Pre-Load GTA V na PC już dostępny!

QU0ShR7-e1428423532151

Do premiery GTA V na PC pozostało dokładnie 7 dni. Zgodnie z obietnicą Rockstar Games dzisiaj umożliwił pobranie GTA V dla wszystkich osób, które zamówiły je w przedsprzedaży za pośrednictwem Steam, Rockstar Warehouse, lub innego sprzedawcy (oczywiście mowa o wersji cyfrowej gry). Poniżej znajdziecie informacje, które pomogą wam w pobraniu gry na swoje komputery. Grand Theft Auto V na PC zajmuje 60 GB na Social Clubie, oraz 52 GB na Steam.

  • Jeśli kupiłeś grę na Rockstar Warehouse
    • Sprawdź swój email i zobacz czy dostałeś dwa maile z Rockstar Warehouse: jeden z nich to link do strony aktywacyjnej Social Club, drugi z kodem aktywacyjnym (Rockstar Activation Code). Prosimy zauważyć, że Rockstar Activation Code(inaczej zwany “Numerem seryjnym” w mailu od Rockstar Warehouse) może przyjść trochę później niż mail z linkiem do strony aktywacyjnej. Ponadto w mailu z kodem możesz zauważyć napis “produkt, który zamówiłeś w przedsprzedaży jest już dostępny” ale to po prostu znaczy, że dostępny jest pre-load. Możesz wpisać swój kod na stronie aktywacyjnej  Social Club i pobrać GTAV PC Setup Tool, dzięki któremu zaczniesz pobierać grę. Kiedy pobieranie zostanie zakończone zobaczysz zegar, który będzie odliczał czas do 14 kwietnia, kiedy gra zostanie wydana. Po tym czasie będziesz mógł uruchomić grę. Jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży grę, jednak nie otrzymałeś żadnego, lub jednego z maili, prosimy o kontakt z Rockstar Warehouse Support.
  • Jeśli kupiłeś grę na Steam:
    • Kliknij “PRE-LOAD” na Steam (Biblioteka gier->Grand Theft Auto V), a rozpocznie się pobieranie gry. Twój kod aktywacyjny zostanie wpisany automatycznie kiedy po raz pierwszy uruchomisz grę, więc nie będziesz musiał go wpisywać nigdzie samodzielnie. GTA V będzie dostępne 14 kwietnia. Jeśli masz jakieś problemu ze swoim pre-loadem na Steam, prosimy o kontakt z Steam Support.
  • Jeśli kupiłeś grę u innego sprzedawcy:
    • Wyczekuj informacji od swojego sprzedawcy, jak rozpocząc pre-load. Powinieneś otrzymać email z kodem aktywacyjnym i informacją jak rozpocząć pobieranie gry. Jeśli masz jakieś problemy lub pytanie odnośnie pre-loadu, prosimy skontaktować się z pomocą techniczną sprzedawcy u którego zamówiliście grę w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *