Pudełkowej wersji GTA V nie dodacie do Steam

11082465_802758466458593_938625334520430450_o

Zamówiliście pudełkową wersje GTA V na PC i chciałbyś ją dodać do biblioteki Steam? Niestety nie będziesz mógł tego zrobić. Rockstar Support ostatnio odniósł się do pytania jednego z graczy, który zapytał czy pudełkową wersje GTA V będzie mógł pobrać za pośrednictwem Social Clubu (tak jak cyfrową wersję). Odpowiedź brzmiała następująco:

Tak. Kiedy użyjesz kodu aktywacyjnego Rockstar do aktywowania swojej kopii GTA V na PC, na twoim koncie Social Club będziesz miał dostęp do gry, czy wybierzesz instalację z płyt DVD czy pobierzesz ze stronyGTAV PC Social Club Activation.  Klucz aktywacyjny Rockstar, który jest zawarty w fizycznej wersji GTA V na PC, może być użyty także do pobrania gry z Social Clubu (np. kiedy twoja prędkość internetu pozwoli Ci na szybszą instalację gry niż za pomocą płyt DVD; lub jeśli twoja płyta z grą ulegnie zniszczeniu).

Później Rockstar dodał krótką notkę odnośnie dodania gry do biblioteki Steam:

Należy zaznaczyć też, że klucz aktywacyjny Rockstar zawarty w wersji pudełkowej GTA V na PC, lub dostarczony z Rockstar Warehouse nie może być wykorzystany by dodać gry do biblioteki Steam.

Tak więc jeśli kupiliście grę w wersji pudełkowej, to jesteście zmuszeni odpuścić sobie zabawy na Steam. Natomiast nadal dostajecie możliwość pobrania gry za pomocą Social Clubu.

Źródło: Rockstar Support

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *