokładnie w niej znajdziecie:

 

 

actual_1384291209

 

Nowe misje

Nowa aktualizacja przyniesie masę świeżutkich misji, w tym wyścigi na plaży, deathmatche, skoki spadochronowe, Ostatnia Drużyna Wygrywa, Walki o Przetrwanie oraz ataki na gangi, wszystko w klimatach gorącego piasku i słońca. Oto kilka z nich, które są ulubionymi "gwiazdy":

 

 

 "Trawiasty szlak II" (Wyścig): W drugiej części tego popularnego wyścigu zmierzysz się z wielkim skwarem począwszy od północnego brzegu rzeki Zancudo, przez tereny podmokłe, aż po plażę w Północnym Chumash.
     
  "Survival na Del Perro Pier" (Survival): Diabelski młyn zaoferuje Ci mrożącą krew w żyłach przejażdżkę z falami kolejnych wrogów. Oczywiście na plaży.
     
   "Widok na Vespucci" (Skoki spadochronowe)Ten skok posyła cię z 2,980 stóp w dół plaży Vespucci, lecąc pośród palm by w końcu wylądować na boisku do koszykówki. Jeśli masz odpowiednie umiejętności z pewnością uda Ci się zaliczyć parę checkpointów nawet bez otwierania spadochronu.
     
   "Plaża Paleto" (Drużynowy Deathmatch): Lokalni mieszkańcy mówią, że nic się zbytnio w tym miejscu nie dzieje, więc chyba wyświadczymy im małą przysługę gdy obudzimy ich burzą pocisków. Ten drużynowy deathmatch zabierze na romantyczne spotkanie od 4-8 graczy.
 
   "Przejażdżka po lody" (Wyścig na rowerach): Z pewnością polubisz rowery, gdy przemierzysz plażę Vespucci mijając kolejne ostre zakręty, by pobić swój najlepszy czas.

 

Nowe pojazdy

DLC to także nowe pojazdy: BF Bifta Dune buggy, rajdowa ciężarówka Canis Kalahari, kamper Bravado Paradise oraz jako stary znajomy powracająca stylowa motorówka Speeder SpeedboatWszystkie pojazdy są absolutnie za darmo do zamówienia ze strony southernsanandreassuperautos.com, zaś motorówka dostępna jest na docktease.com. Nowości tych uświadczymy także w trybie singleplayer.

 

actual_1384291139

 

Nowe bronie

Dodatek przyniesie dwie nowe bronie – kompaktowy pistolet SNS i rozbitą butelkę jako broń białą, efektywną przy "bliższym kontakcie" z przeciwnikiem. Bronie te dostępne będą za darmo w Ammu-Nation, a także automatycznie dodane w trybie fabularnym.
 
 
actual_1383697789
 
 

Nowe opcje kustomizacji

Z nadejściem nowej aktualizacji przyszykujesz swoją postać na plażę. Nowością są stylowe szorty, neonowy strój surfera, plemienne tatuaże oraz fryzury.
 

To jest jeden z wielu nowych dodatków, nad którymi pracują w Grand Theft Auto Online. Śledźcie Rockstar Newswire bowiem tam niedługo pojawią się informacje o wyczekiwanym Kreatorze Zawartości, kooperacyjnych napadach i trybie "Zdobądź flagę". Nie przeoczcie też informacji o nowych dodatkach do trybu fabularnego.
 
 
Źródło: Rockstar Newswireppe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *